Kdy dorazí menstruace po porodu?

simonka.s
29. zář 2007

Nekojím a mám už po 6 ti nedelí,. občas stejně jdou očistky a občas mě i dost bolí břicho jako při ms.
tak by mne zajímalo kdy asi menzes dorazí nebo do kdy by mel ?

k284
25. zář 2008

já 5 měsíců po porodu,když dcera začala vynechávat 1 noční kojení

majsan
25. zář 2008

ja by som sa chcela spytat.mam uz 7 tyzdnov po pôrode a este stale krvacam.raz je slabsie raz silnejsie. ale beriem antikoncepciu cerazette.neviem ci to je z toho.je to normalne? citim sa velmi slabo a musim brat aj lieky na krv kedze po pôrode ma museli chirurgicky vycistit koli placente lebo sama nevysla

zuzka1.
26. zář 2008

Majsan skus napisat gynekologicke na starostlivosti o dieta-to je web stranka, je tam online poradna, ta ti skor poradi, alebo sa rovno spytaj svojho lekara/ky

zlatulienka
26. zář 2008

Majsan, choď radšej k svojmu lekárovi. Ja som tiež ôsmy týždeň po pôrode a tiež som ho musela vyhľadať tento pondelok, lebo tak ako Ty aj ja som stále krvácala, tiež niekedy slabšie, že už som si myslela, že to prejde no a o pár dní ako aj tento pondelok som sa zase riadne rozkrvácala. Môj gyn bol zdesený, že to je moc, že už som mala prísť skôr. Tri dni po sebe mi pichal injekcie, predpísal mi ascorutin, železo a kys. listovú. Aj Ty si určite slabá, lebo z tak dlhého krvcania je telo vysilené, lekár ti určite aj urobí odber aby zistil aký máš krvný obraz, ja som ho chvalabohu nemala až taký zlý. A od včerajška už zo mňa nevytiekla ani len kvapka.
Nepodceňuj to a choď k lekárovi!!!

ilduska14
26. zář 2008

Ahojte.Tak ja som nekojila a menzes som dostala hneď po šestonedilí.Bola som veľmi prekvapená, lebo som to nečakala, ale môj lekár povedal že je to normálne.Aj keď sa to nedeje často, ale je to v poho.Tak vám píšem, že keď budete mať rovnakú skúsenosť aby ste sa nezľakli ako ja. 😉

edita33
26. zář 2008

Ahojte,ja som kojila maleho 2 roky, a menzes som dostala po 1,5 roka.U kazdeho je to ine,mne to len dobre padlo,, 😀 😉

norik1
26. zář 2008

Kokso, ja som ho dostala po mesiaci....rovnako ako Ilduska a to som kojila...a tak som sa tesila...
😠

vierkaaaa
28. zář 2008

ja Nelinku stále kojím má 11 mesiacov a menzes ešte nemám 🙂

s.arik
28. zář 2008

já ms stále nemám, i když už měsíc nekojím...malá bude mít rok 😕

kacak
28. zář 2008

Bohužel nekojím, tak jsem ms dostala dva dny po šestinedělí 😒

katmi
28. zář 2008

ja som kojila a ms mi dosla hned po 600nedeli.. 😒

johanka13
28. zář 2008

Ahoj,mala je lednova,stale kojim,prvni menzes minuly mesic,tanto znova,pomerne pravidelne jako predtim,pripada mi,ze mam mensi bolenicko 😀

kijonkova.k
28. zář 2008

Já mám 7 měsíců po porodu zatím nic.Pořád kojíme 🙂

janula2008
28. zář 2008

Mně dorazila cca 6 a půl měsíce po porodu, když jsem kojila méně.

tucniacik
28. zář 2008

mne dorazila teraz ked ma Natalka 8 mesiacov, a to stale kojim, len menej casto kedze uz su prikrmy...

monik76
29. zář 2008

holky a stalo se vám, že ikdyž jste MS třeba dostaly tak pak vám třeba na 2 měsíce vynechala? Ikdyž stále kojíte? Já jsme dostala MS po 8 měsících, pořád kojíme, ale teď stále čekám. Tak nevím jestli to třeba může na měsíc vynechat. 😒

valeriem
29. zář 2008

ahoj, tak já stále kojím a MS dorazilo po 3 týdnech od skončení šestinedělí, ale od té doby nic (možná je to tou antikoncepcí, co beru od 9. týdne po porodu) 😉

sandrika
29. zář 2008

monik a nie si ty náhodou tehu???

monik76
29. zář 2008

těhu určitě ne 😉

krista
29. zář 2008

Monik mě přišla taková nějaká MS po šestinedělí 2x v 28 dňových cyklech, pak jsem vzala pár prášků HA a vysadila ji a pak mi vynechala skoro na 4 měsíce, těhotná jsem nebyla a nejsem, ale jestli je to v pořádku to teda nevim 😖

Val to bude určitě antikoncepcí ne 😀

majsan
29. zář 2008

Ahoj zlatulienka.Ja som bola na kontrole po siestich tyzdnoch a vravela som svojmu gynekologovi a on vravel ze je to normalne.Ale mne sa to az tak nevidi.Aj mne sa stalo ze bolo slabsie krvacanie uz som si myslela z je koniec a zase zacalo silnejsie.Dnes ma prist ku mne porodna asistentka na kontrolu tak jej poviem a uvidim co a ako.

monik76
29. zář 2008

tak ona po těch 8 měsících byla jako dřív docela silná a asi těch 5-6 dní, antikoncepci neberu, ale jestli to není tím že se mi malá v noci časteji budí, hlady asi ne, ale pije

monik76
29. zář 2008

teda asi hlady páč nich nechce

trixi
29. zář 2008

ahojky, ja som vyse roka po porode a este som mestruaciu nemala, beriem HA. Pred tyzdnom som bola na odbornom vysetreni a preventivnej prehliadke a doktor povedal, ze je to v poriadku. Pokial kojim vobec cely cas nemusim mat menzes. Zatial mi ani nechyba 😀 .

nadik
9. říj 2008

Ahoj holky, nevíte náhodou kde je ta hranice čekání na menzes po porodu? Malá má 5měsíců a já furt nic, tak nevím zda už jít k doktorovi nebo ještě čekat. ☹ Pořád kojím, jestli to nato má vliv...

pismenka
9. říj 2008

já dostala menstruaci až ted, zrovna ji mám 🙂) a to je nám 6měs. a půl- skoro 🙂)
dostala jsem to i přesně v datumovém období, kdy jsem jí měla a přesně po 28dnech. Ale včera jsem se ptala známé, má 5měs. holku a ta to také ještě nedostala a přitom při druhém dítěti ji dostala hned. Myslím si, že bych to začala řešit až přestaneš uplně kojit a pokud to pak nedostaneš, zašla bych si k mudr.

lucinka1104
9. říj 2008

nadik nemusiš mať ani rok, ked kojíš je to ok 😉

dididi30
9. říj 2008

baby ja kojim a uz 3 dni mam len doobeda take spinenie, je to normalne, stalo sa mi to prvy krat od porodu 😕 je to uz mendzes ci nie?

nadik
9. říj 2008

díky budu zatím v klidu 😉

ikke
10. říj 2008

temu presuvam do sekcie Porod, kedze nesuvisi s babatkami/kojencami, ale s porodom... 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru