Jaké porodnické kalhotky a prsní vložky jsou dobré?

sim007
16. únor 2015

Poradte jake jsou dobre.

espada
17. únor 2015

@majkylove Já kupovala v Marks & Spencer. Normální tělové stahovací kalhotky vysoké až k prsům. Mají tam dost výběr. Kupovala jsem velikost L při porodní váze 75 kg. První dny byly tak tak a břicho hodně stažené, ale ne nepohodlné. Pak se začala stahovat děloha a váha jít dolů a bylo to úplně akorát. Pak jsem měla jedny z H&M taky L. Já kupovala velikost, jakou bych kupovala před otěhotněním. Při výběru jen dávej pozor na materiál. Nesmí být moc tvrdý a měl by ti být na kůži příjemný. Dělají se i směs bavlny a PES a ty jsou moooc příjemné, ale nevím, kde je koupit, dostala jsem jedny.

espada
17. únor 2015

@eileenk Mají lepivou část, ale mě nedržely a posouvaly se. Na bavlněných podprdách trochu držely, ale já měla vetsinou syntetiku. Dobře držely jen chicco a to mají tu lepivou část stejně velkou.

espada
17. únor 2015

@svobodpetika Tak pratelné tečou. Ono, když to jde vyprat, tak to asi nemá jak chránit proti průsaku. Chicco tam mají takové gelové kuličky, které se nacucají, vytvoří gel a neproteče to. Navíc jsou tenké a nejdou pod tričkem vidět. Jsou sice dražší, ale antibakteriální, každá zvlášť zabalená, takže ideál do kabelky na cesty. Zase jsem je měnila méně často, takže ta cena se vlastně vyrovnala levnějším, které jsem měnila pořád, aby neprotelky.

katyxq
17. únor 2015

@fifina86 záleží, které jsi měla 😉

@svobodoetika Anavy dělá tři druhy - čistě bambusové (ty prosáknou nejsnáz, ale zas jsou nejprodyšnější), pak s flísem (ty vydrží dost, ale jak se nacucnou fakt hodně nebo pod tlakem, tak provlhnou) a pak s PUL ... já mám bambusové a s flísem, poprvé jsme si s nima vystačila, počítám, že teď zase taky.

fifina86
18. únor 2015

@katyxq mela jsem bambusove s flisem a do hodiny mi prosakly :( Je pravda,ja mela mleka opravdu hodne 😉

svobodpetika
18. únor 2015

jsem nečekala že vybrat vložky do podprdy bude taková věda 🙂

espada
18. únor 2015

@svobodpetika Ano, věda, ale pouze experimentání forma 😀 Prostě koupíš a buď vyhovují nebo je předáš jiné mamině 😉

majkylove
18. únor 2015

@espada děkuji za rady,kilama na tom budu hodně podobně,takže na to určitě mrknu a koupím 🙂

lupinpupin
18. únor 2015

Vlozky do podprsenky Jonshon a kdyz se laktace ustalila, tak jen obyc z dm a nebo rossmanu. Kalhotky jsem mela z dm. Jedny takove ty silene co pisete, ze nesedeli (bilomodra krabicka tusim) a druhe od Jessna nebo jak se jmenujou...jsou taky z dm a jsou super. Za par korun a me sedi.

seety
18. únor 2015

Kalhotky z lékárny, značku bohužel nevim, ale byly nohavickove a pohodlné. A vlozky do podprdy jedině johnsons baby. Ostatni mi protekly...

wercee
4. bře 2015

Tak za mě určitě kombinace: porodnické kalhotky Molipants od Hartmannu a prsní vložky J&J. Těch kalhotek je v baleni 5 a bohatě mi stačily, po příchodu domu jsem je pak ještě chvíli používala a normálně prala. Zvolila jsem raději velikost L a nelituji, raději větší, určitě.

misheel
21. srp 2015

@incognito @wercee Dívala jsem se na kalhotky od HARTMANA Molipants na vaše doporučení, ale je jich více druhů, které jsou prosím ty pevnější s vysokým pasem, nevíte název?

seety
21. srp 2015
misheel
21. srp 2015

@seety Děkuji 🙂 Tak to bude určitě tato krabička ...
http://www.zbozi.cz/vyrobek/hartmann-molipants-...

sim007
autor
22. srp 2015

Tak uz mam po porodu a za me doporucuji od hartmanu moli pants,porodnice vlozky Batist flower a prsni jsou Johnson baby....vse ma ode me 100 bodů 🙂

gepe
22. srp 2015

Vlozky za me Batist Flower, prsni vlozky Lansinoh.

brokovich
5. zář 2015

Kalhotky molipants vel. L, vložky batistflower a prsni vlozky chicco. 😉

shine2015
5. zář 2015

@brokovich přesně! 😉

stula007
5. zář 2015

Já byla moc spokojená s kalhotkami Carriwell (tady tyhle: https://www.nejbaby.cz/p/kalhotky-do-porodnice-... ) a prsní vložky z DMka Johnson´s, vložky jsem měla nějaké z lékárny, moc mi neseděly, takže ty nedoporučím

mikulilinka
22. říj 2015

kalhotky molipants s nohavičkama uplně bezvadné a pohodlné, větraly a vložky do podprdy Johnsons jako jediné mě neprotékaly tak moc jako všechny ostatní 🙂

creatif
22. říj 2015

Molipants takzez🙂 drzely pekne vlozky, nevytahavaly se,pekne sedely a byly docela i hezke;) dali nam jedny obyc.sitove v porodnici s ty byly hrozne..nedrzely..vytahavaly se..nez jsem dosla na wc tak jsem mela vlozky na zadech;)

rencatupa
24. říj 2015
Uživatel rencatupa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od rencatupa.

Já měla vložky do podprsenky od Chicca a byla som spokojena, jak píšou holky jsou i antibakteriální takže jsem neměla žádný zápal a kalhotky jsem měla Carriwell, obojí jsem objednávala najednou z eshopu Funbaby, protože jsem to řešila dost pozdě a to mi celkem otékaly nohy tak jsem jen ležela a klikala :D :D

rebelka69
3. dub 2016

Holky prosííím....jaký je rozdíl v těch síťovaných kalhotkách Molipants? Je balení po 3ks a ve dvou velikostech, a pak jsou balení po 5ks ve více velikostech..jaký je v tom rozdíl a které jsou lepší...děkuji 🙂

i6969
13. dub 2016

Ahoj, sitovane kalhotky nejlepsi meli v porodnici, par jsem si jich koupila domu (porodnice Neratovice). jinak ok jeste byly sitovany od Teny. Prsni vlozky jsem mela od Aventu (Chicco mi prisly hrozne). Ale pozor, vetsina techto prsnich vlozek je umelych a neprodysnych a ve 2 mesicichpo porodu jsem zapasila s moucnivkou. Pak jsem objevila bambusove jednorazove prodysne a ty pouzivam do ted (5 mesicu po porodu) na ven, doma uz ani nepotrebuji. Pratelne bambusove jsem si taky koupila, ale prijdou mi hrubsi nez ty jednorazove a jsem po nich "odrena" takze je nepouzivam.

charlotte30
23. led 2020

Holky kolik potřebuji prsních vložek?? 😎Nemám představu.

lucie_j
23. led 2020

Vložky do podprsenky jsem měla pratelné s PUL vrstvou a neprotekly. Už nevím značku, kupovala jsem je s plenkami. Papírové mě strašně škrábaly a vždycky se přilepily a nešly odtrhnout, au.

surikata131
23. led 2020

@charlotte30 my jsme sli 4.den dopoledne domu, to se jeste laktace teprv rozjizdela, používala jsem hydrogelové polštářky od medely, prsní vložky vubec, to až doma

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru