Kdy dorazí menstruace po porodu?

simonka.s
29. zář 2007

Nekojím a mám už po 6 ti nedelí,. občas stejně jdou očistky a občas mě i dost bolí břicho jako při ms.
tak by mne zajímalo kdy asi menzes dorazí nebo do kdy by mel ?

karmenta
24. led 2011

v neděli skončilo šestinedělí, v pondělí bolest v podbřišku a v úterý to přišlo.. Celou dobu jsem podstivě odstříkávala el. dvoufázovou odsávačkou.

raa2
24. led 2011

@lidiab tak potom nemozes byt tehotna, aj mne ked prvy krat dosla po porode tak potom dva mesiace nic a teraz sa to zacina uz normalizovat 🙂

spagatice
24. led 2011

@lindiab Otěhotnět můžeš kdykoliv během kojení, i když nemáš MS. Ale stejně tak je klidně možné, že máš zatím MS nepravidelnou. Já jsem kojila 9 měsíců, v říjnu jsem tedy přestala kojit a v listopadu jsem dostala MS.

lidiab
24. led 2011

@raa2 Aha, tak jeste pockam 🙂 Snad se to nejak da dohromady, i kdyz mi to vubec nechybi 😀

mkr
26. led 2011

mně přesně v půl roce malý 🙂

akiminka
27. led 2011

Ahojky já dostala menstruaci po 6 měmících po porodu

apollo11
19. únor 2011

Posledních cca 14 dní mám bolesti jako před MS, ale stále to nepřichází. Je to normální? 😕

babulinkab
19. únor 2011

obě dvě děti jsem plně kojila a u obou dvou těsně po skončení šestinedělí, myslela jsem, že budu mít od MS klid a ona mě takhle vypekla 😀

sussanah
19. únor 2011

Kojila jsem plne do 5,5m, MS prisla v 8m maleho. Kamaradka kojila plne do 7m a tesne po 6-ti nedeli ji to prislo, takze jsem na tom byla jeste pomerne dobre 😀
@apollo11 delala jsi si tehu test? 😅 Ale pokud nemas jine problemy, tak to muze byt, me bricho stridave pobolivalo asi mesic pred prvni MS, asi jak se to tak nejak chystalo

apollo11
19. únor 2011

@sussanah 😀 nestraš 😎 o tom bych musela něco vědět 😉
Bolí to prostě úplně stejně jako MS (teda trochu mírněji), akorát už dost dlouho, ale jestli může být, tak ok. A asi to bude, protože už mám i nějakou premenstruační nervózu nebo co, úplně vyšitou.. (podle toho, jak se hlásí, se teda mám na co těšit.. 🙂 )

sussanah
19. únor 2011

@apollo11 no pokud vyluzujes tehu, tak se to asi spis bude chystat 😉 No a priprav se, u me to bylo poprve po porodu fakt maso, jakoze to bylo vsechno za tech 1,5roku najednou 😝

apollo11
19. únor 2011

@sussanah 😲 tak takovej mám přesně pocit

sussanah
19. únor 2011

@apollo11 tak to uz preju jen hodne stesti 😅

judith.von
11. bře 2011

ahoj, mate nekdo takovou zkusenost? Kdyz bylo synovi 13 mesicu prestala jsem ho kojit a cekala ze konecne dostanu MS. Ted je mu 18 mes. a MS nikde, na UZ bylo videt,ze sliznice vubec nevyorstla. Dr. to pry jeste nezazila :-/ Za pul roku se chceme snazit o dalsi prirustek,tak me to uz zacina trapit.

velrybous
12. bře 2011

kojím, MS jsem dostala po třech měsících a ani jsem to nevěděla, před těhu jsem si dost užívala každý měsíc..teď jsem čekala na další a opozdila se o 14 dní, a už o tom teda trochu vím..je silnější..ale bolesti jen lehké..tak by to tak mohlo zůstatl..🙂)

dana_l
12. bře 2011

no ja som mala ms hned dva mesiace po porode pri oboch. a to som kojila. takze je to individualne pri kazdej zene a pri kazdom "poporode".

nicky182
12. bře 2011

ahojte ...no na moje prekvapenie mi prisiel menzes 5 mesiacov po porode, a to plne kojim....akoze nic by sa nestalo, kebyze to uz nemam vobec 😀 😀 😀 Bol dost silny - pre mna novinka, ale zato trval len 4dni .....

vlasatica20
12. bře 2011

ahojte,
dana, ja s tebou suhlasim je to individualne ja som tiez kojila pri prvom aj druhom som mala ms tiez hned dva mesiace po pôrode.
Tiez by som bez neho mohla kludne este byt 🙂

jitkatatarova
12. bře 2011

ja som menzes dostala 7mesiacov po porode a da sa povedat ze mi ale vobec nechybal.

velrybous
18. bře 2011

no tak jak jsem psala výše MS se dostavila se zpožděním, trvala cca 3 dny a dnes po týdnu opět..☹((( tak to nevím co to má znamenat..

laloona
31. bře 2011

Holky chci se zeptat, máte nějaká zkušenosti s tím, že je ms i mimo cyklu po porodu, myslím tím, třeba hned po týdnu zase atd?

laloona
31. bře 2011

@velrybous Koukám stejný problém ☹ také k tomu máš takové silné křeče? já už jsem po odstranění křečových žil na děloze a teď asi zase ten samý problém ☹

velrybous
31. bře 2011

@laloona křeče právě ne..teď čekám kdy se dostaví opět a doufám, že se to brzy upraví..

laloona
31. bře 2011

@velrybous Ty jo,to závidím, já křeče jako blázen, vlasy mi padají na "trsy" ☹ ach jo, mám z toho strach aby to nebylo něco horšího než jen rozhozený cyklus

velrybous
31. bře 2011

@laloona vlasy mi teda taky padají..křeče jsem měla před těhu šílený, tak doufám, že se to už opakovat nebude..tak si dojdi na gyndu pro jistotu..

laloona
31. bře 2011

@velrybous už jsem objednaná, zítra tam jdu,tak snad to bude dobré 🙂 Jinak Vojtíšek je moc krásný chlapeček 🙂

velrybous
31. bře 2011

@laloona to je dobře, určitě to bude ok..děkuju, je to můj andílek..

rezicka
11. srp 2011

Ahojte,chci se zeptat,jsem 5 týdnů po porodu císařem a dnes jsem začala krvácet,můžou to být už měsíčky? Plně kojím,tak mě to překvapilo.

magic08
11. srp 2011

@rezicka moj nazor, ak to nie su cistky , tak je to mrcha...

adapo
11. srp 2011

tak mne prišla asi týždeň po šestonedelí, takže dlho som si bez nej neužila a pri tom som kojila....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru