• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy dorazí menstruace po porodu?

14. listopadu 2017 
Asi áno. Ono sa to rozbehne i keď mne začala naplno pri plnom kojení, keď mal malý 4 mes
2. únor 2008 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja cakam tiez kazdym dnom, od zaciatku 3. mesiaca dokrmujeme, sice stale kojim, ale len rano a vecer...mlieka mam malicko, ale MS stale nikde.....nie, ze by mi chybala....uz je to teraz v podstate rok, co som ju nemala...:slight_smile:)))
3. únor 2008 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
rinusk tak 4 mesice to uz tak nekdo ma ale muj myla na 6 tydnu :unamused:
ale asi to byl zbytek nejakych ocistek dnes zatim nic
4. únor 2008 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
denousek, ja som dostala MS uz pat tyzdnov po porode, plne som kojila a mliecka som mala aj na rozdavanie. takze je to individualne. tesila som sa, ze si este od MS oddychnem - a nic - uz je tu zase :slight_smile:
5. únor 2008 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
malé je 8m a já MS ještě neměla, kojím a beru HA, a doufám že ještě dlouho nebude :grinning:
10. únor 2008 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
...tak mně dorazila skoro přesně na den 10 měsíců po porodu :slight_smile:
už jsem ani nevěděla, jaký to je - po roce a půl :wink:
11. únor 2008 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
U mně ještě nic a doufám, že to tak ještě chvíli vydrží :wink:
12. únor 2008 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja som dostala po skoro 5 mesiacoch ale to som prestala aktivne kojit.
12. únor 2008 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
...tak se přidám. Já jsem "kus baby" :grinning: a jelikož jsem po porodu moc nezhubla a i když plně kojíme tak nehubnu, přišla první menz tři měsíce po porodu a další asi 1,5 měsíce po první.
12. únor 2008 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminy, taky přidám pár řádků...já jsem dostala první MS asi 6 měsíců po porodě...
a pro janakade - já jsem taky byla velký "kus baby", když jsem šla rodit, vážila jsem téměř metrák :fearful: díky kojení a hlavně dělené stravě jsem shodila nejprv 20kg a když jsem přestala kojit tak pak už jen dalších 10kg zase jen díky tomu, že jsem jedla i 7x denně ale malé porce. takže hlavně se nepřejídat a večer jen něco lehkého :wink:
15. únor 2008 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já plně kojím,malá má 2 měsíce a teď jsem MS dostala. :angry:
15. únor 2008 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
....den po sestinedeli.....chjo..... :unamused: ...Plne kojim - 7-9 x za 24 hodin a stejne mrcha prisla....
16. únor 2008 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak přidávám i svůj příspěvek :slight_smile: :slight_smile:
malá bude 25.2. 11 měsíců a stále menses nemám.přes den kojím jen když si řekne a na noc.
ha neberu.... jsem ráda že ještě nedorazila a doufám že to tak ještě chvíly zůstane...
18. únor 2008 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky přidám svoji (čerstvou :slight_smile:) zkušenost, první menses po porodu jsem dostala 8. února (malá se narodila 1. listopadu), čili necelé 3 a půl měsíce po porodu. Plně kojím (přes den většinou cca po 2 hod., v noci už ne nebo max. 1x), HA neberu.
18. únor 2008 ve 22:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dostala som menzes hneď po skončení šestonedelia, plne som kojila do šiestich mesiacov...
18. únor 2008 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kojím doteraz (dcéra má 16,5 mesiaca) a menštruáciu som dostala, keď mala dcéra 13 mesiacov.
18. únor 2008 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to normální???
4m po porodu jsem dostala docela silnou MS,trvala týden.Po dalším týdnu jsem začala špinit a trvá to už týden.Trochu mě bolí břicho a motá se mi často hlava.Plně kojím...
24. únor 2008 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bola ta prva menstruacia po porode ina ako tie pred tehotenstvom? Mala som ocistky celych 6 tyzdnov po porode, posledne dva tyzdne uz len take spinenie, ale vcera tam bolo uz trosku krvi - velmi malo, zeby menzes? :confused: Takyto divny?
28. únor 2008 v 09:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to dostala 3 měsíce po porodu (plně kojím), ale šlo to, trvalo to jen 5 dnů a bez bolestím (před porodem to bylo vždycky hrozný...)
28. únor 2008 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som prvé krámy od pôrodu dostala,Keď mala Emka rok aj pol/kojila som/ čiže po takej dobe som fakt zabudla,čo to je.Hneď silné strašne bolestivé a dlhšie ako predtým.Odvtedy pravidelné návštevy..Podľa mna je to velmi individuálne a po tých horm.zmenách v tele to može mať hocijaký priebeh.Ak máte strach,alebo bolesti,tak ja by som išla na gyn.alebo by som aspon zavolala dr.
28. únor 2008 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evka waw! Ty si mala tak dlho pokoj... Ja som po prvom dotala po 8 mesiacoch. Tatianka má teraz 7, tak už čakám, kedy to príde...
28. únor 2008 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
...ja po 7.týždňoch od pôrodu presne :frowning2: plne kojím, prestávky boli 3x 6 hodín, ale inak je pauza max 3hod, HAK neberiem...
29. únor 2008 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla první menzes jakmile jsem přestala kojit-odsávat mlíčko. Během dne dvou byla tady a v plné síle :(
Po porodu ji mám delší a intenzivnější, ale méně bolestnou než před těhu, takže jsem vlastně spokojená :slight_smile:
29. únor 2008 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
A já si pořád myslela, že MS se dostaví hned po porodu :slight_smile:
Tak to je fajn, že některým až po několika měsících.
29. únor 2008 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni "neboj" po pôrode sa vložky nanosíš až až.Ja som krvácala až 8 týždnov,už ma išlo poraziť,ale potom ako som už písala,rok a pol pokoj.
1. bře 2008 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky.....myvala jsem ms 5 dnu a dnes uz to mam 10den..jen takove slabe myslize ze je to normalni??
4. bře 2008 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denousek aj ja mávam dlhšie nieje to ako u teba až 10dní aj priebeh je iný mám viac bolesti a sú silné,ale vidím,že si len dva mes.od porodu,tak neviem.RAdšej sa poraď s gyn.Možno sú to ešte očistky ale ja by som aspon zavolala DR.Nechsa ti darí pa
4. bře 2008 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak ja som ju este nedostala, takze som uz rok bez MS. Plne kojim ,tak dufam, ze to este tych par mesiacov vydrzi :sweat_smile: :grinning:
4. bře 2008 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
deni, ja uz cez 2 mesiace kojim len rano a MS nikde...:slight_smile:)) kludne bez nej vydrzim aj dalsi rok :slight_smile:
4. bře 2008 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte maminy, chcem sa spytat, ci nemate sksuenost.... konecne som dostala MS, po tyzdni skoncila, uplne bola bezbolestna, takze m ne porod pomohol, ale neubehol ani tyzden a MS je spat....je to normalne? to akoze bude bezbolestna, ale bude stale? :slight_smile:)
20. bře 2008 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek