Jaký jsou nejlepší vložky po porodu?

pajatehule
9. říj 2011

jaký jsou nejlepší vložky po porodu? máte nějaká s nějakýma zkušenosti?

kris2008
9. říj 2011

SAMU CLASSIC znacka hartmann
mela sem je v porodnici -tam je davajia pak sem je i pouzivala asi tyden po..

melca
9. říj 2011

Já doporučuju Batist flowers,jsou lepší jak Samu,měla jsme oboje a ty Samu jsou moc krátké a tlusté,ty Batist jsou delší a líp sedijou 😉

andelka
9. říj 2011

Batist flower 🙂

babulinkab
9. říj 2011

Batist

monny89
9. říj 2011

Jednoznačně Samu, nosila jsem v porodnici i dvě najednou, doma pak už jen jednu. Použila jsem je i na první dvě MS a super 🙂

camelinka
9. říj 2011

Jednoznačně Batist, pouzivala sem je i cely 6N a v porodce bylo potreba i 3 zaraz, Samu sou desne kratky 🙄

janca_dobi
9. říj 2011

Hlasuji pro Batist Flower! 😉

skajana
9. říj 2011

Teda úplně nejlepší byly ty, co jsem nafasovala v porodnici 🙂 byla to sice jenom nějaká buničina obalená gázou, ale skvěle sály a netlačily....no a pak batisty, klasický samu jsou moc krátký 🙂

ffiinnkkaa
9. říj 2011

SAMU - dvě za sebe a spokojenost 🙂

werry
10. říj 2011

já byla spokojená s poporodními vložkami z Tesca - jsou delší, samu jsou krátký, a pak i batist jsou super

miriska
10. říj 2011

batist flower jsou nejlepší!

misi.21
10. říj 2011

souhlasím s holkama,jedině Batist!! Nosila jsem je ještě dlouho po porodu doma...

bonduele
10. říj 2011

za mě Batist flowers, byla jsem s nima moc spokojená 😀

veruska007
10. říj 2011

Já měla ty buničinové, ale nedoporučuju - chytaly se mi za to stehy a to teda pěkně bolelo a tahalo.

miskadis
10. říj 2011

Já měla SAMU a absolutní spokojenost

mili84
10. říj 2011

SAMU, jednoznačně 😉

jasekd
10. říj 2011

Ja souhlasim, ze nejlepsi jsou primo ty z porodnice, u nas ale byly jen na sale, pak uz vlastni. Pri prvnim decku jsem mela radeji Samu a na Batisty nadavala, ted podruhy zase vedly Batisty 😅 Kazdopadne bych uvitala vlozky dlouhe jako Batist a tluste jako Samu na prvni dny a pak kratsi jako Samu a tenke jako Batist na dny dalsi, pokud takove existuji 😅 Obe ty znacky jsou OK, rozhodne nedoporucuju klasicke vlozky, zaprve maji folii a nedychaji, zadruhy ty kridylka tahaji za stehy. Mne rekla kamoska, ze pouzivala klasicke vlozky, tak ja nakoupila i ty a vubec to neslo pouzivat. A k tomu doporucuju kalhotky sitovane s nohavickou, opet ne klasicky tvar kalhotek kvuli pripadnemu siti.

helcas
10. říj 2011

od Hartmanna třeba Molimed, nebo nějaký ze zdr. potřeb, hlavně ne Samu, nesajou, jsou krátký, deformujou se..děs

cinky
10. říj 2011

Mě taky vyhovovaly Batist. Samu byly moc krátké.
Batist jsem nosila celé šestinedělí. A taky doporučuji síťované kalhotky. Rychle schly a byly moc pohodlné.

boobinka
10. říj 2011

U syna jsem mela Samu a brzy se deformovaly a potrebovala jsem jich vice najednou (nebyly tak velke). U dcery jsem mela Batist flower a velka spokojenost. 😉

ewicka89
5. led 2012

Ja mohu doporucit batist, jsou delsi nez samu a podle me i lepe sajou. Mela jsem je i v sestinedeli a uplne supr

vendulka
5. led 2012

batist

lenka5731
5. led 2012

měla jsem samu a celkem spokojenost.

ale taky jsem měla jeden balíček inkontinenčních vložek TENA, ty jsou - s trochou nadsázky - od pasu do pasu a hodně široké. na první tři noci po porodu byly faktastické.

kacii
5. led 2012

jednoznacne Batist 🙂

ladie
5. led 2012

Určitě Batist Flower

pelenka
5. led 2012

Batist

rina76
5. led 2012

přikláním se též k Batist Flower, naprostá spokojenost 🙂

lucyjanek
5. led 2012

Batist

ciernavila
6. led 2012

tie klasicke z gazy co nam davali v porodnici a dve za sebou

bl4nche
6. led 2012

Batist Flower, rozhodne.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru