Kdy dorazí menstruace po porodu?

simonka.s
29. zář 2007

Nekojím a mám už po 6 ti nedelí,. občas stejně jdou očistky a občas mě i dost bolí břicho jako při ms.
tak by mne zajímalo kdy asi menzes dorazí nebo do kdy by mel ?

roasha
29. zář 2007

simonka,to je individ.,niekomu mesiac po porode,niekomu az po roku.zalezi,ci dojcis,ja som dojcila pol roka,a dostala som az po pol roku.

geegee
29. zář 2007

ja so kojila rok a menzes som dostala 8 mesiacov po porode

anney
29. zář 2007

Já četla, že pokud se nekojí, může se menzes dostavit hned po 6. nedělí.Nevím to ze své zkušenosti, mám to vyčtené. 😉

andy.a
29. zář 2007

ja tiež dojčím-výlučne dojčím,neprikrmujem UM..a ms som dostala 4 týždne po pôrode..myslela som,že to je ešte nejaké oneskorené popôr.krvácanie,ale nie...

a presne o 28 dní zasa..a každých 28 dní stále..aj ovul.už mám-podľa bolestí podbruška v polke cyklu tak usudzujem..

takže malá bude mať teraz 4 mesiace v polke oktobra a ja budem mať 4.krát po pôrode ms

andy.a
29. zář 2007

aj pri synovi som to mala rovnako..a tiež som ho kojila do 6 mesiacov..

mamina
29. zář 2007

Záleží,jak často kojíš,jestli vůbec kojíš a jestli nedokrmuješ..Pojud mezi kojením nejsou proluky delší jak 6 hodin a kojíš min.5* denně,tak bys neměla mít ovulaci-a tudíž ani menzes.. 😕 Ale 100% to není,přece jen,každá máme jinou hladinu hormonů,apod.
Navíc doktoři říkají,že po půl roce(i když dál plně kojíš),můžeš ovulovat a otěhotnět.
Jsem toho zářným příkladem-kojila jsem posledního kluka až 8* denně do roka a půl a byla jsem ve čtvrtém měsíci. 😀 A znám i dost mamin s dvěma dětma do roka po sobě.Otěhotněly už v šestinedělí. 😝 Takže radši pozor.. 😀 😉

majka07
30. zář 2007

Simonka, je úplně normální, že MS dojede po šestinedělí, u každého to je jinak. Já ji také dostala hnedka po šestinedělí, jsme na UM. Mudr. nás upozorňovala při propouštění, že u těch co kojí můžou nastat růžné situace, buď se MS dostaví až po skončení kojení, nebo hnedka po šestinedělí i když se kojí a nebo si MS dělá co chce, to má kamarádka, kojí a MS má třeba po 14 -ti dnech a nebo naopak po dvou měsících, což jak říká, je asi nejhorší varianta.

sorbik
30. zář 2007

...mamina s tym otehotnenim mas 100% pravdu, moja sesternica takto otehotnela ked kojila....takze treba si davat sakramentsky pozor, aby si potom clovek nemusel nic vycitat...

....ja kojim uz stvrty mesiac a tiez este menzes nemam...

androna
30. zář 2007

ja plne kojim a dostala som ho 5mes po porodu

jaja25
30. zář 2007

Ja som dojčila prvého syna a otehotnela som ked mal 6 mesiacov. Druhého som dojčila 10 mesiacov a až ked som prestala, dostala som menzes.

magda27
Autor odpověď smazal
Zobraz
petaska
30. zář 2007

Ahojky!
Tak já zatím malého jen kojím a zatím nic 😉 A vůbec se netěším, až to přijde... 😝

simonka.s
autor
1. říj 2007

☹ tak jo je to menstruace a jaká!! je to dost silný tak snad to nepotrvá věčně, já si tak odvykla za tech víc jak 9 měsíců a už je zas tady.... 😢

psyxooo
11. říj 2007

ja som po porode krvacala 6 tyzdnov, potom tyzden bol klud, a dostala som menzes, dalsi za 3 tyzdne, uz ma islo z toho porazit, ale potom sa to stabilizovalo. Nekojila som.

atevi
11. říj 2007

Ja som kojila, kojim, a planujem kojit nadalej a mrcha mi prisla po 5 mesiacoch. ...a taka pravidelna ako nikdy predtym, kalendar by sa dal podla nej nastavovat.

adkag
18. říj 2007

ahojte, ja som este v sestonedeli, ocistky som uz mala slabunke,len take slabe hnede spinenie a dnes je to silnejsie a tmavocervene, nie nejak moc silne,jak klasicky menzes,ale viac jak bolo predtym. mozu to byt este ocistky alebo uz je to menzes. plne kojim,cez den aj kazdu 1-2 hodiny,v noci cca 4 hod. ale je fakt,ze ked sme vonku,maly pekne spinka,vtedy aj cez den kazde 4 hodiny. davam mu aj cajik,ale len trosicku a aj UM som mu dala uz raz,lebo po vycucani oboch prsnikov stale plakal od hladu.

krtkovka
18. říj 2007

Já jsem obě děti kojila 11 měsíců a první menstruaci jsem dostala 8 měsíců po porodu.

katalines
18. říj 2007

Já při kojení dostala první menzes cca po 14-ti měsících, ale stejně strašně nepravidelnou a než mi to stačilo srovnat, tak jsem zase těhu 😀

elly
19. říj 2007

Ja kojila castecne skoro 2 mesice po porodu, ted jdu pristi tyden na telisko, tak snad uz menses nikdy neprijde.

milly333
22. říj 2007

Ahoj,
tak já kojím stále už 3měsíce po třech hodinách a menstruaci jsem dostala minulý týden, takže je to fakt individuální!ach jo ☹

markeeta
24. říj 2007

plne kojim pres den po 2,5h, pres noc je to delsi, protoze si mala rada pospinka (6-8h). Prvni MS sem dostala presne den predtim, co ji byly 2mesice.

markeeta
24. říj 2007

otehotnet uz behem sestinedeli je fakt masakr

viamka
24. říj 2007

mne prva prisla po 28 mesiacoch! 😉 a bolo to faaaaaaaaaaaaaajn

certica
24. říj 2007

no viamka, niekto si to vie zariadit 😉 mne po 28-dnoch 😅 /takmer/

danullinnka
24. říj 2007

já jsem kojila dva měsíce a měsíčky jsem nedostala,a protože jsem chtěla zavést tělísko,tak jsem dostala injekci,abych je dostala,no bylo to jen 3 dny a to jen slabounké špinění,při tomto tělísku bych neměla menstruaci dostávat 🙂

machire
5. lis 2007

no já taky plně kojím cca po 3 hodinách a dostala jsem to 7 týdnů po porodu, asi je to vážně individuální. Je to sice jenom takové slaboučké, ale je to tam 😖

med
5. lis 2007

Tak já jsem kojila bohužel pouze v šestinedělí a to jen částečně. Menses se dostavila hned po šestinedělí, ale jen slabá. Po druhé jsem to zas měla hrozně silné a dlouho, až jsem se bála, jestli se něco neděje... Ale nic mě nebolelo, tak snad dobrý 🙂

luminkasp
5. lis 2007

ja kojim, a este som nedostala, mala ma 6 mesiacov a dva tyzdne

bibinka
21. led 2008

pri prvom synovi som ms dostala presne po troch mesiacoch a potom pravidelne každých 30 dní.Kojila som 9 mesiacov ukážkovo(do pol roka pravidelne každé 3h cez deň a v noci pauza) a pri druhom som dostala tiež po troch mesiacoch a odvtedy nič. mešká mi to už vyše týždňa. tehu nie som,práve som si robila test. (nerada by som otehotnela,keďže mám po dvoch cis.rezoch a k tomu veľmi malú maternicu -možno o pár rokov,ktovie?) myslíte,že je to v norme,keď som doteraz mávala úplne pravidelnú ms a zrazu je nepravidelná? znepokojuje ma to. u gynekol.bolo pred pár dňami všetko v poriadku,nijaké tehotenstvo "nezbadala" 😅

susik77
21. led 2008

ja kojim uz len ciastocne, mala ma 5 mes. a 1 tyzden a este som nedostala...rozmyslam, ako to vyriesit s letnou dovcou ked chcem plavat a nmechcem uz brat antiko.tbl, lebo asi pojdeme coskoro do 2.mimi...mate tip?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru