Jaký jsou nejlepší vložky po porodu?

pajatehule
9. říj 2011

jaký jsou nejlepší vložky po porodu? máte nějaká s nějakýma zkušenosti?

hansed
6. led 2012

Taky se přikláním k Batist 😉 Ty z klasické gázy, co jsou v nemocnici, jsem využila až teď po druhém porodu. Po prvním, kdy jsem byla dost šitá, mi vadilo, že se mi za ně zachytává šití ☹

pavlanatlinka
6. led 2012

BATIS JSOU ASI NEJLEPŠÍ A PAK DOMA JSEM POUŽÍVALA KOTEX MAXI TY MĚ TAKY VYHOVOVALY

nasekuratko
6. led 2012

Samu a Batist -oboje super... hodne jsem krvacela, takze jsem je nakonec vyuzila 4 tydny po porodu, nez jsem mohla prejit na klasicke vlozky.

ronyx
6. led 2012

Já používala Samu,jsou fakt ideální po porodu.Doporučuju 😉

pepina271
6. led 2012

holky, taky děkuji za oba dva tipy, kolik balení jste si koupili do porodnice? Nebo spíš na ten začátek? Ty síťované kalhotky s nohavičkami, je jedno jaká značka? Nebo je to taky tak, že jsou nějaké lepší? Děkuji..🙂

verbalinka
6. led 2012

Já používala Samu, ale Batist jsou prý lepší. A měla jsem děsnou spotřebu, manžel byl pro ně několikrát v lékárně, pořád mi docházely 😖 Klasické vložky by se neměly používat kvůli té fólii - nevětrá to. Já na klasické přešla až po měsíci. Síťované kalhotky jsou asi jedno jaká značka. Do porodky stačí na začátek jedno balení vložek a 5 ks kalhotek. Dá se kdyžtak dokoupit 🙂

delfi
7. led 2012

hlasuju za batist. do porodnice jsem měla myslím 3 balení + pak další na doma. sítovaný kalhotky s nahovičkama taky doporučuju, měla jsem od značky Tena (používají se taky při inkontinenci) dobře drží vložku a nikde netlačí - spotřeba v porodnici cca 2 denně.

petule39
10. led 2012

Já doporučuju úplně ty nejlevnější, nejlépe skoro papírové a ty tlusté. Žádnou umělotinu, protože je to nepříjemné na ty stehy. 😀 Kupovala jsem v Bille clever 😉

karafiatek
12. led 2012

No nejlepší jsou ty nemocniční, ale ty ti dají asi jen při císařském řezu a taky ne v neomezeném množství. Já pak používala Samu nebo batist, obojí fakt dobré, maximální spokojenost.

zizala
12. led 2012

určitě Batist, jsou mnohem lepší než Samu. a do porodnice jsem měla 2 balíky + 1 jsme tam dostali, takže lepší asi rovnou 3, často ke měníš

efkas
12. led 2012

porodnické

wosk
12. led 2012

Za mě na první dny samu (ty větší, vel. midi) a pak batist flowers a spokojenost s oběma 😀

leentilka
14. led 2012

Já používala Samu a byly fakt super.

gabadan
14. led 2012

Měla jsem dvakrát císaře, moc nekrvácela. V porodnici jsem používala Samu,doma už klasiku - i když vím, že se to nemá 😕

sussanah
15. led 2012

Na zacatek jsem pouzivala Batist flowers, po cca 5-7dnech, kdyz skoncilo to nejhorsi krvaceni, tak jsem presla na latkove pratelne vlozky, ty jsem mela asi dalsi 3 tydny.

mpavlinka
15. led 2012

Nejlepší jsou nemocniční. Vyfásla jsem v porodce balík a mně jich dali ještě i více. Já krvácela dost, měla jsem i tři vložky najednou ☹ Doma jsem používala Batist, jsou taky dobré. Samu jsem pak používala až ke konci šestinedělí.

orlando
30. srp 2012

Když to hodně krvácelo, tak Batist, protože jsou dlouhé. Na takové to cmrndání stačily Samu. Právě proto že jsou kratší a pro mě byly pohodlnější.

hanulkazam
3. zář 2012

Holky, jeden hloupý dotaz........ kde seženu ty vložky Batist? Tak jste mě přesvědčily, že je prostě musím mít 😀

pejullka
3. zář 2012

ja jsem mela Batst, lepsi nez SAMU a pak jsem doma pouzivala naturely. A byly super

jessika
3. zář 2012

Pro Brňačky - ty klasické prodnické gázové se dají sehnat v agentuře Majka na Hybešově. Nevím, jestli je mají přímo v e-shopu, ale pokud Majce napíšete, určitě se s ní domluvíte. Normálně je má ve svých balících do porodnice.

lisanda81
23. říj 2012
nikollita
23. říj 2012

Já za sebe doporučuju Samu midi (nikoliv mini). Jsou dlouhé a široké, za mě ty nejlepší. Nosila jsem dvě a super 🙂

nunacek
23. říj 2012

Batist flower 🙂

paaavca
23. říj 2012

Jednoznačně Batist Flower 🙂

vrana
23. říj 2012

Jednoznačně Batist Flower a do podprsenky Chicco 😉

blahova_andrea
23. říj 2012

Já měla Samu, ale ty prodloužený. Přišla jsem si jak v plíně, ale v bezpečí.

vnibuja
23. říj 2012

U syna jsem měla Samu a teď u dcerky Batist flower a na ty už bych teda nedala dopustit.

antarres
23. říj 2012

Po prvním porodu jsem měla Samu, ale na noc jsou moc krátké a nedrží, protože nemají lepící pásky. Já jsem po druhém porodu objevila v Tescu porodnické vložky s lepícími proužky, nedala jsem na ně dopustit. Síťované kalhoty jsem měla ze zdravotnických potřeb.

werunqa
29. lis 2012

mela jsem od Samu midi a maxi a spokojenost 😎

vera_vila
29. lis 2012

Když se zeptáš v lékárně, určitě Ti nabídnou... Já měla dvě velikosti/délky... Ty delší jsem používala v porodnici, značku nevím, ale byly v bílo-zeleném pytlíku. Ty kratší od Hartmann používám doma...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru