Kdy dorazí menstruace po porodu?

simonka.s
29. zář 2007

Nekojím a mám už po 6 ti nedelí,. občas stejně jdou očistky a občas mě i dost bolí břicho jako při ms.
tak by mne zajímalo kdy asi menzes dorazí nebo do kdy by mel ?

susik77
21. led 2008

tyym som myslela, ako odsunut menstr. v lete -to uz asi budem mat, za 2 mes. chcem skoncit s kojenim

mishelin
22. led 2008

susik ja som prvu menstruaciu od porodu dostala len pred tyzdnom 😝

sisstin
22. led 2008

mně dr. říkala 6-8týdnů od ukončení kojení...a přesě tak jsem to dostala 😕

karotky
22. led 2008

Tak já přestala kojit v 5.týdnu a den po konci šestinedělí to přišlo.Myslela jsem,že to nepřežiju,ale naštěstí se to časem srovnalo. 😀

seki
22. led 2008

ja som od porodu este mrchu nemala. resp. dostala som mesiac po sestonedeli ale od vtedy nic, tak snad som neni znova tehu 😀

susik77
22. led 2008

siss: a ked prestanes uplne kojit. al. od ciastocneho?

bibinka
23. led 2008

seki- tak sme dve čo majú takéto obavy. 😅

mamacat
23. led 2008

ja som to dostala iba teraz 7 m po porode. kojim ale uz menej kedze davam prikrmy 😕

jul
24. led 2008

tak ja som dostala mrchu uz 5 dni po porode,ale ja som vobec nekojila 🤐

sveva
25. led 2008

Tak ja som dostala hned vo february (rodila som v decembry) a mala som pravidelne kazdy mesiac a to bola mala vkuse prisata k prsniku. Kojila som ju do 11 mesiacov. (pokial som znovu neotehotnela.)

katka76
25. led 2008

ja som chytila "tazku chorobu" po 5 mesiaci, hoci som plne kojila. bola silnejsia a dlhsia ako pred tehu a zatial som mala 35 dnovy ciklus

radost
29. led 2008

tak po porvním dítěti to trvalo přesně rok, dcera byla stále kojena a teď mám 4 měsíčního syna, je plně kojen a zatím nic 😉

reruna
29. led 2008

jul, 5 dní po porodě? a nebyly to očistky? já ještě nic 🙂 , zatím plně kojím

rinuska
29. led 2008

Piaty mesiac plne kojím. Menštruácia prišla pred dvoma týždňami.

sofik
29. led 2008

Ahojky! Ja som to dostala asi na 8 mesiac a to som do 6 mesiacov plne kojila a teraz uz prikrmujem tak to je asi tym. Ale bol pokoj a zvykat si je tazke. 😒

linda02
29. led 2008

Tak já to dostala 2měsíce po skončení kojení 😉 ale nikaj silné spíše špinění. A další menstuace byla a je dost nepravidelná. Tělo se prý pořád srovnává. 😅

audreyd
29. led 2008

ja som dostala prvú menštruáciu akurát na synove prvé narodky! 😲 dojčila som ho dva roky, mesiac aj týždeň 😉 ale je to individuálne, kamoška podobne dojčila malú a dostala normálne mesiac po skončení šestonedelia...

monkula
29. led 2008

ja ešte dojčím a MS nikde...

anik23
31. led 2008

No ja som TO prave dostala a po niekolkych dnoch spinenia sa to teraz tak rozbehlo, ze takmer odpadavam. No veru som si odvykla.. Budem si musiet znovu zvyknut, ale uvidim kedy sa zadari druhe 😉
Myslim, ze kojenie vacsinou dost blokuje cyklus a u mna presne zafungovalo prikrmovanie a dlhsie prestavky medzi kojenim....
Ale musim uznat, ze priroda si vie vybrat zrovna tu najnevhodnejsiu chvilu - v sobotu ideme konecne po dlhom case na ples 😖

zuzu13
31. led 2008

po prvom pôrode som dostala po 18 mes./16 mes.kojenie/ a po druhom po 2 mes. /1,5 mes. kojenie/ 😅

bibinka
1. únor 2008

anik23- ms si ozaj nevyberá-resp.vyberie si vždy nesprávne 😀 😅 . ja som ms dostala teraz pred týždňom,a na druhý deň sme mali krstiny. tiež chuťovka 😠

geegee
1. únor 2008

ja som dostala menzes 8 mesiacov od porodu - stale som vtedy kojila, ale podla mna vdaka prikrmom uz maly menej papal, tak preto prisla mrska 🙂

vitaka
1. únor 2008

kojím stále......už osum měsíců......malý byl do šesti měsíců jen kojen....a to pomalu každou hodinu..............a MS jsem dostala už tři měsíce po porodě.....kojení nekojení....... 😒 takže...je to individuální....kdo má štěstí, ten je nemá, asi tak. (jo a při kojení nemusí být pravidelné).

susik77
1. únor 2008

ja este stale nemam-a to uz dost casto prikrmujem nutrilonom...ale mam pocit, ze uz skoro pride-vcera ma neprijemne bolelo brucho...

riuska
1. únor 2008

ja som mala az ked som prestala kojit - na treti den prisla mrska 😀 , ale uz dalsia nie 😀 😀 😀 😀 😀

susik77
1. únor 2008

riuska: dufam, ze tak nedopadnem 😎 najskor chceme ist do dalsieho mimi v okt.-novembri...
a to bolo planovane, al. sa posmyklo? 😀 😎

dominica
1. únor 2008

prvú menštruáciu som dostala hneď po šestonedelí, potvrdil ju aj gynekológ a druhú po 5. mesiaci, aj keď bol malý len kojený. Teraz je cyklus nepresný a má viac ako 35 dní 😲

lusil2005
1. únor 2008

ja som po sestonedeli asi tak dva dni slabucko krvacala a odvtedz nic 😕 😀

dvojka
2. únor 2008

Ahojky....Já dostala menstruaci 13 měsíců po porodu...V té době jsem stále kojila.
Poté jsem jí měla pravidelně každý měsíc a méně bolestivou

denousek
2. únor 2008

pomoooccc!!!

holky myslite ze je to MS?...vcera rano na kalhotkach troska krve a pak cely den nic a dnes rano zase!!kdyby byl sex tak nereknu ale jen tak??plne kojim.....co myslite??

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru