Kdy dorazí menstruace po porodu?

simonka.s
29. zář 2007

Nekojím a mám už po 6 ti nedelí,. občas stejně jdou očistky a občas mě i dost bolí břicho jako při ms.
tak by mne zajímalo kdy asi menzes dorazí nebo do kdy by mel ?

rezicka
11. srp 2011

@adapo tak to bude asi ono.Měla si to pak pravidelně každý měsíc?

adapo
11. srp 2011

Mala som ju pravidelne každý mesiac ako hodinky, malý bol vtedy trochu nervózny, asi som mala inú chuť mlieka, ale je to individuálne.

rezicka
11. srp 2011

@adapozajímavé,u prvního jsem to dostala až po roce a teď tohle ☹ .Tak uvidíme,třeba to nebudu mít tak pravidelné.

iva88
26. únor 2012

ahoj,jsem 4mesice po porodu uz nekojim a menstruace nikde,ne ze bych se na to tesila,ale je to normalni,nebo radeji zajit k dr.?

bibkacik
23. dub 2012

JA SOM RODILA 25 .1 A UZ MAM PO 6TYZDNOU KRVACANIA A ESTE STALE NEMAM MENSTRUACIU CHISTAM SA NA PREHLIATKU TAK SOM ZVEDAVA KOJIM CASTO TAK UVIDIM PRECO NEMAM

sorciera24
23. dub 2012

@bibkacik ved, ked kojis, je normalne, ze nemas menstruaciu....kludne aj rok nemusis dostat, ja som plne kojila a dostala som po pol roku...
inak baby toto ako mamy by ste mali vediet, resp. by vas na to vasa dr. mala upozornit.... 😕

bibkacik
23. dub 2012

TAK NEVIEM DUFAM PRI MALOM MALA som

bibkacik
23. dub 2012

to som si myslela len sa ujistujejm

sudina
23. dub 2012

Já před měsícem přestala kojit. A teď v pátek jsem to dostala... 🙂

eva129
21. čer 2012

som 3mesice po porodu a stale nic nekojin

lenka3103
6. črc 2012

Kojila som a 8 tyzden po porode som dostala menstruaciu, takze je to individualne

nikolet_89
18. črc 2012

Ahoj ja som kojila 3 tyzdne bohizial a menzes som si dala vyvolať aby.som mohla zacat brať antikoncepciu

lumimi
26. črc 2012

ked nastúpi menstruácia po porode, býva hned pravidelná?

danusskaaa
26. črc 2012

ja som od porodu cez 5 mesiacov a stale nic. este sa aj napoly kojime, berem antiku a doki povedal, ze krcok maternice je este uzky tam mrchu nemem cakat 😀 ale mne to teraz vyhovuje, aspon sa nemusim v tomto sparne trapit s prebalovanim vloziek 🙂

janassa
4. zář 2012

ahoj ja jsem 5 měsicu po porodu a plně kojim take jsem to nedostala a take jsem se bala, byla jsem před měsicem u doktora ten řekl že když se nedostavi mam přijit za měsic uděla mi vaginalni ultrazvuk ale dnes se mi dostavila , na jednu stranu jsem rada že semnou nic neni ale na druhou stranu že k tomu jsou bolesti 😝 😝 to radost nemam.

magdal1
4. zář 2012

@lumimi je to rozne, pri prvych dvoch detoch som dostala menstruaciu hned po sestonedeli a pri tretom az dobreho rok a pol po porode (deti som plne kojila ) viem,ze niekt. zeny (kt.kojili) nemali menstruaciu aj do dvojrocneho veku dietata....

lencak80
10. zář 2012

ahoj holky, já dostala MS 8m po porodu. Jakmile vlastně se omezilo kojení, protože začal baštit příkrmy.
Ale chtěla jsem se zeptat, stále kojím, bývá pak MS nepravidelná? Včera jsem to měla dostat, bolesti mám, ale to už déle a zatím nic, ráda bych to bo bylo jakž takž pravidelné.. tak se ptám na zkušenosti. Antiko neberu, zatím nemám moc důvodů...:o)

salomee
10. zář 2012

...já jsem od začátku dokrmovala, ale před tím vždy přikládala, teď kojím plně už přes čtyři měsíce a zatím nic (ťuk ťuk).. no úžasnej život bez toho, to vám řeknu🙂. Několikrát mě bolelo tak, jak před porodem při ovulaci, ale nakonec z toho nic nebylo.

nikkkyska
15. lis 2012

Ahoj holky,v pondeli jsem 3mesice po cisari,menstruace se jeste nedostavila,je to normalni? Kojit uz pres mesic nekojim a s pritelem si davame pozor,ale je mozne,ze muzu otehotnet i tak?! Popripade muzu si vydupat potrat? Je to vubec mozne,kdyz clovek rekne,ze to dite opravdu nechce?! Diky za rady,k doktorce jdu na kontrolu po 6tinedeli az pristi tyden!!:/ Poraďte mi prosím ☹ Ja tu brecim od vecera,celou noc sem nespala,vcera sem tu mela kamaradku a pry,ze po porodu je zena vic nachylna na otehotneni,ale ja s pritelem spala az po sestinedeli,dokonce po sedmi tydnech az,a to sem myslela,ze uz mam mesicky,ale asi to nebyly,protoze ze me pak vysly dve srazeniny takze to mesicky byt nemohly ze..po jake dobe muze zena na potrat kdyz prodelala porod,nebo spis cisar jesli se to nejak rozlisuje? Bojím se :((

evlyn
15. lis 2012

@nikkkyska otěhotnět můžeš i tak - můj druhý prcek je toho důkazem 🙂 ledaže byste používali antikoncepci - prášky, nebo kondom - přerušovaná soulož není zrovna spolehlivá ☹ A potrat by snad neměl být problém si vyžádat, aspoň u mého doktora jsem na tohle nenarazila (ne ovšem z mé vlastní zkušenosti). Jestli je nějaký rozdíl, když máš tak krátko od porodu to netuším, ale jestli jsi hodně nervózní, tak doktorce zavolej, tuhle info ti může dát i po telefonu a nebudeš do příštího týdne nervózní.

sorciera24
15. lis 2012

@nikkkyska to hadam ani nemyslis vazne?. 😠 ....vsetky tieto otazky.....vies vobec ako si porodila?

eficenka
17. lis 2012

holky, plně kojím.... mám po šestiedělí ( už sem ale sskoro 2 týdny vůbec nekrvácela) a až najednou ted... že by ms? ach jo ☹

werunqa
29. lis 2012

Dostala jsem ji za 4 mesice po porodu-az jsem prestala kojit..

salomee
14. led 2013

Ahoj.... já vlastně nevím- a tímto bych se chtěla zeptat, jestli se někomu stalo něco podobného..? Normálně jsem po porodu krvácela tak něco přes tři týdny, pak to ustalo a za nějaký čas, už přesně nevím, se objevilo špinění a trocha krve, ale dál už nic a za nějaký čas zase, už si ale nepamatuju ty doby, ale dýl jak dva měs. po porodu to myslím nebylo. Od té doby pak už nic- synovi je přes 8 měs. Do sedmého týdne od porodu jsem dokrmovala UM, od té doby kojím plně a často, i když už přikrmujem, tak pořád relativně často a to i v noci... tak nevím, byly to tehdy mensky... a jak to, že teda min. šest měsíců od té doby nic. Těhotná nejsem, nebo aspoň před měsícem jsem nebyla (a pevně doufám, že nejsem).

katunka82
26. led 2013

@eficenka Ja jsu 2,5m po porodu, plne kojim a i presto jsem vcera zacala krvacet, prvni MS :( Mohla jeste pockat, nezlobila bych se :(
I toto je bohuzel normalni, ze MS probiha pri plnem kojeni...

salomee
8. únor 2013

...takze 9 mesicu a 3dny. Blazene casy skoncily, bylo to bezvadny

majcika
8. únor 2013

ja stale kojim, do 6,5 mesiaca som len kojila a aj tak MS dosla 2 mesiace po prirodzenom porode 😉

epsonka45
8. únor 2013

tak to by aj mna zaujimalo kedy pride prva ms kojila som presne 3mesiace a som zvedava kedy pride dufam,ze pride.

nikita002
24. únor 2013

@viamka a kojili ste?????????????

pajafra
18. bře 2013

Mám skoro 16 měsíců po po porodu a MS se zatím nedostavila (po prvním jsem ji dostala asi po 9 měsících) - máte někdo podobnou zkušenost? Kojím od večera do rána - několikrát, přes den už skoro ne.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru