Kdy dorazí menstruace po porodu?

simonka.s
29. zář 2007

Nekojím a mám už po 6 ti nedelí,. občas stejně jdou očistky a občas mě i dost bolí břicho jako při ms.
tak by mne zajímalo kdy asi menzes dorazí nebo do kdy by mel ?

janika7
24. dub 2009

Ahoj holky, ja jsem dostala menstruaci presne mesic po porodu. Ackoli pouze kojim! Trvalo to 14 dni, sileny prubeh, tak se doktor slitoval a napichal mi nekolik injekci estrogenu. Po 3 dnech to skoncilo. Ted jsem nasadila antikoncepci, tak jsem zvedava, jestli nebudu krvacet i pres ni...Je tady nekdo, komu se to taky takhle povedlo...?

miskastehlikova
24. dub 2009

Ahoj Janiko,
já to dostala chvíli po šestinedělí.měla jsem to cca.týden.Před 14 dni jsem nasadila HA a mám to už týden v kuse a nevypadá to že by to končilo!Kojím a dokrmuji a jsem z toho iž docela nervozní!☹ 😖 😠

bereninka
25. dub 2009

Holky, jsem 6 měsíců po porodu a přišla mi menzes. Ale je strašně silná, měním pořád vložky a jsem pořád ve sprše. Je to normální???? ☹ Den předtím jsem tahala kočár po schodech, tak se bojím, jestli jsem si něco nestrhla. Ale břicho mě bolí stejně jako při MS... Jak vypadal u vás první MS?

petka80
25. dub 2009

bereniko, já teda měla 1. MS až 10 m. po porodu, ale jinak to bylo přesně to samé, co popisuješ. Fakt děsně silné. Podruhé o něco slabší a pak už úplná pohoda, dokonce bych řekla, že míň než před těhu. Tak vydrž vydrž.

popelka.miri
25. dub 2009

Tak já před těhotenstvím trpěla sice slabší menstruací, ale za to hodně bolestivou. A po porodu mě ty bolesti úplně přešli 🙂 a kolikrát ani nevím, že to má přijít, protože nic předtím necítím. Ale na druhou stranu ji mám o něco silnější a po třetím porodu jí mám tak silnou, že první 2 dny nestíhám lítat měnit vložky 😖 ..Ale aspoň se mi upravila délka menzes na 5 dní přesně 😉 .První menzes jsem taky měla silnější..

petka80
25. dub 2009

To je fakt zajímavý, jak se to mění........ Mně se např. zkrátil cyklus a mám ho pravidelnější než před těhu.

popelka.miri
25. dub 2009

Moje máma prý před těh. měla slabej menzes a teď leje! Já mám zkušenost u sebe, že čím víc porodů mám za sebou tak tím silnější menzes mám 😒 .

bereninka
25. dub 2009

Ty jo, holky, to je zajímavé, že čím víc porodů, tím silnější MS, co. 😕
popelka, tak já právě teď taky dostala MS úplně bez "varování". Vždy jsem poznala, kdy MS přijde, bolela mne hlava, měla jsem hlad... A teď nic. prostě ráno najednou MS.
Ale doufám, že tak silnou mít nebudu furt. ☹ Vždy jsem měla spíš slabou...

popelka.miri
25. dub 2009

No u mě je teď pravidlem, že ráno vstanu a najednou koukám, mokro 😒. A taky mám dost často migrény. Ty jsem dřív nemívala. Menzes jsem měla taky před třetím porodem slabej a teď to stojí za to 😖 . Ale ten hlad, jak píšeš, tak to já bych se užrala, hlavně sladkýho.. 😀

petka80
26. dub 2009

popelko, tak ještě jeden porod a třeba bude zase slabší 😉 😀
Ne, vážně, moc tě obdivuju, že máš tři děti, to je i můj sen, ale uvidím, jak to nakonec dopadne. 🙂

popelka.miri
26. dub 2009

Další porod se konat nebude 🙂. Na to musí být dva a já už jsem třičtvrtě roku opuštěná, ale spokojená 🙂. A hlavně musím na sterilizaci, protože mám třetí zakázanej, teď při tom posledním to bylo o chlup 😒 .Můj sen to byl taky, mít velkou rodinu, jsem totiž jedináček 😖 , takže až na toho chlapa mám rodinku docela velkou 😀 ..Petko, začni dělat další 😀 , já mám první dvě děti od sebe rok a třičtvrtě a skvěle si rozumí a malou milujou 😉 ..Držím palce 😉

konja
26. dub 2009

tak já jsem skoro devět měsíců po porodu a menzes zatím nikde.Pořád ještě kojím a přestat se nechystám, tak jsem zvědavá jak dlouho to ještě vydrží 🙂 Občas jsem trošičku zašpinila, ale nebylo to ani na intimku, říkala jsem si, že to teda asi už přijde, ale stále nic, tak uvidíme. Po prvním porodu jsem začla menstruovat i přes kojení velice brzo, tak jsem teď mile překvapena 😀

petka80
26. dub 2009

Popelko, tak to je mi moc líto ☹
No my o dalším mimi uvažujeme, ale pořád se nemůžu definitivně rozhoupat 😀 Zatím je plán, že se budeme snažit od léta, tak uvidíme, jak to dopadne 😉

popelka.miri
26. dub 2009

Petko, já po prvním dítěti říkala, že se budem pokoušet až na jaře, ale pak jsme si řekli, proč čekat pár měsíců a udělali jsme další na silvestra 😅. Tak jestli máš spolehlivého partnera tak bych do toho šla, měla bys to hezky po 2 letech 🙂 a malí by byli kámoši 😅

petka80
27. dub 2009

Popelko, nepokoušej mě 😀
Já bych teda do toho na jednu stranu šla, ani manžel by nebyl proti, ale fakt se děsím toho, jak bych to zvládala, navíc bych musela nějak odstavit, toho se taky děsím.......
No ale vzhledem k tomu, že používáme tu nejnespolehlivější antikoncepci, co existuje, tak se to klidně může povíst..... 😀

popelka.miri
27. dub 2009

Petko, my používali tu samou antikoncepci 😀 a neselhala nikdy. Já se taky děsila a zvládla jsem to super, neboj. Jestli zvládáš tohle jedno dobře, tak druhý bude máček 😉 🙂 . A kojit můžeš i v těhotenství a pár měsíců před porodem jí pomalu odstavíš..Jinak z ní bude závislačka na prsu jako ta moje 15timěsíční šiška 😅 , nechce nic jen prso...Menzes už máš, tak šup na další mimi 😀

slunce3
2. čer 2009

ahojte no mne došiel 2 mesiace po porode a to som ešte kojila .. a od vtedi nič iba sem tam nejaké špinenie ak sa to tak dá nazvať ... a antikoncepsiu používam a aj ked som kojila som používala takú čo sa pri nej dá aj kojiť.. no bolesti mávam ako keby som mala ale nič tak tomu trochu nechápem ale teraz pojdem ku gynde pre tabletky zase tak sa jej hned aj opýtam a zajtra si aj test kúpim lebo malá ma 4 mesiace a dalšie plánujeme najskôr o 2 roky teraz by ma asi s doma malímy vystrelo

veruska007
9. čer 2009

tak ja ji dostala presne po 5 tydnech po porodu, ale ted uz zas dva mesice nic, tak teda nevim. A byla jen slaboucka, sotva tri dny. Doufam, ze brzo dorazi dalsi, my bychom chteli mit brzo, nejpozdeji do dvou let, druhy miminko 😅

lucpet
11. čer 2009

Zdravim 🙂
ja jsem mrchu dostala 11 mesicu po porodu trvala sice dele ale byla slaba, do roka jsem kojila a ted uz jsem to skoro 2 mesice nedostala 😕
tak nevim, mozna budu muset na vyvolavacku, ale chci jeste pockat, treba prijde

ivis
11. čer 2009

ahoj všem, tak jsem na tom podobně jak lucpet. Do 13měsíců kojení, teď už to je 6 týdnů co nekojím a menses nikde. Tak snad nebude vyvolávačka a tělo se nějak zpamatuje samo.

veruska007
12. čer 2009

Holky, a mate po porodu ms pravidelnou? Ja ji totiz dostala 5 tydnu po porodu a od te doby nic (jsem ted 12 tydnu po porodu). Kojim pul na pul se sunarem. Mela jsem ms velmi nepravidelnou uz pred otehotnenim, nas broucek byl vlastne zazrak, posledni ms jsem mela v prosinci, a v cervnu jsem pocala 😕 . Ale chteli bychom druhe a ja se bojim, abych zas nemela ovulaci dvakrat do roka 😠

magdal1
12. čer 2009

ahojte ja som menstruaciu dostala pri oboch kojenych detoch (kojila som 15 a 11 mesiacov) hned po sestonedeli, prve dva mesiace kratsiu a slabsiu a potom pravidelnu . Takze mne kojenie nepomaha zbavit sa jej ☹

andreasek82
1. srp 2009

holky pomoooc!!!
jsem pet tydnu po porodu a zda se mi, ze jsem dostala ms!! neni to nejak brzy?? bojim bojim, aby nebylo neco spatne, mela jsem velke poporodni poraneni.. ☹

hanybany
1. srp 2009

Andreasek, já to měla podobné.Při porodu jsem ztratila dost krve a očistky mi trvaly měsíc, pak dva dny klid a hned ms....myslela jsem, že to jsou ještě očistky, ale pak už jsem poznala, že ne 😠 Moje gyndr.řekla jen, že se to stává 😒

andreasek82
1. srp 2009

hanybany diky moc za odpoved, jsem hned klidnejsi 😉 🙂

vranka4
3. srp 2009

Ahojte 🙂 ,ja som dostala po 6 mesiacoch od pôrodu,drobce boli kojené,keď som začala dávať príkrmy od 6.mes.-zvyšovali sa odstupy medzi dojčením,tak mrcha prišla 😕

denisa87
4. srp 2009

ahojte,ja som ju dostala presne ked sa mi koncilo sestonedelie,nekojim,mala som ju 7 dni,a strasne silnu...

katy2
4. srp 2009

Ja som tiez dostala ms hned po sestonedeli, bola velmi silna a trvala 10 dni.... Dufam, ze dalsia bude uz v pohode.... Po porode som sa cistila 5 tyzdnaov (sekcia), tazden pokoj a potom ms....

berus222
4. srp 2009

ahojte.baby a mali ste aj take tie pocity ako pred menzesom? lebo co som sa pytala, niektore baby ju mali ako prekvapenie. a bola by som nerada, keby ma prekvapila niekde v meste.

smardik
4. srp 2009

já dostala MS hned po šestinedělí, plně jsem kojila

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru