Kdy dorazí menstruace po porodu?

simonka.s
29. zář 2007

Nekojím a mám už po 6 ti nedelí,. občas stejně jdou očistky a občas mě i dost bolí břicho jako při ms.
tak by mne zajímalo kdy asi menzes dorazí nebo do kdy by mel ?

zrzulka
29. čer 2008

lusil stastna to zena🙂) ale ani ja sa nestazujem. ja uz mam po🙂 tiez jeden den🙂)) a tiez o nicom🙂 tak nech to tak aj zostane. zatial sa kojime. rozbehli sme to🙂

tomzuzka
30. čer 2008

Ahoj maminky.
Môj drobec bude mať zajtra 7týždńov, plne ho dojčím, 7-8krat za 24hod. keď som bola na kontróle po šestonedelí a pýtala som sa lekára či môžem mať už plpdné dni/pretože som mala už niekoľko dní taký hlien ako počas plodných dní/, povedal mi že nie a že ani menzes nebudem mať pokiaľ kojím, že sa dostaví až 6-8týždňov po ukončení kojenia...lenže veľa z vás, čo tu píšete aj dojčí aj má menzes, tak ako to je?!
a chcem sa aj opýtať na ten hlienovitý výtok, čo to je? je to len nejaký druh čistenia maternice, alebo to sú skutočne plodné dni a môj lekár mi teda poskytol nepresnú info?/ ten hlien má už 8dní/

tomzuzka
30. čer 2008

oprava: hlien "mám" už 8dní

zajo510
30. čer 2008

Ahojte maminky, ja ešte stále kojím a MS mi dorazila presne ked mala Alžbetka 4 mesiace - teraz bude mať 8 mes. - , bola "pravidelná" 3 x som dostala presne na 31. deň a potom raz na 29. deň a teraz mi nedorazila. už mám 32. deň od poslednej MS. ja viem že to ešte nič neznamená, ale aj tak ma to znervózňuje, lebo čakám už od piatka, dnes je pondelok. mňa práveže upozornil lekár, že othotnieť sa dá aj tak. viem síce, že pri kojení je vysoký prolaktín - ktorý zabraňuje otehotneniu, ale aj tak sa to môže stať 😠 mne len chodia po rozume také hlúposti, či už nie som zase tehu alebo či nemám nejakú chorobu zospodu, kedže mrcha nedošla.....

petja
30. čer 2008

malý má 7 měsíců,pořád kojím a menzes zatím nikde...před těhu to bylo všelijaké,tak jsem zvědavá,zda to bude úplně rozhozené,nebo pravidelně...

horallka
30. čer 2008

Alžbetka, ak by si bola tehotná, tak to nevidím ako veľkú tragédiu. Aj pôrod budeš mať po takej krátkej dobe ľahší, aj dve deti naraz vychováš - to nie ako ja- dala som si pauzu skoro 13 rokov - pôrod na prd, dcéra moc o malého nejaví záujem, radšej behá s kamoškami alebo četuje, a každý ma straší, že keď malý vyrastie, nebudú mať nič spoločné. Hm. Takže asi je lepšie hneď dve deti po sebe odrodiť a mať pokoj, nie ako ja- začínať vlastne odznova. A ešte ani ten rodičovský príspevok nedostanem, ako prvorodičky, aj keď sa cítim ako prvorodička a všetko som musela aj tak odznova kupovať, lebo po takemr trinástich rokochm mi po dcére ostalo máločio a ešte pre chlapca....

zajo510
30. čer 2008

horallka, to ja nie som nešťastná aj keby som bola tehu, len som teraz v pomykove, či sa tešiť alebo čo. nerada predbieham udalosti, takže to ma znervozňuje, že neviem čo sa deje. test mi vyšiel negatívny. ale asi je aj tak skoro, budem musieť na to nemyslieť a nechať to pár dní tak. inak kamoška kojila a mala už aj pravidelnu MS a potom zrazu jej vynechalo a dostala až na 47. deň. to si tiež už myslela, že je asi tehu a pritom jej testy nevychádzali. to s tými deckami je pravda, ja som najprv chcela medzi deťmi niekolkoročný odstup ale je pravda, že takto sa aspon spolu pohrajú. ale zato máš teraz doma pomocníčku, či nie?

misakulicka
12. srp 2008

Holky, od 16.7. jsem začala mít špinění-tj 4 měsíce po porodu-a od té doby mám jaksi měsíčky....beru Azaliu-co mám dělat----skoro měsíc měsíčky-je to normál?

atreides
12. srp 2008

misakulicka: mě to Azalia udělala taky, ale jenom týden a když jsem volala dr., tak mi řekla, že pokud to bude dýle jak týden, že mám dojít, že to už není dobrý

martina.d.
12. srp 2008

u mňa v prvom prípade dorazila menšt. po necelých4 mesiacoch a v druhom prípade po 7 mesiacoch.

andrii
12. srp 2008

u mňa po prvom pôrode dorazila menšt. po 7 mesi., po druhom pôrode po 15 mes. Teraz som bola po šestonedelí - presne,keď mi skončilo som šla ku gynekologovi a hneď na druhý deň som ju dostala. Normálne som bola prekvapená. Toto som nečakala. Podotýkam,všetky tri detí som dojčila, resp. ešte dojčím.

markyfrana
12. srp 2008

já jsem dostala menses 2,5m po porodu, dost mě to překvapilo, neboť moje sestra začala mens. až když malé byl rok a já takhle brzy ☹

horallka
12. srp 2008

Tak ja som dostala menz piateho augusta a rodila som 30. mája. A celý jún som sa čistila. Takže od tej mrchy som si odpočinula len celý júl.

miselin
12. srp 2008

Ja som dostala menzes po 3 mesiacoch

julie6
12. srp 2008

u mna po 8 mesiacoch, a ulavilo sa mi fest,dovtedy som bola vkuse strasne napuchnuta, napata,ako pre menzesom,co som znizila kojenie z 8-9 na 6-7x za den,este dojcim,

yasmin07
13. srp 2008

Já ms dostala 4 měs po porodu.

kasis
13. srp 2008

9 mesiacov po porode a znamenalo to aj koniec kojenia. Este mesiac sme to nejak uhrali, ale ked dorazila druha MS, drobec uz ani v spani nechcel mliecko a skoncili sme ☹ .Pred porodom som mavala pravidelne kazdych 25 dni, teraz sa nejak nevie znormalizovat, najskor kazdych 30-40 dni, teraz uz 2hy mesiac kazdych 20dni, ale bolesti ziadne.
Tiez som odpuchla az poprvej MS

misakulicka
13. srp 2008

volala jsem doktorce, jestli se něco děje, když už to mám skoro 3 týdny a prý je to proto, že ta Azalia kterou teď beru-ale už nekojím-už mi nestačí a měla bych rychle změnit antikoncepci na nějakou "normální"......

krista
13. srp 2008

Misakulicka já jsem u Azalie měla MS 15 dní, ale kojila jsem, tři týdny to by šmejklo 😝

segricka
13. srp 2008

Vcera poobede som si citala tuto diskusiu a chcela som sa pochvalit, ze mala uz bude mat 11 mesiacov a furt nic - este dobre, ze som sa nepochvalila, vecer som to dostala... bude mi za tymi casmi smutno 😎

marorlinko
13. srp 2008

ja som nekojila a po porode som hned krvacala 15dni, o mesiac neskor so dostala menzes, bola silnejsia,nez obvykle som mavala predtym nez som otehotnela, neskor som brala antikoncepcne tabletky, tak to uz bolo o inom.

lucifukball
13. srp 2008

malý má 4 mesiace, stále kojím a ms som dostala asi týžden po skončení sestonedelia, takže som si to obdobie bez vložky ani moc neužila ☹

danuska24
13. srp 2008

ja tiez este furt nic, a dufam ze si to obdobie este uzijem (klop klop) 😉

hubka
13. srp 2008

Ja som dostala 7 mesiacov po porode a este stale kojim...som myslela, ze to bude trvat dlhsie...ale bolo to miernejsie 😀

r123
13. srp 2008

tak já u prvního synka dostla ms pět týdnů po porodu a to sem kojila plně a jak sem ms dostala tak malý už ode mě nechtěl mlíčko.no a teď klep klep malá bude mít pět měsíců a stále nic a vůbec mi to nechybí!!!! 😀

johanka13
13. srp 2008

ahooj,mala je narozena v lednu,stale kojime a dnes poprve ☹ takze to byla vice nez 16mes pohodicka 😢

nikitka26
14. srp 2008

Mě MS přišla 2,5 měsíce po porodu při plném kojení (ale s delšími nočními pauzami), pak 2 měsíce nic a poté už pravidelně á 28 dní. Kojila jsem do 10 měsíců. Je o něco silnější, délka asi stejná jako před těhu,břicho mě vůbec nebolí.

weroni
19. srp 2008

ja som dostala MS presne tyzden po skonceni 600nedelia a to dcerku stale plne dojcim - som sa vytesovala ze niekolko mesiacov mam o atk postarane a kdeze 😅 😀

zuzka224
19. srp 2008

ja kojím dcéru už 5. mesiac, menzes som mala hneď po 6. týždňoch, a odvtedy nič. Až som si navrávala, že som tehotná, lebo pri synoch som mala menzes aj napriek tomu, že som ich kojila. Síce nepravidelný a oveľa slabší, len taký "symbolický", ale bol. No teraz vôbec absolútne ničového nič. Tehotenský test zatiaľ nekupujem ani zo srandy. 😉

kingstonka
21. srp 2008

ja 3 m po porode-zatial nic....ani mi nechyba

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru