Jít na svatbu v šestinedělí. Je to rozumné?

hedera.p
6. čer 2009

Ahoj holky... potřebuji poradit... Máme 3 týdenní holčičku a dnes mají naši kamarádi svatbu... na obřad nejdu, ale od 5 mají raut a tak zvažuji, zda tam jít či ne... Samozřejmě by to bylo jen na chvíli, tchýně by by malou ohlídala. Navíc hotel, kde se to konná, je cca 10 min. chůze od domova.....Myslíte, že je vhodné a hlavně rozumníé jít v tomto období? díky Hedvika

cerstvamama
6. čer 2009

Pokud nebudeš pít, nebude tam zakouřeno a cítíš se dobře tak proč ne? Navíc malá bude asi stejně spát, v tomhle věku 😀 Co já bych za to dala mít tehdy v šestinedělí šanci vypadnout někam ven 😉

lenkicka
6. čer 2009

ahoj Hedvi, byla jsem na svatbě asi 2 týdny po porodu...sice zas jen na obřadu...ale v pohodě 😀
sice se to nemá, protože tělo je náchylnější na infekci...ale na chvilku...a určitě záleží na tom, jak dobří kamarádi to jsou...navíc si budeš muset dávat pozor na to, co jíš, když kojíš...být na rautu a nemoci si dát ty dobrotky, co tam budou mít 😀 😀

martina100
6. čer 2009

Určitě běž. Vypadnout na chvíli z toho kolotoče přebalování, krmení a uspávání je podle mě zdravý. Popovídáš si s kamarády, domů to máš kousek. My byli s manželem poprvé venku, když byly Abi necelé 4 týdny. Moje mamka nám ji pohlídala, já nakojila, vyrazili jsme do kina a na další kojení už jsem byla zase doma 🙂. V první chvíli jsem měla pocit, že ji přece nemůžu opustit, ale pak jsme si to moc užili. Takže jestli se na to cítíš fyzicky, vyraž 😉 .

coriven
6. čer 2009

Ahoj, já byla na svatbě když měla malá 4 týdny a i s ní 😅 , byli jsme tam tak do 20:00, na kojení nám kamarádka obstarala pokoj, takže nebyl problém, když nám ve vnitř připadlo hlučno, tak jsme se šli projít ven, malá stejně buď spinkala nebo papala 😅 a já se dostala mezi lidi.
Takže pokud se cítíš a máš chuť tam jít, tak určitě běž. Vrátit se můžeš kdykoliv, pěknou svatbu.

mousunek
6. čer 2009

Ahoj, proste jdi. kamosce se narodil 11.8 syn a 6.9. mela svou svatbu a zvladli to vsichni tak to zvladnete taky 🙂

hedera.p
autor
6. čer 2009

Holky díky moc.... půjdu jen na chvíli...s pitím a jídlem taky nebude problém, jelikož nekojím......takže si trochu vyrazím... kdy budu mít zase takovou příležitost, že? 😀

niki2
6. čer 2009

Taky doporucuji.
Ja byla, kdyz bylo synovi mesic, na obradu jsme byli sami, na oslave uz s nim, bylo to na zahrade, takze byl v kocarku.

kalo
6. čer 2009

Hedviko, promiň, ale ty se ptáš ostatních, jestli se cítíš na to někam jít???? Nezlob se, ale to snad musíš vědět nejlépe ty sama, jestli se cítíš dobře, jestli jít chceš nebo nechceš., jestli jsi ve formě nebo ne.....
...........Nebo se tu má diskutovat o tom, jestli jeto vhodné kvůli ostatním, aby tě třeba nepomluvili, že jsi ještě v šestinedělí a už se jdeš bavit??...Já tuto diskuzi nechápu a připadá mi naprosto nesmyslná... 😲 😲 😲

hupcza
6. čer 2009

hed:jdi a užij si to 😉 ..pokud jsi fit, jen ti to prospěje 😉

shaula
6. čer 2009

Kalo - 🙂

mallorry
6. čer 2009

ja mela moznost vypadnout v sestinedeli, ale nebyla jsem toho bohuzel schopna 😲 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 jinak nevidim nic spatneho na tom, jit si nekam vyrazit klido par dni po porodu, pokud mamka nekoji, tak no problema ne? 😉 😎 vsem to zavidim, ja mam problem odejit od maleho jeste dnes 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru