Je možné otěhotnět na konci šestinedělí?

chotysanka
25. kvě 2011

Prosim poradte..., 3 dny pred koncem 6ti nedeli po cisarskem rezu jsme meli nechraneny sex. Nekojim. Celou dobu jsem spinila, jen ty posledni dny uz ne. Mela jsem za to, ze bez ovulace nemohu otehotnet, na prvni ms teprve cekam.

kackark
25. kvě 2011

MS se dostaví až na základě ovulace (většinou). Takže čistě teoreticky otěhotnění možné je 😎

elvira
25. kvě 2011

Určitě můžeš otěhotnět! Jak víš, že ovulace neproběhla - i když jsi špinila?
Kamarádky maminka tímto způsobem porodila dvě děti během jednoho kalendářního roku. 🙂

marecek4
25. kvě 2011

můžeš a je to celkem časté

scai
25. kvě 2011

Já dostala MS hned po skončení šestinedělí a to jsem plně kojila. Takže otěhotnět jsem určitě mohla a ty taky 😅

kammka
25. kvě 2011

já jsem narozená 25.4.1976...
moje mladší sestra 20.3.1977...
sice to teda nebylo úplně na konci šestinedělí, ale moje máma i kojila.
a jak píše kackark, menses přichází až po ovulaci, pokud jsi ovulovala a otěhotněla, ms logicky nepříjde.

anonym007
26. bře 2012

ahojky jsem 4 tyden po samovolnem potratu tudiž v šestineděli…a s přielem sme nevydržely dodržet šestineděli ......a tak sem se chtěla zeptat jestly mužu byt těhotna…mam šilenou chut na sladkosti a sem tam mam podave bolesti v levem podbřišku....­.děkuji za odpověd

smoulinka.ciko
26. bře 2012

Chotysanka: Těhotná být samozřejmě můžeš, a tak jak tu už bylo zminěno, menstruace je až po ovu takže se ti samozřejmě nedostaví.... no ikdyž znám případy kdy byly těhotný a MS měly ještě 2, 3 měsíce.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru