Kdy dorazí menstruace po porodu?

simonka.s
29. zář 2007

Nekojím a mám už po 6 ti nedelí,. občas stejně jdou očistky a občas mě i dost bolí břicho jako při ms.
tak by mne zajímalo kdy asi menzes dorazí nebo do kdy by mel ?

klematis
4. zář 2009

Já mám pět měsíců po porodu, kojím a menses jsem ještě nedostala... 🙂

eatygrenee
4. zář 2009

shaula: ne ne, to jsi mě špatně pochopila nebo jsem to špatně napsala. Při plném kojení je MS velmi ojediněle. Takže mě doktorka prohlížela a nebyla si jistá, zda tam nejsou nějaké srůsty- proto mi dávala injekce a pokud by byly, tak by se objevily. Ale díky bohu vše ok, patřím mezi ty vyjímečné případy, které když plně kojí budou menstruovat ihned a mohou i hned otěhotět

ivis
5. zář 2009

ahoj všichni,
je tu prosím někdo, kdo už nekojí(v mém případě nekojím již 4měsíce) a menses ještě nedorazila?

janulla84
5. zář 2009

Ja nekojim od zacatku tedy jen asi 7 dni v porodnici a MS jsem dostala 9 tydnu po porodu 😠.

mici11
5. zář 2009

No ja stale kojim a MS prisla 3 meiace od porodu ☹ , cakala som ze neskor...no co uz

veruska007
7. zář 2009

Tak ja nevim, ms jsem dostala 5 tydnu po porodu a ted uz skoro pul roku nic. Pritom od zacatku castecne kojim, castecne dokrmujeme, a ted uz maly dostava dvakrat denne prikrmy. Ne ze by se mi po ms nejak zvlast styskalo, ale chceme brouckovi poridit sourozence... toz nevim jak dlouho jeste budeme muset cekat 😕

josifek
7. zář 2009

ak nevím jak vás tak čtu děvčata můžu jen závidět ☹ jsem 6 týdnu poporodu, a před 4 dny memzes dorazila, a u prvního také tak. Jak bych brala kdyby nepřišla 🙂

petra1985
7. zář 2009

mne dorazila menstruacia po 5 mesiacoch a stale kojim.. tesila som sa, ze to bude dlhsie lebo mi to vyhovovalo 😀 ale dobre aspon ma to nejak extra neprekvapilo a ani uz neprekvapi.. mozno 🙂

petra1985
7. zář 2009

a pevne dufam, ze to nie je nejake znamenie, ze mam malo mlieka alebo mala malo papa to by som bola veeelmi nerada ☹

vendeta
2. lis 2009

ahoj holky je tu nekdo kdo nemel menstruace pres rok???
Mame 18 mesicni ditko. Kojim vecer rano i pres den parkrat, menstruaci sjme dostala poprve od porodu kdyz bylo dcerce 16 mesicu pak jeste jednou troskua ted zase ne. Je gfak t ze ted kojim casto. diky za odpovedi

linnetka
2. lis 2009

petra, nemusis sa bat, ze by ms bola predzvestou nedostatku mlieka. Ja som ju dostala po 8 mesiacoch (btw. presne v den svadby 😠 ) a kojila som este dalsich 8 mesiacov, ale to som musela prestat, lebo som bola uz v 4. mesiaci tehotenstva.

ivis
2. lis 2009

vendetka: i já dosud neměla menses(a to jsem kojila jen 13měsíců) teď bude malé 19 měsíců, ale podařilo se nám před 2 měsíci otěhotnět(ale v 6tt revize - mimoděložní), takže možná mrška mohla dorazit již před těmi dvěmi měsíci anebo taky ne(bo při Lucce jsem otěhotněla taky bez menses)

rimmel
2. lis 2009

ja som este nedostala a dufam ze este dlho nedostanem 🙂

susisus
3. lis 2009

Ahojte maminky 🙂
Môže sa pri prvom menzese po pôrode používať tampón ??? Alebo až pri ďalšom? Môžem 2 mesiace po sekcii? Či ešte musím šaškovať s vložkami?

shaula
3. lis 2009

Susisus - osobní zkušenost nemám, ale selský rozum mi říká, že tampón klidně můžeš, proč bys nemohla? 😕 Stačí jen dodržet běžnou hygienu, tj. tampóny přiměřeně vyměňovat. Sekce na to podle mého názoru nemá vliv, pokud vím, tak se řeže děloha, ne pochva 😉

vvvecna
4. lis 2009

ahojda,jsem 8 týdnů po porodu a ms mám už 5 dní :( ,štve mš to ,protože prcek nepapá moje mlíčko,takže musím dokrmovat než mi zase skončí

comi
5. lis 2009

Ja som nekojila a dostala som ms hned po sestonedelí, len teraz druhý mesiac mi nejak mešká už 10dní a teh.test bol negatívny. Mám ísť na vyvolávačku alebo je to tým, že som velmi schudla a po porode je to neustálené? poradte mi prosím

shaula
5. lis 2009

Comi - podle mě po porodu nějakou dobu trvá, než se tělo srovná. Maximálně bys tak třeba mohla zajít na kontrolu, jestli je vše OK, ale pokud ano, tak proč vyvolávat? Vždyť bez MS je to pohoda 😎 Upřímně řečeno nechápu, proč si někdo nechává menstruaci vyvolávat... Z jakého důvodu? Jestli je vše OK, tak je mi úplně jedno, jestli ji mám nebo ne... Tedy není mi to jedno, lepší nemít 😀

hupcza
6. lis 2009

já plně kojím a první ms jsem dostala 4 dny po šestinedělí 😅

juliagregor
30. lis 2009

ahojte stáke kojím a menzes nemám 🙂

lenka1smejka
30. lis 2009

ja som nekojila a dostala som po 5tich mesiacoch

nela30
30. lis 2009

ja som kojila 2 mesiaca a kramy som dostala po 5 mesiacoch

hathor1231
30. lis 2009

mne skoncilo sest tyzdnov v nedelu a v pondelok kramy,kojim a kramy mam kazdy mesiac,ale len dva dni 😝

veronika81
30. lis 2009

tak konečne môžem napísať do tejto témy 😀
stále dojčím, MS došla teraz po 8 a pol mesiaci po pôrode.

markchina
6. pro 2009

Tak já mám dnes přesně 10 měsíců po porodu a menzes jsem ještě nedostala. Docela se na něj těším 😅 , ale prý pak má mateřské mlíko horší chuť, stále kojím.

anamor
6. pro 2009

ja som dostala menzes 11mesiacov po porode, vlastne do 10 mesiaca som malu kojila aj cez den, odvtedy uz iba vecer, v noci a rano, nijako som nezbadala jej nechut pri kojenie pocas menzesu 😉 nastastie, menzes prisiel vlastne vtedy, ked som zacala kojit menej.... kojili sme sa do 1,5roka a skoncili sme pred tyzdnom, som sa rozhodla ze uz staci, mala by sa kojila stale 😉 no a cyklus pred porodom takmer pravidelny je teraz nepravidelnejsi, silnejsi a dlhsi... takze nic moc 😖

cessy
7. pro 2009

ahojte, ja tiez stale kojim a menzes nemam 🙂

lamarika
7. pro 2009

tak já mám asi pech. . . ☹ Po 4 týdnech co jsem měla očistky jsem měla týden klid a začla mně pravidelná menstruace i když stále kojím 😠

marselina
7. pro 2009

u mě po 8měsícíh,už jsme nekojili tak často,potom v 11 a jsem zvědavá kdy přijde ms zase,ale nejraději bych ji neměla snad vůbec.hrozně jsem si odvykla rok a půl nic a pak prásk : ☹ -(

markchina
7. pro 2009

cessy, ty jo, to je teda doba, koukám, že uz más 15mes. po porodu, celkem síla, nejsi zas tehotná? 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru