Kdy dorazí menstruace po porodu?

simonka.s
29. zář 2007

Nekojím a mám už po 6 ti nedelí,. občas stejně jdou očistky a občas mě i dost bolí břicho jako při ms.
tak by mne zajímalo kdy asi menzes dorazí nebo do kdy by mel ?

hankky
16. únor 2009

ahojte, tak ja nekojim...sestonedelie skoncilo v piatok a v nedelu som dostala prvy menzes - bolelo to jak hovado 🙄

trace
16. únor 2009

ahoj hankky, já taky nekojím ješzě jsem v 6ti nedělí, tak říkaš že to mám čekat hned po tom,ju?? Ale když teď pořád slabě krvácím tak jak poznám že je to menses?? Fakt nevím. Před tím jsem chvíli kojila, tak to bylo pak jasný ale teď???? 😒

kacajam
16. únor 2009

Ahoj holky. Já jsem menzes dostala přesně 7 týdnů po porodu. Kojím částečně + UM. Je to zatím jen slabé krvácení, bezbolestné.

markchina
16. únor 2009

Nazdar holky, zrovna dneska jsem to zjistovala taky. Docetla jsem se, ze pokud se nekoji, tak se menstruace dostavi po 6-8 tydnech po porodu s vetsi ci mensi individualni odchylkou. Vetsinou je pry unik krve pri 1. menstruaci vetsi nez normalne. Ja teda kojim, takze pry az nekolik mesicu.

kacajam
16. únor 2009

Já teda krvácím hodně slabě už druhý den. Kamarádka má 7 měsíční miminko, plně kojí a ještě nemenstruovala.

zelmirka1
16. únor 2009

ja kojim a stale nic...4,5 mesiaca to je zle ???

kacajam
16. únor 2009

Zelmirka1 - právě, že když kojíš, tak nemusíš menstruovat vůbec...

meggietn
17. únor 2009

ja kojím a už mám 3 deň menzes... 😖 čiže 3 mesiace po porode.

hankky
17. únor 2009

ahoj trace, no pokial som sa spravne docitala tak nekojace maminky dostavaju menzes hned po sestonedeli...u mna to sedelo 😀 Po porode som krvacala tri tyzdne...aj to ten posledny uz len take spinenie som mala, takze som spoznala menzes. No a spoznala som ho aj podla tej bolesti podbruska...mavala som bolesti aj predtym pri menzese, ale teraz ma bolela cela maternica a strasne krce som mala dva dni. Ale tak nemusi mat kazda bolesti 🙂

trace
17. únor 2009

dík hankky! Já mám eda teď 3 týdny po porodu - skoro, a už jen špiním, takže po 6ti nedělí čekám menses 😒 no teda fakt už se nemůžu dočkat.... za těch 9 měsíců jsemsi nějak odvykla 😉 hlavně od těch křečí!!!!

dagina
19. únor 2009

Ahojky, já dostala menzes 5. týden po porodu, divila jsem se jak blázen 😅 , dr. říkal že to možné je. Tak jsem zvědavá jestli dojde i další 😅 .

meleri
19. únor 2009

já jsem 3 měsíce po porodu a zatím nic. tož tak kdyby to tak vydrželo ještě ten rok tak budu ráda! 😀

romi73
19. únor 2009

ahoj, jsem 3 měsíce po porodu a minulý týden mi gynekoložka povídá - máte tam krásný 18 mm folikul! ale cítila jsem sama, že asi ovuluji, bolesti na vaječníku plus malá měla nateklé bradavky - to prý je od mých hormonů z MM.

dotaz - mám obavy, že to bude asi bolestivé, berete něco na menstruační bolest když kojíte? já vždycky brala 1-2 tablety ibubrofenu, ale to teď nepůjde. tak asi jen paralen. nebo nějaké jiné tipy? mě vždycky bolely spíš záda, křeče jsem neměla nikdy, ale teď netuším, co mě čeká, asi to bude trochu jiné, než před těhu...

meleri
19. únor 2009

Romi,

ajajaj, to mě teda nenapadlo..jsem na tom s tou bolestí stejně jako ty, brala jsem vždycky ibuprofen, protože jsem to měla silné..ale co vím tak během těhotenství je ibuprofen zakázán, tak s tím kojením to bude stejné....

mě na to nic jiného nezabírá jen ten ibuprofen..

já právě ty křeče měla..
tak tedkom už mi fakt zbývá se jenom modlit abych to jen tak nedostala....

dagina
20. únor 2009

Ahojky, holky prosím vás...., sice tady ještě moc holek nemá mrchu po porodu, mě se zase už nemohla dočkat a opět krvácím 😠 (jsem osmý týden po porodu) , menzes jsem měla už 5. týden po porodu, od 6.t beru HA, tak je možné, že to může být i po anitikoncepci 😕 ??? Děs běs 😖 . Nemá s tím některá zkušenosti????

berunka
20. únor 2009

holky stalo se vam nekdy ze jste dostaly MS 14 dni po te predchozi?malou kojim ale intervaly nejsou pravidelne,pres noc je to i vic jak 6 hodin.

missymici
21. únor 2009

já dostala měsíčky 7 týden po porodu

garfieldmail1
21. únor 2009

já jsem kojila furt a měsíčky jsem dostala velmi brzy po šestinedělí a během kojení jsem taky pořádně nevěděla, kdy to zase přijde a na jak dlouho. Myslím, že to je individuální. Pokud Ti při menstruaci není nějak moc zle nebo nemáš velké bolesti, tak je to v pořádku a holt menstruační "radosti" jsou zase zpátky 😅

luciska01
21. únor 2009

Tak já jsem MS dostala dneska. To je necelé 4 měsíce po porodu. Plně kojím, tak mě to trošku překvapilo 😨 , ale asi to tak má být🙂 Jen se bojím, aby dceři nepřestalo chutnat mlíčko. Kamarádky holčička ho prý od té doby nechtěla...

petrusam
21. únor 2009

tak ke mě mrcha dojela, když bylo Matymu 7,5 měsíce .. 😖

martina1980
21. únor 2009

Ahojte 🙂 tak u mňa to bolo presne 8 týždňov od pôrodu 🙂 Rodila som vo štvrtok a vo štvrtok som aj dostala 🙂

betina
22. únor 2009

Luciska,

neboj, dostala jsem MS 3,5 msěsíce od porodu a to plně kojím a po 2 hodinách 😀 , malá s tím problém nemá a baští pořád stejně.
Dr.říkala, že příchod MS nezáleží ani až tak na tom, kdy a jak kojíte a jestli, ale ovlivňuje to hladina hormonů v těle...no nevím, asi jsem teda přehormonovaná 😀

ka77ka
23. únor 2009

ahojte...dcerka mi ide mat uz 9 mesiacov, stale ju kojim a mrchu zatial nemam. 😉

kikimaruska
23. únor 2009

Holky každá z nás je jiná...kamarádky ji neměli po celou dobu kojení, jen já týden po šestinedělí a od té doby pravidelně donynějška...kojila sem a mléka jsem měla hooodně...a stejně to ničemu nepomohlo (a já se tak těšila 😅 ).

mamidani
23. únor 2009

Ahoj holky souhlasím s kikimaruskou každá jsme jiná a dokazují to i vaše příspěvky.Já plně kojila 9měsíců a MS se dostavila dva týdny poté co jsem přestala kojit 😉

anxuska
24. únor 2009

ja plne kojím a 4 mesiace po porode je tu, 😀 škoda, že sa tak poponáhlala. Bolo to bez nej super 😅

scharfinka
25. únor 2009

holky mam takovy blby dotaz, ma mentruace po porode horsi prubeh nez pred nim? jsem 7 mesicu od porodu, kojit jsem prestala pred mesicem a dneska mam v celem brise takove krece, jak bych znova rodila, silena vec 😠 , tak nevim, jestli se tim mam znepokojovat nebo se blizi perioda, protoze krvaceni zatim nikde....

kikimaruska
25. únor 2009

Mě se to docela upravilo, mívala sem velké křeče a bolesti, hlavně první dva dny...Ted někdy ani nepostřehnu krom slabého bolení, že ji mám, jindy si to vychutnám se vší parádou jako dřív...celkově je to ale o 70 % lepší 😉 ...u mě.

zitaje
25. únor 2009

Ja som dostala menzes po obidvoch detoch styri mesiace po porode, ako hodinky... ☹

kuba30
26. únor 2009

Ahojky, já jsem kojila rok a brala jsem antikoncepci, která se bere pořád bez přestávek, ale na menstruaci by to nemělo mít vliv, stejně jsem ji dostala až když jsem přestala kojit, bylo to po roce, ale průběh to mělo uplně stejný jako před tím, není to horší. Musím říct, že mi opravdu nechyběla.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru