Kdy dorazí menstruace po porodu?

simonka.s
29. zář 2007

Nekojím a mám už po 6 ti nedelí,. občas stejně jdou očistky a občas mě i dost bolí břicho jako při ms.
tak by mne zajímalo kdy asi menzes dorazí nebo do kdy by mel ?

anib
1. dub 2013

@pajafra tak presne takto som na tom aj ja, malý ma pomaly 15 mesiacov a ja som ms ešte vôbec nedostala,ciže teraz v apríli sú to presne 2 roky kľudu 😀 ,kojím stále, pri prvej dcérke som msdostala,ked mala asi 8,5 mesiaca,čiže skoro rovnako 😉

mia30222
1. dub 2013

Tak moja dcérka má 22mesiacov, a ja som menzes ešte stále nedostala. Ešte ju kojím, ale už "len" ráno, večer a 2x v noci. Už by som chcela aj druhé, ale vraj to bez MS nejde.

pajafra
1. dub 2013

Ne, že by mi "to" chybělo, naopak jsem ráda🙂 Jen jsem si říkala, jestli nepůjdu od kojení přímo do přechodu 😀

mitote
1. dub 2013

tak me dorazila hned po sestinedeli a to kojim stale 😖

denisko121330
5. dub 2013

ahoj volam sa erika mam problem som po porode siesty mesiac a uz 5mesiacov som uz nedostala menstruaciu a bojim sa ze cim by to mohlo byt a uz tych 5mesiacov nekojim a citim ze mi nieco tvrdne v bruchu a neviem ze co a nemam kedy ist doktorovi keby ste mi mohli poradit dakujem ☹

marlenee
9. dub 2013

Já byla přesně rok bez ní přesně rok i s těhotenstvím takže dorazila 3 měsíce po porodu a to od 3 týdnů plně nekojím.

jadie
9. dub 2013

Já jsem kojila do 18 měsíců a první menstruace až asi 19 měsíců po porodu.

napolitano
9. dub 2013

Ahojky,po každám dítěti jsem čekala rok,ale vůbec mi to nechybělo.Doufám,že teď to bude stejné,je nám 5m. 😉

pajafra
29. dub 2013

@anib Tak u mě MS už bohužel dorazila, bez ní to bylo lepší☹ 2 roky bez ní to bylo super🙂

stellamaris
29. dub 2013

mne dosla presne mesiac po sekcii a bola dost silna 😉

michaela1711
11. kvě 2013

Mne dorazila menštr. po 6 mesiacoch. Tiež som sa obávala či príde či nie ale nakoniec prišla. Každý to má ináč.Kôli kojeniu môže niekedy meškať.

evatouzimska
14. čer 2013

porodila jsem před pěti měsíci a pořád jsem měsíčky nedostala. bojím se, že mám nějaký problém. mám zajít ke gynelogovi nebo je to normální?

kommarova
14. čer 2013

já jsem dostala MS až 2,5 roku po porodu, 🙂 kojila jsem lehce přes rok. Běžné je i 9 měsíců po porodu. Tělo si to samo zreguluje....

kikimaruska
14. čer 2013

U prvního syna porod SC, MS došla po šestinedělí. U druhého syna přirozený porod a došla po 2 měsících. U obou sem odsávala plně mléko.

mataharyy
14. čer 2013

tak mě již po třetí dva dny po skončení šestinedělí 😠 Sviňucha, taky si mohla dát na čas 😝 😀 😀

gabi2611
31. srp 2014

Ahoj, ja už víc jak měsíc nekojim a ještě jsem to nedostala. Tak mám trochu obavu ☹

volodka162
7. zář 2014

Prosím dotaz...kojila jsem asi tak 10dní, pak asi jen 5dní odstříkávala a pak už byl prcek na UM. Doktor mi řekl, že by se měla menstruace dostavit cca 6-8týdnů po skončení kojení a jakmile bude, tak hned nasadit antikoncepci. Minulý týden večer (cca 10týdnů po ukončení kojení) jsem měla na toaletním papíru takovou narůžovělou skvrnu, tak jsem se zaradovala, že už přichází menstruace a vzala si tampon a prášky....jenže asi planej poplach...ráno další den najednou nic. Beru prášky už týden....poslední tři noci jsem moc nemohla spát jak mě bolelo tam dole. Jizva po císaři to nebyla...nemyslím si. Mám teda přestat brát prášky nebo je brát, počkat těch 21dní a pak je vysadit na týden a snad se menstruace dostaví? A když se nedostaví? Mám pak pokračovat dál s práškama nebo nebrat a počkat až sami přijdou???? Děkuji za odpovědi... Každopádně se budeme s manželem dál chránit...člověk nikdy neví ☹

blondys24
10. črc 2015

Já kojila cca 17 měsíců a malému je teď 27 měsíců a MS stále nikde ani po vyvolávačkách apod...vzhledem k tomu, že už rok chceme malé, tak blbý :/

kituska20
1. pro 2015

Kojím a ms jsem dostala 8,5 měsíce po porodu 🙂

monika1293
25. bře 2016

Ja sem porodila 7.12 a stále som nedostala menstruaci. Čím to bude??

sosama
25. bře 2016

Kojila jsem 14 měs. a ms se vrátila když bylo malé 10 měs. 😝

leikkka
25. bře 2016

já kojila 12m a MS přišla na 10m dítěte, u druhého jsem kojila 3m (reflux dítěte, museli jsme přejít na UM, nepřibýval) a MS dorazila hned další měsíc

terryvicky
14. lis 2017

Ahoj. Mám takový dotaz. Jsem 2 měsíce po porodu a mám napsanou antikoncepci Torri. V příbalovem letáku je brát mezi 21. - 28. dnem po porodu a nevím, jestli to má být při MS. Mám totiž dojem, že doktorka mi řekla, ať ji začnu brát hned. Nechci jí volat, je mi trapně. Víte některá, jak to je? Děkuji.

terryvicky
14. lis 2017

@terryvicky Omlouvám se, dotaz se mi nevím proč objevil zde.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru