Kdy dorazí menstruace po porodu?

simonka.s
29. zář 2007

Nekojím a mám už po 6 ti nedelí,. občas stejně jdou očistky a občas mě i dost bolí břicho jako při ms.
tak by mne zajímalo kdy asi menzes dorazí nebo do kdy by mel ?

hupcza
4. srp 2009

já dostala ms po šestinedělí ...a pak nic
a dnes po dalších 3 měsících znovu
takže podle větru - je slabší než jsem mívala ...ale faktem je, že silnější by už znamenala vykrvácení 😀

andreasek82
4. srp 2009

no holky, tak ja ji mela nejake dva dny a dnes nejak uz nic.. jsem z toho blazen.. 😕

veruska007
6. srp 2009

Holky, ja mela ms 5 tydnu po porodu a od te doby nic, castecne kojim. Toz nevim... Uz jsem ji nemela 3,5 mesice. Premyslim, zda jit k doktorce na vyvolavacku nebo se na to vykaslat a jeste pockat nebo si zacit varit drmek nebo kontryhel...

konja
6. srp 2009

Je tu někdo kdo je rok a víc po porodu a MS stále nikde? Dcera má rok, stále ji kojím a MS nikde. Po prvním porodu mě přišla MS asi dva měsíce po porodu a kojila jsem také, tak jsem teď z toho taková zaskočená 😅 Ne že by mě teda MS nějak chyběla, ale prostě mě to zaráží, že po prvním porodu MS i přes kojení a teď nic 😅

traktor
6. srp 2009

konja, pokial kojis, nemusis mat menstruaciu, a nepozeraj na to ako to bolo v predchadzajucom tehu 😉 . ja som pri prvych troch napriklad spinila 2-3 tyzdne potom uz nic, MS som dostala az okolo 8 mesiaca, ked somsice kojila ale aj prikrmovala a teraz v tomto tehu este stale spinim..takze kazde tehu je ine...

ferinka
6. srp 2009

holky jsem po porodu cca 4,5 měsíce,kojím už jen večer,protože nemám mlíko a nemám to 😅

shaula
6. srp 2009

Konja - naši kluci mají rok, kojím už jen 1x denně a malinko (jen "na pocucání"), a MS zatím nemám - pohodička 😉

misicka85
6. srp 2009

já jsem po porodu 7,5 měsíce, kojím cca 5x denně a ms zatím nemám. A vůbec mi teda nechybí 😀

iinuska
6. srp 2009

Ja plne kojim, menzes som dostala po 2 mesiacoch po porode, ale iba 3 dni a slaby.

gangulienka
6. srp 2009

ja som od porodu skoro 20 mesiacov a este som MS nedostala...kojim tak 3-5 krat cez den a 2 krat v noci

shaula
6. srp 2009

Gangulienka - 20 měsíční dítě ještě tak často kojíš? Tak to tedy klobouk dolů, jsi třída, hlavně jak to zvládáš tak dlouho vstávat i v noci🙂

gangulienka
7. srp 2009

ja mam malu pri sebe v posteli...takze ked sa zobudi len sa k nej otocim zdvihnem tricko a ona si uz poradi...vacsinou hned aj zaspim 😀

mia78
7. srp 2009

ja som dostala asi po 10mesiacoch ked som prestala kojit....

zuzik24
7. srp 2009

já jsem po porodu tři a půl měsíce a MS nikde, tak doufám, že hned tak nedorazí 😀 Nestýská se mi 😝

misakri
9. srp 2009

ahojky holky..
jsem něco přes 2měs po porodu, očistky mi skončily teprve před cca 10 dny, plně kojím.. je to pár dní, co jsem začala pomalu cvičit břicho, včera se dostavily dost velké bolesti a dnes jsem začala krvácet a to dost.. může to být MS? nebo žeby nějak nesedlo to cvičení? fakt jen zvolna pár cviků, protože jsem po druhém císaři..
neměla jste to některá? takhle brzy MS? díky.. 🙂

inka04
9. srp 2009

ja som hned po sestonedeli zacala krvacat (mimochodom tiez po cviceni - tiez len takom miernom ) a mesiac potom som dostala normalne menstruaciu... ☹ tiez len kojim 😉

misakri
9. srp 2009

aha, už to čtu.. že se to stává.. 😒

leonik
9. srp 2009

po prvním porodu za 4 měsíce
po druhém za 3,5 měsíce 😒

ginepra
11. srp 2009

po prvom - kojila som až do otehotnenia - čiže po roku a pol bez MS... 😅
po deruhom MS dorazila po viac ako roku
takže štyri roky bez MS 🙂
teraz má malá štyri mesiačiky a kojím, tak čakám ešte aspoň rok pokoj 🙂

cernovlaska
11. srp 2009

Přestala jsem kojit,když bylo malýmu 7,5měsíce a do 14-ti dnů jsem to dostala,takže 8 měsíců po porodu 😉

eatygrenee
18. srp 2009

já jsem 12 týdnů po porodu - plně kojím a včera jsem ji dostala :(

majatob
18. srp 2009

ja jsem ms dostala hned po skonceni sestinedeli 😅 a to jsem prdolu kojila co hodinu 😀 no aspon si nemuzu stezovat na nepravidelnej cyklus 😀 😀 😀 😀

dvojka
18. srp 2009

13 měsíců po porodu,stále jsem kojila

alisas
27. srp 2009

Ja jsem plne kojila 8 mesicu a presto jsem dostala presne ve 4. mesicich po porodu hnusnou mrchu ☹ 😠

eatygrenee
28. srp 2009

před týdnem jsem měla MS a dnes se zase objevilo slabé špinění. je to normální? jsem 3 měs. po porodu

stascha
29. srp 2009

dievcata ja malu stale kojim, ale mrchu som dostala 9 tyzdnou po porode ☹ co uz narobim

wsmoulinkaa
2. zář 2009

tak já nekojím...už 2měs a menzes nikde 😒

eatygrenee
2. zář 2009

když se plně kojí, nemá přijít MS mi řekla MUDr, tak ted dostávám injekce 😖

shaula
3. zář 2009

Eaty - injekce na zastavení MS? Při kojení sice menstruace sice nebývá, ale pokud vím, není to pravidlo - hodně žen kojí a normálně menstruuje. Rozhodně bych při kojení měla větší obavy z injekcí než z menstruace... 😝

belanka
3. zář 2009

ja som po 1.pôrode dostala 7týždňov po pôrode,a to som kojila vo veľkom.nebol to problém.ani som nepočula ,že by ju bolo treba zastaviť.lekárka to vedela a všetko bolo ok.kojila som 21mesiacov.po 2.pôrode posledný deň šestonedelia 😖 .odvtedy som mala len raz,takže je to všelijaké.uvidíme...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru