Kdy dorazí menstruace po porodu?

simonka.s
29. zář 2007

Nekojím a mám už po 6 ti nedelí,. občas stejně jdou očistky a občas mě i dost bolí břicho jako při ms.
tak by mne zajímalo kdy asi menzes dorazí nebo do kdy by mel ?

dididi30
21. srp 2008

ahojte ja som vyse 2 mesiacov po porode a tiez nic 😉 , vlozky a tampony kupujem preventivne uz ich mam plny suplik

petja
21. srp 2008

takže min týden tj. týden před ukonč.9měsícem synka jsem dostala první menses.čekala sem jak to zamává s kojením,jestli bude malej odmítat,ale nic...kojí se dál 😀

danuska24
21. srp 2008

ahojky. tak uz aj ku mne dorazila.. po necelych 8 mesiacoch.. to bol veget.... no nic skoncili zlate casy. dnes mi je tak zle ze tak mi nebolo uz davno.. 😝

motol
21. srp 2008

ahojky mě dorazila po třech měsících po porodu,a taky mi nebylo zrovna nejlíp,myslim,že po porodu to mám horší

malovani
22. srp 2008

Mně dorazila 11 měsíců po porodu a pěkně silná... jako nikdy před tím...

jenjanka
22. srp 2008

ja jsem dostala menzes hned po šestineděli a potom za dva měsice po porodu

tonicka
22. srp 2008

mne az teraz 14 augusta, t.j. takmer po 20 mesiacoch 😀

mkr
22. srp 2008

tak u mě 6 měsíců po porodu a myslím, že to je lepší než dřív 🙂

veronika13
22. srp 2008

tonicka to sa máš, mne 2 mesiace po pôrode

dididi30
23. srp 2008

ahojte
no ja som vyse 2mesiacov po porode a stale nic, vlozky kupujem preventivne, mam ich plny suplik 😅

bashka
23. srp 2008

2 mesiace po porode, vlastne este ani neskoncilo sestonedelie, co bolo u mna skoro 8 tyzdnov a bum 😝

monik76
23. srp 2008

tak u mě 8 měsíců po porodu 😠 ale žádný přiznaky že bych to měla dostat jsem neměla vesměs stále plně kojím páč malá nic jiného zatím nechce tak jsem to čekala později ale spoléhat na to člověk nemůže jejda jak bylo dobře bez toho!!!

miriamka
23. srp 2008

Ja som 3 mesiace po porode,a zatial menzes nechodi comu som rada,je to pohodlnejsie bez 😉

bashka
23. srp 2008

a to napriek tomu, ze kojim, som zabudla dodat 😒

verapa
24. srp 2008

ahojte, já 3 měs po porodu nic ale najela sem na ant, tak mám asi další pulrok klid.

gabiku
1. zář 2008

Ahojky, tak já mám 6 měsíců po porodu a menstruace se zatím nedostavila. Plně již nekojím, tak 3-4 x denně.Po skončení šestinedělí ale beru HA, tak nevím, jestli to má na to vliv. Teď jsem anti vysadila, tak uvidíme.

ivusakos
1. zář 2008

Já 8 měsíců po porodu a stále nic. občas mě tak trochu pobolívá v podbřišku. Že by ovulace bez menstruace? Jo a skoro plně furt kojím.

graziela
11. zář 2008

Ja som uz 3 mesiace po porode, plne kojim a menzes este neprisiel, co ma zatial aj celkom tesi 😲 🙂

amelias
11. zář 2008

ja som prvy menzes dostala po sestonedeli a potom nic.teraz mam maly 8 mesiacov a dostala som.myslim si,ze preto,lebo ho kojim uz len vecer a v noci.cez den mi moje mliecko odmieta.

majcik
11. zář 2008

Mne prva menstruacia po porode prisla po 5 mesiacoch a 2 dnoch presne 🙂 A to kojim, aj v noci niekolkokrat.

andrejjjkaaa
12. zář 2008

Ja mam 3 mesicni holcicku,rodila sem císařským řezem, první mesícky me navstivili hned po sestinedeli a uz trvaji 3 mesice.Doktori rikaji ze je to pry normalni ze se to da vsechno samo do poradku.

evina313
13. zář 2008

no ja som dostala len pred týždnom, presne po 3 mesiacoch. a to tiež plne kojim, maly bol cisarakom. bola som prekvapena, zdalo sa mi to skoro ked iba kojim, aj v noci. vraj sa može stat že teraz nemusim dostat zas par mesiacov, tak uvidime

zajo510
13. zář 2008

ahojte, no ja som doatala mrchu presne po 4 mesiacoch od pôrodu, potom som dostávava pravidelne každý 31 deň. moja posledná mrcha, ktorú som dostala, bola opozdená až na 35. deň a tá, ktorú som čakala po nej už nedošla :o).

bihan
13. zář 2008

Tak mňa už táto otázka celkom začína zaujímať.. už mesiac vôbec nedojčím a mrcha nikde 😅

zajo510
13. zář 2008

...a pritom tiež stále kojím.

zajo510
13. zář 2008

bihan, viem len to, že pri kojení môže a nemusí byť mrcha a môže byť aj nepravidelná. ale ako je to po ukončení kojenia, to neviem :o( ale mala by dôsť. ak nie, tak to si možno na tom ako ja 😀

mmarky
13. zář 2008

ja to mela s MS pred tehu zajimavy... bez prasku nebo injekce nedorazila, zatim jeste kojim a 11mesicu neni neobvykle... v listopadu pujdu na KO, tak se optam, kdyz do te doby nedorazi - jsem zatim moooc spokojena bez ni 😎

majcik
13. zář 2008

Zajo - babenko v brusku, vsak? 🙂

bihan
13. zář 2008

Zajo, si rob prdel 😅 My sa poctivo chránime, ale fakt nechápem, od čoho to závisí, lebo cca 1,5m pred tým, ako sa mi mladá odstavila, som dojčila už len 2x denne...

Marky, ja som tiež spokojná bez nej, ale chcela by som si dať predpísať HAK a zatiaľ mám smolíka.

macika78
13. zář 2008

Ja dojcim maleho v noci 2-krat niekedy az 3-krat a stale mi este MS neprisla. Ma 5 mesiacov. potom by som pristala na antikoncepriu Mirena tak niejako. Niekto nadava, niekto chvali. Neviem 😖

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru