Jaké jste měly bříško po porodu?

lenulin
19. črc 2008

Ahoj holky,za týden budu mít po šestinedělí a moje bříško pořád vypadá děsně.Měla jsem císař a když sem se vzbudila břicho jsem měla jak v 6měsíci.Teď už se trochu lepší ale pořád vypadá děsně.Se mě ptají jestli prý nečekáme další nebo jestli tam ještě něco nezapomněli se cítím děsně.Jaké máte zkušenosti a za jak dlouho se vám bříško vrátilo do původního stavu.Možná je to blbá otázka, ale je to mé první mimi a dřív jsem měla břicho jako z časopisu a teď vypadá fakt děsně.A ještě ty blbé poznámky.

magika
25. črc 2008

siss...to je dobrá poloha 😀

janula2008
25. črc 2008

Magika: no moje máti se mnou přibrala 25kg a shodila vše, po ségře jí asi tak 15 zůstalo...ale shodila to časem taky a teď má lepší postavu jak já 😝 . Zlati: koukla jsem do albíčka a Berenika je kočenka, koukám, že měla taky tmavší vlásky a zesvětlaly jí jak naší 😉 .

sisstin
25. črc 2008

magika: no mně moc neba, pže nejsem moc ohebná..a MP mi ty nohy rve až nevim kam 😅

janula2008
25. črc 2008

Siss: no ti chlapi si obcas mysli, ze jsme z gumy ci co 😀 😀 .Ale to uz je zas jina debata 😅 😅 .

sisstin
25. črc 2008

já nejradši odzadu..to aspon nevidí mé špeky na břiše a visící kozy 😅

magika
25. črc 2008

janula...no fakt po prvním děcku to jde dobře,hlavně mi bylo 20,takže vě k je taky znát...ted mi je 27 a jde to teda hůř,hlavně ty svaly jsou povolený a kondička je v řiti.Vyběhnu tři patra a hýpu a jsem jak minutu před smrtí a to nekouřím. 😝

janula2008
25. črc 2008

Hehe aby nam tu diskuzi tady nezrusily 😀 😀 .Ale clovek se vyborne pobavi 😀 .

magika
25. črc 2008

siss... 😀

sisstin
25. črc 2008

to mi připomíná Bridgetku 2, jak se oblíká pod tou dekou..a Mark: Co děláš pod tím stanem?" Bridget:Poněvadž a protože nechci, abys viděl moje špeky." Mark: "Já si tvých špeků poměrně dost cením, tak mi je zas hodně rychle ukaž." 😀 😀 😀 😀 😀

janula2008
25. črc 2008

Siss...hm tak jeste te pobavim ja, jak pises ty visici kozy...tak mala mi momentalne jedno prso bojkotuje, tak si dokazes asi predstavit jak to vypada, kdyz je v jednom trikrat vic mlika, jestli to tak zustane tak me skrabne a na koupak uz nikdy nevylezu 😀 😀 .

janula2008
25. črc 2008

Joo Bridget Jones...dobry film 😀 😀 .

sisstin
25. črc 2008

janula: no já sice o mlíku v kozách nic nevim...ale předpokládám, že se ti to srovná 😉 😕

janula2008
25. črc 2008

Doufam, ale na jine diskuzi uz jsem i cetla, ze to tak nekterym zustalo,smarja to by mi schazelo...jednoprsa a jednovlasa celulitidova Jaja 😀 😀

sisstin
25. črc 2008

😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

janula2008
25. črc 2008

V posledni dobe se fakt clovek nejvic zasmeje sobe 😉 😅

sisstin
25. črc 2008

janula: máš pěknýho manžu 😝 😵

janula2008
25. črc 2008

Joo? Jsem si nevsimla kdyz porad konikuju 😀 😀 . Ne, delam si srandu. Dik, vzkazovat mu to nebudu, on by si pak moc myslel 😀 😀 .

sisstin
25. črc 2008

janula: já bych si toho svýho všímala..ale není tu 😝 jako vždy 😅

janula2008
25. črc 2008

Nas se taky zdejchl na pivco jak jsem psala 🙄 . Tak holky, bezvadne jsem si s vama pokecala a vzhledem k tomu, ze na me leze angina, jdu uz do postele, mejte se moc hezky a zas nekdy pokecame 😉 .Dobrou noc a dik za pokec.

sisstin
25. črc 2008

já jdu taky..tak zas někdy 🙂

theresa
23. srp 2008

ahoj, moje břícho po porodu je strašné. Mám tři týdny po porodu a jsem jak ve čtvrtém měsíci. Je to normální? A kdy můžu začít na břicho cvičit? Až přestanu krvácet?

karot
23. srp 2008

Tak já měla břicho po porodu jako,kdybych ho měla plný Amarounů. 😀 Prostě hodně blátíčka. 😝
Necvičila jsem vůbec a nosila jen stahovací kalhotky.Je fakt,že je nosím do teď,protože s tou vytahanou kůží nic neudělám,ale hlavní je,že pod ní není sádlo. 😀
Začínala jsem na velikosti(byla mi ze začátku těsná 😅 )XXXL a teď mám L(už mi začínají být volné 😎 )

slunicko552
23. srp 2008

Ahoj já jsem měla břicho jako kdybych tam měla ještě jedno.Normální to určitě je 🙂 .Teď už ho mám jako dřív,moc jsem necvičila jen to co mi řekli v porodnici pa pa

gabrielamikes
24. srp 2008

Tak nejsem sama koho trápí bříško...Po prvé jsem rodila císařem přibrla jsem přes dvacet kilo a přesně zůstalo mi šílený břicho!První slova sestry po probuzení byla"No Vám zůstal bachor"!sice jsem něco shodila ale převis zůstal...Letos v květnu jsem rodila přirozeně nabrala jsem devět kilčo a opět břicho zůstalo...Kamaradka to řešila operativně.

michaela1984
24. srp 2008

já jsem měla teda velké břicho každý se mě ptal jestli tam nemám ještě jedno, teda moc povzbudivé to nebylo.... je fakt že jsem rodila císařem a ped porodem jsem měla maxi břicho, přibralajsem 16 kilo skoro všechno do bicha, ted docela pohoda mírný špek 😀 😝

gabrielamikes
24. srp 2008

Závidím.....

michaela1984
25. srp 2008

gabrielamikes není co za to mi pekelně padají vlasy ☹ 😝

petule.h
26. srp 2008

mě se začali dost mastit vlasy, břicho se smrskává tak 6m...já už teda začala trochu cvičit...porod ted byl přirozeně, první císař cvičit moc nešklo, jizvu jsem cítila ještě po roce, ta jsem se na to vybodla a řekla, že na sobě zamakám až po 2 dítěti...v kilech jsem na svém...tak formovat postupně 😀 😀
jinak jsem taky 3 týdny po porodu a břicho je jinak celkem ploché..uvolněné, ale né tak velké a to jsem rodila dítě 52cm a 3850

liviky
27. srp 2008

poprvní jsem vše shazovala skoro rok a něco a ted u druhé jsem už po 4.měs. na své váze,holt se víc otáčím 😀 ,ale musím začít zpevnovat břicho a takové ty špíčky na bocích,půjčila jsem si kruh a snažím se točit a točit,ale furt mi nák padá na zem 😅 aspon se má čemu ta má starší cácora smát 😅 😀

muminek
27. srp 2008

Ahoj holky mě asi na to brycho nejvíce pomohlo ležení ma břichu když cvičení nedoporučují hned po porodu. Taky jsem si koupila pořádny stahovací kalhotky sice se my ze začátku špatně dýchalo ale určitě pomohli. Od září se chystám začít chodit cvičit tak uvidím jak to půjde. Pevným bříškum zdar 🙂 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru