Jaké jste měly bříško po porodu?

lenulin
19. črc 2008

Ahoj holky,za týden budu mít po šestinedělí a moje bříško pořád vypadá děsně.Měla jsem císař a když sem se vzbudila břicho jsem měla jak v 6měsíci.Teď už se trochu lepší ale pořád vypadá děsně.Se mě ptají jestli prý nečekáme další nebo jestli tam ještě něco nezapomněli se cítím děsně.Jaké máte zkušenosti a za jak dlouho se vám bříško vrátilo do původního stavu.Možná je to blbá otázka, ale je to mé první mimi a dřív jsem měla břicho jako z časopisu a teď vypadá fakt děsně.A ještě ty blbé poznámky.

janula2008
25. črc 2008

Siss tak to já fakt strie nemám, ani žádné zvrásnění mi někde nezůstalo, prostě jak před těhu, ale jak už jsem psala, mě zas zdobí úžasná celulitida na zadku, tak nevím, co je lepší 😀 😀

sisstin
25. črc 2008

janula: no nevim, já se to za to břicho fakt stydim, na to, že je mi 24..tak to vypadá fakt příšerně 😒 sice mám 49kg...ale břicho jak po pěti porodech 😒

kacerka
25. črc 2008

Po porodu to byl vyfouklej, splasklej obří balón - no hnus. Ale teď na něm není vidět ani známka po těhu, dokonce i tý škaredý tmavý čáry jsem se konečně zbavila. Chce to čas 😉

janula2008
25. črc 2008

Tak to je nam stejne 😉 . Tak se tím netrap, třeba se to časem ještě spraví, cvičením to zpevníš a asi to chce pořádně promazávat. Holky mi tu psaly, že je to i o dědičnosti, což jsem nevěděla...a je fakt, že moje máti po dvou porodech nemá ani zmínku. Prostě každý má něco... 😒

sisstin
25. črc 2008

janula: no dědičný to mám po mámě 😉 ta měla mnohem menší břicho v těhu než já..a taky to má děsný..já cvičim jak das, promazávám..a stejně...prostě bricho dobrý..ale visí mi na něm přebytečná kůže z těhu 😒

sisstin
25. črc 2008

já z toho mám teda docela mindrák..jsem byla na koupálku..a nesundala jsem si tílko.. 😖 aby to nebylo vidět 😢

janula2008
25. črc 2008

To verim, ze to je neprijemny ☹ . Ale ono fakt to chce mozna cas, nejsme obe ani rok od porodu, asi bysme chtely zazraky. Ja si zatim na koupak ani netroufla, nikdy jsem nejak hrozny nohy nemela, ale ted mam po male doliky jak blazen 😢 , asi zadrzuju vic vodu nebo nejak hur proudi ta lymfa ci co..? 🙄 Ja zas jsem na cviceni lina az hruza, to se radsi objednam na nejaky lymfomasaze a budu doufat v zazrak, kterej se konat nebude 😀 😀 .

sisstin
25. črc 2008

janula: já nevim, já si myslim,že tohle už je finální verze 😔 předtim to teda bylo o mooooooooc horší..to jsem ležela na boku..a to břicho mi doslova viselo dolů 🤐 ale ted je to taky furt hrozný 🤐

janula2008
25. črc 2008

Urcite to tak zly nebude, mas fakt super vahu a jsi kocka, tak se briskem nestresuj, chlapi nas holt musi mit radi, takove jake jsme, lepsi by stejne nikde nenasly, ze jo? 😀 No, tak ja s mou polovickou jdu aspon hodit rece, nebo my uz vazne utece jak porad konikuju 😀 😀 .Papa a pekny vecer.

sisstin
25. črc 2008

janula: MP to nevadí 😉 pro něj jsem pěkná furt..ale já si fakt připadám otřesně 😖

janula2008
25. črc 2008

Siss to je hlavni, ja mam obcas taky depky z jizvy po cisari, ktera neni zrovna nejmensi, ale MP to taky nevadi a ja si rikam, ze nejdulezitejsi je, at je zdrava a stastna Simca, co uz nejaky muj pupek a zadek 😉 . I kdyz nechci samozrejme byt ve 24 nejaka neudrzovana mamina, tak se taky snazim porad libit 😀 .Hm holky, tak jsem chtela s mou polovickou hodit rec a utekl mi na pivko za kamosem, taky dobre, mam klidek 😀 😀 .A pr. patek hlida on 😉 .

zlatka
25. črc 2008

Holky a co pupík? jsem měla před těhu takovej pěknej, maličkej a teď ho mám pořád (už jsem rok po porodu) jak golfovou jamku, no síla!!! 😀 😀 😀

janula2008
25. črc 2008

Zlatka:přesně 😀 😀 .Přítel si kvůli tomu ze mě občas utahuje 😉

sisstin
25. črc 2008

janula: ted ty jizvy po CR jsou pidimini ne? 😕

zlatka:tak pupík mám kupodivu stejnej..mně v těhu nevylejzal vůbec 😕

janula2008
25. črc 2008

Ještě si říkám, že mě tak před 5 rokama rozmluvili tetování u pupíku k podbřišku (skončilo u kotníku 😅 ), teď jsem za to vděčná, protože z nějakýho motýlka by byla mega můra 😀 😀 .

janula2008
25. črc 2008

Siss pidimini teda ne 😒 15cm červená čára, nekecám. Ale je to prý krásně sešitý říkala gynďařka (no nevím, když sem to ukazovala mladší ségře tak se zmohla jen na no fujjj 😒 taky potěší 😀 )

sisstin
25. črc 2008

já si třeba nemůžu vzít trička, který jsem nosila předtim, pže prostě chodit s holym břichem už fakt nedávám 😅

zlatka
25. črc 2008

šťastná to žena, Sissi! Já jsem taky po císaři a jizva je v pohodě, maličká a schovaná v bombarďákách- ale ten pupík mě štve, to už se jako nespraví? ☹ No, já tam tenkrát měla ještě piercing, takže nad tou golfovou jamkou mám ještě dvě díry na kuličky!!! Jinak mi zůstaly boční břišní řásky a dole mi to taky plandá, ale teda moc necvičím, bo jsme lemra líná a nezbývá mi sil. jako pod oblečení to všechno zamaskuju a je to o.k, ale mylsím, že třebas dvoudílným plavkám už u mě odzvonilo!!!

zlatka
25. črc 2008

Sissi, s tričkama taky tak!!!! 😀 😀

sisstin
25. črc 2008

zlatka: jo, tak jestli jsi měla peircing, tak to je tim, ten se musí v těhu sundat 😉

janula2008
25. črc 2008

Ale časem se to asi ztratí až to zbělá (doufám), neberu to jako trágu.

michaela1984
25. črc 2008

Ahoj holky, když jsem se probudila po císaři tak moje břicho bylo něco strašného... připadala jsem si pořád těhotná, ale do těch šesti týdnu v pohodě a ted jsem jako před. Akorát za celé těhotenství ani jedna strie a to jsem měla mega břicho a ted mámn na břichu dvě. Ale jak říkám až po porodu 😠

janula2008
25. črc 2008

Zlati a melas tu jizvu cervenou prvni mesice? Zatahla se ti a zbelala?

sisstin
25. črc 2008

no já si říkala do 30tt, že ani jedna strie..a pak bum bum..a měla jsem jich milion 😖

janula2008
25. črc 2008

To ja budu chodit plavat asi v pareu kvuli tem noham 😅 😅 .

sisstin
25. črc 2008

nejlepší je, že my to řešíme..a pak vidim lidi, který vypadaj mnohem hůř..a je jim to u zadku 😝

janula2008
25. črc 2008

Mne se celkove hoji blbe jizvy (nechtejte nikdo videt co mi zbylo po 2 znaminkach ☹ ), tak se smiruju s tim, ze jizva proste po cisari tak nejak zustane vetsi a cervena, ale neni to videt tak me to zas tak nestve, jak treba ty vlasy nebo doliky na nohach...

sisstin
25. črc 2008

janula: a kojíš? 😕 Ty vlasy jsou z kojení, já nikdy nekojila..a vlasy mám v poho 😕

janula2008
25. črc 2008

Pravda Siss 😀 😀 Byla jsem před dvěma rokama s kámoškou na Zakynthosu a nechtěj vidět, jak vypadaly některé mladé a opravdu obézní Angličanky. No některé...většina 😅 .Ale byly spokojené a vedle sebe měly krásné přítele, to mě dostávalo 😀 .

sisstin
25. črc 2008

jo, a co mi říkala máma, tak jim po porodu dávali na břicho pytlík s pískem, aby jim kleslo..a prej to účinkovalo...já když se viděla asi za těch 5hodin ve sprše..tak jsem myslela, že chcípnu 🤐 obří visící vak s klikatou lineou negrou 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru