Kdy dorazí menstruace po porodu?

simonka.s
29. zář 2007

Nekojím a mám už po 6 ti nedelí,. občas stejně jdou očistky a občas mě i dost bolí břicho jako při ms.
tak by mne zajímalo kdy asi menzes dorazí nebo do kdy by mel ?

berus222
9. pro 2009

baby, aka je prva MS po porode? pocula som, ze je to brutal. este ju nemam, ale mam pocit, ze kazdym dnom zacne. aj ked kojim.

csina
9. pro 2009

to ja sranda..ja som mala po pôrode menzes hneď mesiac po šestonedelí...aj doktor sa divil, lebo som plne dojčila aspoň 10x za deň...vydržalo nám to tri roky a menza nevynechávala, akoby sa nič nedialo..som zvedavá, čo bude teraz....ale zase na druhej strane sa mi po pôrode upravila intenzita aj bolestivosť pri m. 🙂

kaleilah
9. pro 2009

berus, po prvním porodu jsem dostala ms po 4 měsících (kojila jsem plně jen tři týdny), přesně na Silvestra 😠 a bolelo mě břicho míň než před porodem a trvala klasicky 5 dní, druhou už jsem nedostala, stihla jsem otěhotnět 😎

Holky jak poznám ms? 😅 4 týdny po porodu jsem špinila, měla jsem to už od propuštění fakt slaboubký, vystačila bych s intimkou. pak na den klid, noci úplně nic a pak se to zase rozjelo, dva dny silnější a teď zase lehoulince špinim. Za týden mi končí šestinedělí, tak netušim jestli to minulý týden a do těď jsou ještě očistky nebo už ms 😅

zahara
10. pro 2009

kaleilah - to boli asi stale iba ocistky, aj ja som to tak mala - po porode som krvacala 5 tyzdnov, potom par dni nic, a potom opat tyzden..
uz som absolvovala kontrolu a mudr. mi povedal, ze minimalne najblizsie 3 mesiace mi ms nehrozi 🙂 co som teda rada, lebo plne kojim a nepotesilo by ma, ak by maly zacal mlieko pri ms odmietat.. ked pojdes na kontrolu po sestonedeli, skus sa spytat lekara, podla sliznice maternice by mali vediet povedat, ako to vyzera s ms v tvojom pripade 😉

ada80
10. pro 2009

Holky myslíte,že už dostanu MS?mám 16ti měsíční holčičku už moc mekojíme jen si občas "cucne"a já v pondělí malilinko špinila tak jsem myslela,že přijde MS,ale od té doby vůbec nic tak nevím co to mělo znamenat.

cessy
10. pro 2009

markchina no katastrofa, ja som si to asi privolala 😠 . dnes som to dostala....no otras 😠 😠 😠 😠 😠
tehotna nieeee, to urcite nie

tonicka
12. pro 2009

tak kocky ja som prvu dostala ked mala karolinka 1 rok aj 8 mesiacov 😀 😀 , ale zamavalo to so mnou riadne 😀 , ako pubiska 😀 😝

uci
13. pro 2009

jej holky, tak ste ma trochu ukludnili, ze nie som sama, co 15 mesiacov po porode nema mrchu 😝 ako nie ze by mi chybala, len mi to uz zacalo byt divne, sice este kojim ale tak 1-2x a tiez je to len take cucnutie
a inac, dokína mi pri poslednej navsteve hovorila, ze uz sa to asi chysta, ale to bolo pred vyse 3 mesiacmi a stale nic, aj ma pobolieva podbrusko snad uz mesiac a kazdy den som presvedcena, ze uz je tu... tak teda nechapem 😨

tinuskaha
13. pro 2009

ahojte ja som dostala MS 6mesiacov po porode a este stale kojim 5x denne

laetti
14. pro 2009

Moc prosím o radu, malá má 14 měsíců, už kojím jen večer a v noci, vyjímečně i jednou přes den. Menstruaci jsem měla zatím celkem 4 krát, vždy aspoň 10 dní, ale teď už ji mám 26 den. K doktorce jdu až ve čtvrtek, beru Azalii a jen doufám, že máte někdo taky podobnou zkušenost. Začínám se už bát, po porodu jsem měla na děložním hrdle vřídek, ale pak to bylo v pořádku. Moc díky za odpovědi 🙂

berus222
14. pro 2009

laetti, mne nerobila dobre azlia. krvacala som z nej.

laetti
14. pro 2009

berus222: taky mě napadlo, že to může být tím. No asi ji budu muset vysadit, nebo změnit prášky. díky a hezké svátky 😉

misicka85
14. pro 2009

Tak já jsem od porodu ms taky neměla a když bylo malé necelých 8 měsíců tak jsem zjistila že jsem zas těhotná 😀 Docela šok no.... ale mimi bylo více méně plánované,jen nás zaskočila ta rychlost,o první jsme se snažili 2,5r 😝

tiki
15. pro 2009

Holky, ja si na ms celkem pockala. Rok a pul jsem kojila a furt nic, chteli jsme dalsi, tak jsem dcerce zastavila kohout. Jenze furt nic, po trech mesicich po odstaveni jsem dost znejistela a sla k dr. Ta se smala, ze rok a pul kojeni holt s nekym zacvici, takze mam jeste tri mesice pockat, a pak kdyztak prijit. No, byl to paty mesic, akorat na Stedry den 😝 a byla tady, umi si holt vybrat, coz je pravda. Pak jsem mela cykly desne rozhazeny a anovulacni, takze mi pak davali utrogestan na upraveni, aby ovulace prisla. A v cervenci se povedlo 🙂 . A jsem presvedcena, ze by se to srovnalo samo i bez toho utrose, jen by to trvalo mozna o trosku dyl. To pisu jen abyste nepanikarily, kdyz se nahodou ta neprijemnost nebude dlouho hlasit. Ja uz budu uplne v klidu, jen az budem chtit treti, budu muset zase vcas prestat kojit 😉

meusicka
16. pro 2009

4 mesiace po porode i napriek tomu, ze dcerka bola plne kojena☹ ms dosla, mliecko poslo ☹

laetti
28. pro 2009

tak mi doktorka musela píchnout injekci na zastavení menstruace, ale je to týden a zase trochu špiním, dnes tedy trochu víc...

berus222
9. led 2010

dnes, 7,5 mes po porode. asi aj tym, ze maleho pomaly odstavujem. ☹

juliagregor
9. led 2010

prvý syn kojený 17 mesiacov, menzes za 10 mesiacov
dvojky ešte kojím a menzes nemám 😉

annalena
9. led 2010

asi 2 tyzdne po sestonedeli a odvtedy pravidelne ako hodinky kazdy mesiac🙂 a to plne kojim (skoro kazde 2 hodiny)

slovenka21
4. únor 2010

Ahojte holki.Mam otazku.Jsem 5 tyden po porodu.Rodila jsem cisarskym rezem,protoze mi byl porod vyvolavan a byla jsem otevrena jenom na 3 cm a porod nepostupoval.Krvacela jsem 4 tydny.Ted jsem 3 dni nekrvacela,myslela jsem si,ze to odeznelo.Vim,ze by se to v sestinedeli nemelo,ale s manzelem jsme meli strasnou chut milovat se.Pouzili jsme kondom.Pohlavni styk mne nebolel.Na druhy den jsem silne zacala krvacet.Chtela bych vedet,zda je mozne,ze mi opet zacala krvacet mozna jeste nezahojena deloha.Jsem si vedoma,ze to vyvolal pohlavni styk,ale nevim zda je to normalni..bolesti zadne nepocituji..Prosim o radu..Mam docela strach…Dekuji

tiki
5. únor 2010

Slovenko, ja mela taky cisare, krvacela jsem skoro cely sestinedeli. Pak asi dva tydny nic, a pak se zase na par dni objevilo krvaceni, ne teda moc silne, ale jo. Ptala jsem se pak dr. na kontrole, jestli uz to mohla byt MS, ale ona rikala, ze je to urcite jeste zpozdene poporodni krvaceni. Ale pokud je to silne, tak bych radsi dr. zavolala...

nivalis
8. únor 2010

Babenky poradte: rodila som v auguste, menzes som dostala po 5tich mesiacoch od porodu, teda minuly mesiac, no a tento mesiac nic... resp. meska mi to 4dni!!! Je mozne zee by sa mi zmenila dlzka cyklu, resp. ze to ani nemusi prist pravidelne ked este kojim??? vdaka za odpoved🙂

bibulienka
8. únor 2010

nivalis jasne ze po porode moze byt menzes vselijaky....a hlavne ked este kojis...hormony su trosku poprehadzovane...ja som menzes mala uz 3x od porodu a pravidelnost ziadna....neboj casom sa to napravi...mozno sa ti aj predlzi cyklus 😵 😵 😵 😵 😵 😵

medeana
8. únor 2010

nivalis, ja som dostala menzes po 3 mesiacoch, dalsi prisiel po 6 tyzdnoch a potom sa to uz ustalilo...mozno aj preto ze uz nekojim...je to individualne 🙂

mausy21
8. únor 2010

ahoj, možno trolinku odbočim od temy ale snad by mi tu vedel niekto odpovedat....som 9 mesiacov od porodu a ešte nemam menzes, malu už asi 2 tyždne nekojim.ale beriem antkoncepciu ktora sa može uživat pri kojeni.chcela by som vediet či netreba zmenit ked nekojim a či ma vobec učinok teraz...
inak mrcha mi nechyba je to super, ale pobolieva ma už dlhšie bruško sice s prestavkami akoby to už malo prist ale zatial nič

mirip
8. únor 2010

ahojte u mna bolo 5tonedelie namiesto 6 8týždnov a ešte neskončilo´ani špinenie a hned na to dorazil menzes

nivalis
9. únor 2010

Baby vdaka za radu, ste ma potesili 😉 sa priznam uz som si aj tehu test robila, nastastie negativny 😎 nie ze by som dalsie babenko nechcela, ale nie hned... 😀

luciaj
9. únor 2010

ja som dostala cca po roku od porodu, ale kojila som najma v noci dost intenzivne, tak si preto az tak neskoro (co mi samozrejme vyhovovalo🙂)

petruci6
9. únor 2010

to je individualne u kazdej,ja som kojila skoro rok a prvu som dostala uz 3mes po porode a potom kazdy mesiac pravidelne

miriam11
9. únor 2010

ja som tiez po porode dostala prvu m presne po 3 mesiacoch od porodu. Teraz dufam, ze to vzdy pride pravidelne a bude bezbolestna ako tato prva. A este kojim rano a vecer, takze podla mna je to u kazdeho ine.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru