Jaké máte zkušenosti s první menstruací po porodu?

ance1
18. srp 2011

Po porodu jsem měla první ms po 5 měsících, trvala kolem 8-9 dnů, ale od té doby nic. Máte někdo podobné zkušenosti. Už mě napadlo i těhu, ale na to se vůbec necítím.

anetadr
18. srp 2011

já jsem měla MS hned po šestinedělí - i když jsem kojila. Měsíc po tom jsem přestala kojit a MS jsem dostala až další měsíc po tom - tedy až 3měs. 2týd. po porodu. A to i když jsem nekojila. Dokonce jsem si šla koupit těhu test - ale byl negativní. Teď mám teprve další MS - a to je už 5m a 1t po porodu. Před týdnem jsem si už raději znovu dělala těhu test - a opět negativní - pokud jsi nervózní, kup si těhu test, ale podle mě je zcela normální jakákoli nerovnost. Tělo si na vše teď nově zvyká. Hlavně pokud kojíš - to nemusíš MS dostat i půl roku. Byla jsem i na gyndě - je to prý zcela normální - tělo je rozhozené. Myslím, že se nemáš čeho bát, ale pokud chceš mít 100% klid, kup si těhu test🙂 (já už je mám pro jistotu v zásobě doma - jsem pak klidnější🙂) - když budeš mít dotaz, napiš na IP

luciebx
18. srp 2011

no ja taky jeste poradne ms nedostala.. a to je malymu 13 mesicu 😀 😀

dlabinecka
18. srp 2011

žádné -čekám druhé mimi 😅

mirun
18. srp 2011

od porodů jsem dostávala MS pravidelně každý měsíc ,v plné síle, ikdyž jsem plně kojila, u obou dětí. 😢 pro mě se nic nezměnilo.

marjama
18. srp 2011

MS jsem dostala po 9 měsících (kojila jsem) po porodu a je stejná jako před porodem, takže nepravidelná, spíše s delšími cykly. Ono se Ti to srovná neboj 😉

monny89
18. srp 2011

První MS proběhla 10týdnů po porodu, trvala 5dní 🙂

pavcza
18. srp 2011

Jsem 6 měsíců a dva týdny po porodu a zatím žádná nedorazila a já doufám, že ještě chvíli počká, plně kojím (tedy počká, ale ne z důvodu dalšího těhu 😉 )

coxa
19. srp 2011

Po první porodu MS dorazila po 9ti měsících, po druhém po 10ti. Pak už chodila pravidleně.

kristynaw
19. zář 2011

po 4 tydnech a to jsem plne kojila pul roku prvni (pak se sama odstavila) a 15 mesicu (to uz samozrejme ne plne) druhou dceru... proste cyklus pravidelny,nehlede na porod nebo kojeni....

vafle
19. zář 2011

první MS 11 měsíců po porodu myslím že to souvisí s tím že jsem ho přestala kojit v noci asi v 8 měsících

bertica.h
19. zář 2011

ja som kojila obidve holky 2roky a MS som dostala vždy po 2mes.od porodu a pravidelne,ako hodinky.som jedna z tých štastných...

bielanevesta
19. zář 2011

Po roku a po vyvolávačke, odvtedy problémy s MS, až teraz po 4 rokoch sa mi to začína srovnávať 😝

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru