Kdy dorazí menstruace po porodu?

simonka.s
29. zář 2007

Nekojím a mám už po 6 ti nedelí,. občas stejně jdou očistky a občas mě i dost bolí břicho jako při ms.
tak by mne zajímalo kdy asi menzes dorazí nebo do kdy by mel ?

emjee
22. zář 2008

emenems • 1d • Dnes o 20:28
Ahojte, chtela bych se zeptat, jake mate zkusenosti s menstruaci po porodu.Slysela jsem, ze pokud je dite plne kojene, tak by menstruace nemela prijit.Ja osobne mam takovou zkusenost, ze hned po trech mesicich jsem zacala mit zase "sve dny" , prestoze je maly plne kojeny a 30. zari mu bude 5 mesicu.Trochu me to znervoznilo, protoze jsem vypozorovala, ze malemu v tehle dobe moc mlicko nechutna.Budu rada, kdyz napisete, jak jste toto obdobi prozivaly a resily vy.Diky.

dididi30 • 2d • Dnes o 20:32
emenems, ja som este nedostala ale nechyba mi
no o tom nechutenstve som pocula ale poradi ti asi annag

radka.m. • 4d • Dnes o 20:46
ahojda,já i přesto,že kojím dodnes,tak jsem menses dostala taky po třech měsících,každý to má prostě jinak.je pravda,že většině dětem mlíčko při tom nechutná,protože hormonama se změní jeho chut.nezbývá ti nic jiného,než prckovi prsa nabízet dál a kdyby jsi opravdu měla pocit,že skoro vůbec nepije,tak začít dočasně odstříkávat.některé děti jsou dost paličaté a radši by umřeli hlady,než aby se napili něčeho,co má jinou chut,než na jakou jsou zvyklí.můj prcek je toho vzácným příkladem.nepil vůbec,tak jsem musela vyhledat laktační poradkyni,ta mi poradila odsávačku a já každý měsíc odsávala,abych o mlíčko nepřišla,protože prcek se prostě nenapil.i když já jsem vypozorovala,že mu vždycky přestalo chutnat těsně před menstruací.ale myslím,že je daleko více těch dětí,co jim to až tak nevadí,tak uvidíš.

gianni • 1d • Dnes o 20:48
ahojte,ja som ešte tiež nedostala a dúfam že tak skoro ani nedostanem

hasimaa
22. zář 2008

ahoj,
me delali pet tydnu po porodu revizi, takze dalsi sestinedeli...to kdyz skoncilo, tak behem tri tydnu jsem dostala MS a to take plne kojim. Bohuzel patrime k tem, ktere i pres kojeni maji MS. Mala je velky jedlik a na mleko to u me vliv nema.

winifred
22. zář 2008

Ahoj holky já jsem po porodu měla jenom šesti nedělku a malémý má 7 měsícu a menstruace nikde.Ještě beru antikoncepci pro kojíci matky pro jistotu abych neotěhotněla. 🙂 .A taky čekám že by se měla už objevit aždým dnem.

marika80
22. zář 2008

Ja som kojila 18 mesiacov a MS som dostala az po 21 mesiacoch 😀 . A to som uz kojila od 16 mesiaca len 2xdenne. A kamoska kojila 18 mesiacov a dostala ju uz po 7 mesiaci. Mlieka mala dost.

cartmanko
22. zář 2008

my mame dva mesiace a je to tu.
vratane priznakov.
aka je antikoncepsia pre kojace mamicky?
nam doktor povedal, ze ak sa na mangelku len pekne pozriem tak v tomto obdobi moze otehotniet.
kamarat ma tak troch synov v rozostupe 9 mesiacov, lebo skocil na reci, ze pokial mam koji sa nemoze nic stat...hehe

kuky8
23. zář 2008

Ahojte, ja ešte stále kojím a dostala som to presne keď mal malý 8 mes. Je pravda, že menej bolestné, zato rovnako dlhé (7 dní) 😠

krista
23. zář 2008

Ahojky,
tak já jsem to měla takový všelijaký, po šestinedělí jsem dostala MS 2x v 28mi denních cyklech, pak jsem začla brát HA, kterou jsem ale brzo vysadila a od tý doby nic, až teď po 4 měsích přišla asi ta pravá mrcha a také stále kojím 😉 Trošku mě to překvapilo, protože jsem před těhotenstvím mívala strašný bolesti, nebyla jsem schopná fungovat ty první dny a teď to cítím, ale neni to tak hrozný, jak dlouho bude trvat to ještě nevim 😅 A taky jsem vypozorovala že malý to mlíčko moc nechutná 😖 Dost se mi u toho vzteká, pak je hladová, ale mlíka mám dost, tak by byla škoda s tím končit 😉

paolin
23. zář 2008

ahoj, tak po prvnim porodu dorazila menzes asi za rok. docela pravidelne, docela v poho. no a ted? vse jinak. po sestinedeli hned menzes. a opet nepravidelne a opet bolestive. nu, co uz. do tretice to zkouset nebudu 😀 😉

dudduli
23. zář 2008

ja som uz 4 mesiace po porode,mesiac som kojila a menzes stale nikde.mam uz docela strach co mi je.mam v sebe uz druhu vyvolavaciu injekciu a cakam kedy to pride.krize a chrbat ma strasne bolia ale to je asi tak vsetko.
neviem co si mam o tom mysliet.tak napiste,poradte

alishia
23. zář 2008

ahoj ,

tak ja nekojila a mesic po 6 nedeli sem to dostala. Mela sem to normalne jako pred porodem 3 dny. Porad stejne bolestive jako vzdy🙂 takze zadna zmena.)

timbouctou
23. zář 2008

no děvčata, já kojím jen 3x ve dne, ale zase se mi malý budí v noci 2x, je mu 8 měsíců a nemám ms. Ale ovulaci nejspíš ano, jsou tu jisté náznaky... Tak ale durex je tu s námi, že 😉

elenita
23. zář 2008

Ahojte, no tak ja kojim a menzes som dostala 5 dni po skonceni sestonedelia....... 😖

martija
23. zář 2008

pridam aj ja svoju odpoved,syna som kojila tri roky a menzes prisiel az po dvoch rokoch......juj,ale mi bolo super

rainbow
23. zář 2008

ahojte, tak ja som dostala 1x po 13 mesiacoch a mala som cyklus len raz... no tak dúfam, že to je hormonmi 😕 😕 😕

ešte sa kojime aj v noci aj cez den 😝

tomzuzka
23. zář 2008

ahoj.. aj mne lekár tvrdil, že počas dojčenia men. mať nebudem, a dostala som presne keď mal malý tri mesiace a teraz za 28dní znova. vyzerá to tak, že budem "to" mať pravidelné..

katalines
23. zář 2008

já poprvé snad po roce, ale to jen tak zlehka, a kojím do dnes 😀

rainbow
23. zář 2008

katalines? a mala si pravidelné? lebo mne to tento mesiac uplne vynechalo?

elenita
23. zář 2008

martija u mojej sestry to bolo podobne.....ja som dufala, ze to bude dedicne, ale nie 😅 a to som si kompletnych 6 tyzdnov odkrvacala....

martija
23. zář 2008

elenita,po porode som krvacala aj ja,ale to neni menstruacia,to sa len maternica cisti,sice som krvacala dva,alebo tri tyzdne,ale potom bol pokoj tie dva roky

elenita
23. zář 2008

no ja viem, ze to nie je menstruacia.....len ked 6 tyzdnov krvacas a o 5 dni na to Ta to prekvapi zas, neni to nic moc.... 😅 a odvtedy je to take nepravidelne....mala som dokopy asi 2x, teraz sa mi zdalo, ze som mala ovulaciu....tak dufam,ze bubaci nebudu mat surodenca 😅

tulka3
23. zář 2008

no po prvej dcerke som ju po 8 tyzdnoch nepretrziteho krvacania dostala po 3 tyzdnovej prestavke, teraz pri prvej dcerke po porode 6 tyzdnov krvacania a menzes som dostala az teraz po 6,5 mesiacoch 🙂

martija
23. zář 2008

teeeeda,no mat malinke dvojicky a zistit,ze si znovu tehotna....ja by som sa asi psychicky zrutila 😉 A to ti verim,ze po piatich dnoch znova krvacat neni nic moc....ja som bola stastna,ze som tak dlho nedostala

elenita
23. zář 2008

no my im planujeme surodenca, ale teraz urcite nie 😀 . No ale keby sa aj nahodou "postastilo", nepovazovali by sme to za problem... 🙂

martija
23. zář 2008

tak to musis mat asi super deticky a podporu od manzela a rodiny.ja ked som bola po prvom porode,tak som sa sexu vyhybala ako cert svatenej vode,co som sa bala,ze znova otehotniem,museli prejst tri roky,aby som sa odhodlala na druhe dieta(nie na ten sex 🙂 )

alcatko.j
23. zář 2008

Holky, vy co kojite a presto mate MS, kojite v noci?A jak casto?Udajne pry prave nocni kojeni rozhoduje o MS 😅 Takze pres den muzete kojit do aleluja a v noci jednou nebo vubec a mate pak klidne ms, ac se divite..tak jsem to mela ja, ja jsem kojila vsude a furt, bez prestavek 😅 A nekdy kolem 14 mesice nasi berusky jsem prestala v noci kojit(predtim jeden , dva az tri zanedbatelne pricucy) a ejhle , bylo to tu, sice ne hned MS, ale ovulace, pak tehotenstvi..
Ted uz nekojim, jen tak jednou za tri dny dam cucnout pro pocit 😅 a ms je tady, od revize uz potreti a pekne teda blbe, jednou tak a jindy onak 😠

yenn
23. zář 2008

ja jsem kojila v noci co hodinu a stejne MS dorazila 3 mesice po porodu....nespravedlnost svetem vladne

krista
24. zář 2008

Je fakt, že já teď kojim v noci ménně, někdy třeba po třech hoďkách, ale bylo i pár dní kdy malá vydržela spát třeba osm hodin, tak jsem jí na kojení nebudila 🙂 Ovulaci jsem taky zaznamenala, ale nebyla jsem si úplně jistá, že je to ona, teď už to teda vim 🙂

mimik9911
24. zář 2008

tak ja som MS dostala hned po sestonedeli aj napriek tomu, ze som v noci kojila 2-3 krat...a to som sa tesila, ze budem mat od MS pokoj aspon na polroka 🙂

timbouctou
24. zář 2008

alcatko.j__ já jsem od 4. do 6. měsíce nekojila v noci, to jen teď co nám rostou zuby a taky jsem to nedostala. Nevíte někdo, jestli je bezpečné nasazovat při sexu ochranu až skoro na konci? Jak teď poznám že jsem těhotná když nemám MS ? 😖 😝

zuzka1.
25. zář 2008

Ja som dostala menzes, po troch mesiacoch, aj ked som kojila.
Dr. mi povedal, ze nemusi prist cely cas pokial budem kojit, napr. kamaratka nemala pocas celych 9 mesiacov kojenia. Je to velmi individualne

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru