• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaký jsou nejlepší vložky po porodu?

6. května 2013 
Taky se přikláním k Batist :wink: Ty z klasické gázy, co jsou v nemocnici, jsem využila až teď po druhém porodu. Po prvním, kdy jsem byla dost šitá, mi vadilo, že se mi za ně zachytává šití :frowning2:
6. led 2012 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
BATIS JSOU ASI NEJLEPŠÍ A PAK DOMA JSEM POUŽÍVALA KOTEX MAXI TY MĚ TAKY VYHOVOVALY
6. led 2012 v 08:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Samu a Batist -oboje super... hodne jsem krvacela, takze jsem je nakonec vyuzila 4 tydny po porodu, nez jsem mohla prejit na klasicke vlozky.
6. led 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já používala Samu,jsou fakt ideální po porodu.Doporučuju :wink:
6. led 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, taky děkuji za oba dva tipy, kolik balení jste si koupili do porodnice? Nebo spíš na ten začátek? Ty síťované kalhotky s nohavičkami, je jedno jaká značka? Nebo je to taky tak, že jsou nějaké lepší? Děkuji..:slight_smile:
6. led 2012 v 09:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já používala Samu, ale Batist jsou prý lepší. A měla jsem děsnou spotřebu, manžel byl pro ně několikrát v lékárně, pořád mi docházely :confounded: Klasické vložky by se neměly používat kvůli té fólii - nevětrá to. Já na klasické přešla až po měsíci. Síťované kalhotky jsou asi jedno jaká značka. Do porodky stačí na začátek jedno balení vložek a 5 ks kalhotek. Dá se kdyžtak dokoupit :slight_smile:
6. led 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
hlasuju za batist. do porodnice jsem měla myslím 3 balení + pak další na doma. sítovaný kalhotky s nahovičkama taky doporučuju, měla jsem od značky Tena (používají se taky při inkontinenci) dobře drží vložku a nikde netlačí - spotřeba v porodnici cca 2 denně.
7. led 2012 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já doporučuju úplně ty nejlevnější, nejlépe skoro papírové a ty tlusté. Žádnou umělotinu, protože je to nepříjemné na ty stehy. :grinning: Kupovala jsem v Bille clever :wink:
10. led 2012 v 18:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nejlepší jsou ty nemocniční, ale ty ti dají asi jen při císařském řezu a taky ne v neomezeném množství. Já pak používala Samu nebo batist, obojí fakt dobré, maximální spokojenost.
12. led 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě Batist, jsou mnohem lepší než Samu. a do porodnice jsem měla 2 balíky + 1 jsme tam dostali, takže lepší asi rovnou 3, často ke měníš
12. led 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
porodnické
12. led 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za mě na první dny samu (ty větší, vel. midi) a pak batist flowers a spokojenost s oběma :grinning:
12. led 2012 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já používala Samu a byly fakt super.
14. led 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Měla jsem dvakrát císaře, moc nekrvácela. V porodnici jsem používala Samu,doma už klasiku - i když vím, že se to nemá :confused:
14. led 2012 ve 14:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na zacatek jsem pouzivala Batist flowers, po cca 5-7dnech, kdyz skoncilo to nejhorsi krvaceni, tak jsem presla na latkove pratelne vlozky, ty jsem mela asi dalsi 3 tydny.
15. led 2012 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejlepší jsou nemocniční. Vyfásla jsem v porodce balík a mně jich dali ještě i více. Já krvácela dost, měla jsem i tři vložky najednou :frowning2: Doma jsem používala Batist, jsou taky dobré. Samu jsem pak používala až ke konci šestinedělí.
15. led 2012 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když to hodně krvácelo, tak Batist, protože jsou dlouhé. Na takové to cmrndání stačily Samu. Právě proto že jsou kratší a pro mě byly pohodlnější.
30. srp 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jeden hloupý dotaz........ kde seženu ty vložky Batist? Tak jste mě přesvědčily, že je prostě musím mít :grinning:
3. zář 2012 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem mela Batst, lepsi nez SAMU a pak jsem doma pouzivala naturely. A byly super
3. zář 2012 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Pro Brňačky - ty klasické prodnické gázové se dají sehnat v agentuře Majka na Hybešově. Nevím, jestli je mají přímo v e-shopu, ale pokud Majce napíšete, určitě se s ní domluvíte. Normálně je má ve svých balících do porodnice.
3. zář 2012 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já za sebe doporučuju Samu midi (nikoliv mini). Jsou dlouhé a široké, za mě ty nejlepší. Nosila jsem dvě a super :slight_smile:
23. říj 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Batist flower :slight_smile:
23. říj 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jednoznačně Batist Flower :slight_smile:
23. říj 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jednoznačně Batist Flower a do podprsenky Chicco :wink:
23. říj 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla Samu, ale ty prodloužený. Přišla jsem si jak v plíně, ale v bezpečí.
23. říj 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
U syna jsem měla Samu a teď u dcerky Batist flower a na ty už bych teda nedala dopustit.
23. říj 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Po prvním porodu jsem měla Samu, ale na noc jsou moc krátké a nedrží, protože nemají lepící pásky. Já jsem po druhém porodu objevila v Tescu porodnické vložky s lepícími proužky, nedala jsem na ně dopustit. Síťované kalhoty jsem měla ze zdravotnických potřeb.
23. říj 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
mela jsem od Samu midi a maxi a spokojenost :sunglasses:
29. lis 2012 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když se zeptáš v lékárně, určitě Ti nabídnou... Já měla dvě velikosti/délky... Ty delší jsem používala v porodnici, značku nevím, ale byly v bílo-zeleném pytlíku. Ty kratší od Hartmann používám doma...
30. lis 2012 v 00:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek