Kdy dorazí menstruace po porodu?

simonka.s
29. zář 2007

Nekojím a mám už po 6 ti nedelí,. občas stejně jdou očistky a občas mě i dost bolí břicho jako při ms.
tak by mne zajímalo kdy asi menzes dorazí nebo do kdy by mel ?

anjelik85
24. čer 2008

ahojky, hovorí sa, že keď prestaneš kojiť. ale ja som ju dostala hneď po mesiaci. a odvtedy stále v klasickom kolobehu. 😝

eros
24. čer 2008

ahoj
mne pri prvom dosla tusim ked mal 8-9mes a pri malej hned po setsonedelke 😅

zucha
24. čer 2008

no, ja som od porodo 6,5 mesiaca. Uz asi tri tyzdne vobec nekojim a stale nic. 😒

ninocka
24. čer 2008

mne to doslo po dvoch rokoch

gucz
24. čer 2008

mne prišla po 7 týždňoch od pôrodu, nekojila som klasicky,malá sa mi neprisala nikdy ☹ ☹ ☹ , odstrekovala so si 3 mesiace od pôrodu

zucha
25. čer 2008

fuha ninocka a to si ako dlho kojila? 😲

zanulav
26. čer 2008

Tak po císaří mi přišla menstruce po šestinedelí nejak za 2 tydny. a ted po spontanním porodu zatím nic. mam 2 měsíce po porodu, kojím takže jsem zvedava co a jak kdy. u prvního jsem taky kojila.

atreides
26. čer 2008

kojím a mám první MS 😠

zuzkafuny
26. čer 2008

Mne po 8 mesiacoch... ooo to bol život 😀 😀 😀

lucxy
26. čer 2008

mne dosla hned po 6tich 7mich tyzdnoch a mam ju pravidelnu ako predtym 🙂

janula2008
26. čer 2008

Zucha jsme na tom stejne, ja taky zatim nic 😲

marcim
26. čer 2008

Máme teda 7 měs. a zatím taky nic 😀 😎 Zatím kojíme s příkrmama.
Slyšela jsem,že po ukončení kojení nemusí být MS i tak dlouhou dobu,co se kojilo.No nevím...špatné by to nebylo. 😅

dudasik
26. čer 2008

Mne mrska dorazila len a len kvoli antikoncepcnym tabletkam, takze od stvrteho mesiaca mame kazdy mesiac,aj ked som ich po tyzdni uzivania vysadila. 😢 😢 😢 😢

aniska
26. čer 2008

od 9 mesiaca, ked som zacala davat prikrmy

lienockaa
27. čer 2008

mne dorazila presne 9 tyzdnov po porode, tiez plne kojim, cakala som, ze nepride..odvtedy prisla uz aj druhykrat.. 😠

brnda
27. čer 2008

tak ja to dostala asi tak 9 mesicu po porode 😉

zuzka99
27. čer 2008

ja presne ako dudasik, 3 mesiace po porode som začala brať Azaliu (antikoncepcia) a hneď som ich dostala. som tak špinila dosť dlho tak som to po mesiaci vysadila a odvtedy ju mam asi 2 - 3 krat

zuzka99
27. čer 2008

a zabudla som ,že normálne plne kojim tak ma skoro porazilo, som sa tešila že ešte bude pokoj 😠 no ostáva mi len znova otehotnieť 😅

l.lara
27. čer 2008

ninocka, aj to sa da? 🙂 noo, mne sa vcera skoncili zlate casy. mrchu som dostala 6 mesiacov po porode. este stale dojcim, ale uz aj dokrmujem, neviem, ci to suvisi..

jansa
27. čer 2008

Malému bylo 10 měsíců, stále kojím (hlavně v noci), přes den asi dvě kojení a stále nic 🙂

zrzulka
27. čer 2008

a mali ste ine kramy ako pred porodom? ja som bola prkevapena ze ziadne bolesti nic. Kolko ste este kojili po tom ako ste dostali? ma to vplyv na kojenie to ze zena dostane kramy a ci nie? od coho to zavisi? lebo odkedy som dostala mam pocit ze mam aj menej mlieka.

zrzulka
27. čer 2008

joj a spat k otazke. ja som dostala 7 mesiacov do porodu. skoda:( vobec mi nechybali🙂

lienockaa
28. čer 2008

zrzulka- ja kratsie a slabsie a tiez bez bolesti..kojim stale, to by som maleho pre kramy musela odstavit uz v 9 tyzdnoch..😀 ani nemam pocit, ze mam menej mlieka..

certica
28. čer 2008

zrzul,martin ma 10 tyzdnov a ja uz som kramovala 2x a to kojim, takze ti tvojich 7 mesiacov ticho zavidim 😀 , asi je to nejak geneticky dane. po prvom porode som tiez dostala hned ku koncu sestonedelia s max. pravidelnostou 🙄

cherub
28. čer 2008

tak mě přišla MS po 11 a půl měsících a už ji mám skoro 5 týdnů vkuse 😀 😝

adrous
28. čer 2008

holky zdravím tak nakukuju a zjišťuji jak je to s menstruaci po porodu koukam že je to dost ruzný 😕 😵 no ja se snažím kojit a i odstříkavam a trošku přikrmuji ☹ no snad ještě vydržím kojit malej totiž roste a bude to mít geneticky dany po tatovi

zrzulka
28. čer 2008

Vdaka kocky. no som zvedava ako sa to zvrtne. U mna nic moc.Mam pocit ze sa to len rozbieha Som prekvapena ale zase je to prva tak uvidime. Cherub tych 5 tyzdnov ti teda nezavidim. A co ti na to povedal gynekolog. Ved to nie je normalne. viem ze u kazdej zeny je to indi vindi ale tych 5 tyzdnov je trosku moc nie?

Certica asi v tom bude genetika v tom co sa tyka menzesu.Ja len ze este nemuel prist:( ale co narobime?🙂
No tiez sa cudujem ze malu kojim tak dlho. V podstate ju vobec nedokrmujem. Akurat co papa jablckove vyzivy. kym jej staci mliecko a neprotestuje tak ani nebudem dokrmovat. Zacali sme s prikrmami a mala zapchu takze este nie je pripravena na to aby som do nej tlacila nieco ine ako MM. A ten ubytok mlieka je asi tym ze si uz menej pyta. tak sa nastavujem na iny rytmus kojenia🙂

lusil2005
28. čer 2008

ja som uplne prvy krat dostala uplne slabu - taku jednodnovu menstruaciu 11 mesiacov po porode, potom este raz tiez taku onicom no a vcera (13 mesiacov po porode) som dostala prvy krat taku normal ako som mavala pred porodom. kojila som do 12 mesiaca. posledny mesiac uz len rano a vecer takze moze byt ze preto sa mi spustila. aj tak som rada ze ma to tak dlho obchadzalo 😅

maca793
28. čer 2008

mne prišla po 5 mesiacoch a do 1 roka od pôrodu bola nepravidelná, ale teraz je v norme 😉

cherub
29. čer 2008

zrzulka, zítra jdu na UTZ a zastavovací injekci 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru