Kdy dorazí menstruace po porodu?

simonka.s
29. zář 2007

Nekojím a mám už po 6 ti nedelí,. občas stejně jdou očistky a občas mě i dost bolí břicho jako při ms.
tak by mne zajímalo kdy asi menzes dorazí nebo do kdy by mel ?

nivalis
9. únor 2010

miriam- ani nevies ako ti zavidim- ze bezbolestna???!!!- rovnake bolesti ako pred porodom+ na vracanie mi bolo... 😝 nie ze by mi mrcha chybala, ale nejaka pravidelnost by sa hodila 😎

zedra1
9. únor 2010

Já jsem první M. dostala 8 měsíců po porodu,(kojím)potom už pravidelně po měsíci 😒

pavlina05
13. únor 2010

Já jsem MS dostala až 17 m po porodu + beru HA

bibione
14. únor 2010

tak ja akurat vcera som dostala,nekojim a zvlastne,ze bez bolesti 😅

mariekaterina
28. únor 2010

holky můžu se zeptat, rodila jsem císařem a teď mám 5týdnů po porodu. Asi 4 dny jsem měla klid už jsem ani nešpinila ale cítila jsem v podbřišku, takový tlak jako kdyby měla přijím menstruace. Dneska jsem začla krvácet. Mohla jsem ji už dostat???? Plně kojím. Na kontrole po šestinedělí jsem ještě nebyla, myslíte, že bych na kontrolu mohla jít i "S"???

jovi
9. bře 2010

Mě MS dorazila přesně na den, kdy mi skončilo 6-ti nedělí. Malou přitom kojím každé 2 hodiny. Takže je to hrozně individuální, Ale příští týden jdu na kontrolu a nechám si opět napsat HA a sbohem MS mimimálně na rok!!!!! 😀

tygrous
29. bře 2010

A jak je to s pravidelnosti menses po porodu? Ja plne kojim a prvni menses jsem dostala asi 2,5 mesice po porodu, ale jen hooodne slabounkou, stacila intimka a trvalo to 5 dni. Vcera jsem to mela dostat, ale zatim nic... Pred porodem jsem mela cyklus celkem pravidelny...

luciaanna
2. dub 2010

Ahojte. Ja som prvú MS po pôrode dostala po 8. mesiacoch. Malú ešte stále dojčím. Prvé tri mesiace som mala dosť nepravidelnú (aj po 35 dňoch), teraz už mám cyklus pravidelný.

olii
7. dub 2010

Ahojky, tak ja dostala MS, kdyz bylo malemu pres 8 mesicu, kdyz jsem kojila pouze 3x denne. Jinak delka cca stejna 5 dni, jen prvni den je tedy hoodne silna, to jsem nikdy nemela a pravidelnost zatim nemohu posoudit, mela jsem ji zatim jen 2x 🙂.

mrka2
11. dub 2010

taaak,uz aj ja som sa dockala.. 😝 mala bude mat zajtra 8 mesiacov. tiez este dojcim,ale uz vacsinou len vecer a cez noc,cez den uz nejako nechce 😕 takze celkom super! mozem s kludnym svedomim povedat,ze mi teda vooobec nechybala... 😀

vitaka
12. dub 2010

kojila jsme téměř pořád..........7x v noci a 8x přes den........malého až do dvou let........prostě u prsu byl furt...a taky hodně papal, příkrmy ani moc nechtěl.....takže jsem opravdu kojila hooooodně........a MS mi dorazila, když neměl malý ani tři měsíce!!! (malý byl po 20h porodu nakonec císařem-nevím jestli to má vliv)

andara
12. dub 2010

Ja dostala ms hned po sestinedeli a to jsem plne kojila a mam ji pravidelne az doted. 😉

naty
6. kvě 2010

holky, já teda kojím, menzes sem dostala téměř na den přesně po šestinedělí, trvala týden...pak 14 dní klid a zase týden ms a takhle se to táhne do teď... ☹ ..to asi není moc normální, co? Před porodem sem měla cykly strašně dlouhý, ale jako mít to každých 14 dní týden, to už je trochu moc i na mě...

lura
6. kvě 2010

Naty, asi jsem tvůj dvojník 🙂)... potřebovala bych vlastnit továrnu na vložky 🙂)!!!

naty
8. kvě 2010

😀 jo, to mi povídej, je to docela masakr.. 😝

natalia777
8. kvě 2010

baby ja kojim plne a menstruacia stale nikde 😅

naty
8. kvě 2010

natalia: ale to je normální 😉 buď ráda!! 😀

lura
8. kvě 2010

Naty a to jsem to teď naposled měla dokonce celých 18 dní!!! Takhle opravdu nepotřebuju žádnou antikoncepci 😀 ...

radka12
19. kvě 2010

Ja malú stále kojím a dostala som to zrovna teraz v pondelok. Malá má 8 mes. aj jeden týždeň. Blee, už som aj zabudla čo to je. Nemala som to rok a pol ak nerátam tie očistky po pôrode.

radka12
19. kvě 2010

Inak bolesti nemám, len je nejaká silnejšia ako predtým. No a dúfam, že sa dlhšie ako týždeň nezdrží 🙂

joplin
20. kvě 2010

Zdravím, a jak máte MS pravidelnou po porodě? Já tu první měla před měsícem - slabší - jen cca 4 dny...teď čekám a uvidím, co bude....zajímalo by mě, jestli se může stát, že to budu mít teď nepravidelné.....

lura
20. kvě 2010

Joplin, raději počítej s nepravidelnou než pravidelnou - já mám pohotovost pořád 😀...

sorciera24
20. kvě 2010

mne dosla MS presne pol roka po porode...a to stale kojim, aj som pol roka plne kojila....a cyklus aj dlzku mam taku ako pred tehu.... 😉 takze u mna ziadna zmena... 😉

alti
21. kvě 2010

ahojky, tak u mně dorazila do roka a do dne po porodu 😀 . Jinak jsem ji už 2 měsíce před tím čekala, protože jsem kojila už méně jen 2x denně a v noci a taky se mi vždycky na týden nafouklo břicho a měla jsem citlivější prsa jako při měsíčkách, ale bez krvácení. Od prvního krvácení je mám už pravidelné 😒 bohužel trvají týden, ale jsou bezbolestné - tak alespoň něco. 😉

deina
21. kvě 2010

Ja este nic a to uz takmer 2 mesiace nekojim. 😖 Ale este som dobrala Azaliu, tak asi preto meskaju.

lura
22. kvě 2010

Tak sleduju, jak je to opravdu individuální. Já plně kojim a mám to snad pořád 😀... mohu jen tiše závidět těm, které mají pohodičku.

naty
5. čer 2010

lura: závidím s tebou... 😀

sayast
5. čer 2010

prvni MS prisla presne rok po porodu. HAK jsem nebrala, kojila a kojim. od te doby vzdy presne po mesici a bez jakychkoliv problemu. pred otehotnenim jsem to pravidelne nemela a dost trpela 😝

zuzu101
5. čer 2010

ahojte.ja som pred dvoma týždňami asi šesť dní len špinila a teraz zas.ms ešte nič - alebo to mám brať ako ms?máte s tým niektorá skúsenosť?

naty
5. čer 2010

já taky teda nemám ms v pravým slova smyslu...jen furt špinění...je to otrava... 😝

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru