Kdy dorazí menstruace po porodu?

simonka.s
29. zář 2007

Nekojím a mám už po 6 ti nedelí,. občas stejně jdou očistky a občas mě i dost bolí břicho jako při ms.
tak by mne zajímalo kdy asi menzes dorazí nebo do kdy by mel ?

rinuska
2. únor 2008

Asi áno. Ono sa to rozbehne i keď mne začala naplno pri plnom kojení, keď mal malý 4 mes

jahodka11
3. únor 2008

ja cakam tiez kazdym dnom, od zaciatku 3. mesiaca dokrmujeme, sice stale kojim, ale len rano a vecer...mlieka mam malicko, ale MS stale nikde.....nie, ze by mi chybala....uz je to teraz v podstate rok, co som ju nemala...🙂)))

denousek
4. únor 2008

rinusk tak 4 mesice to uz tak nekdo ma ale muj myla na 6 tydnu 😒
ale asi to byl zbytek nejakych ocistek dnes zatim nic

zuan
5. únor 2008

denousek, ja som dostala MS uz pat tyzdnov po porode, plne som kojila a mliecka som mala aj na rozdavanie. takze je to individualne. tesila som sa, ze si este od MS oddychnem - a nic - uz je tu zase 🙂

vrtule83
10. únor 2008

malé je 8m a já MS ještě neměla, kojím a beru HA, a doufám že ještě dlouho nebude 😀

kyri
11. únor 2008

...tak mně dorazila skoro přesně na den 10 měsíců po porodu 🙂
už jsem ani nevěděla, jaký to je - po roce a půl 😉

siima
12. únor 2008

U mně ještě nic a doufám, že to tak ještě chvíli vydrží 😉

franziska
12. únor 2008

no ja som dostala po skoro 5 mesiacoch ale to som prestala aktivne kojit.

janakade
12. únor 2008

...tak se přidám. Já jsem "kus baby" 😀 a jelikož jsem po porodu moc nezhubla a i když plně kojíme tak nehubnu, přišla první menz tři měsíce po porodu a další asi 1,5 měsíce po první.

kaca07
15. únor 2008

ahoj maminy, taky přidám pár řádků...já jsem dostala první MS asi 6 měsíců po porodě...
a pro janakade - já jsem taky byla velký "kus baby", když jsem šla rodit, vážila jsem téměř metrák 😨 díky kojení a hlavně dělené stravě jsem shodila nejprv 20kg a když jsem přestala kojit tak pak už jen dalších 10kg zase jen díky tomu, že jsem jedla i 7x denně ale malé porce. takže hlavně se nepřejídat a večer jen něco lehkého 😉

skuli
15. únor 2008

Tak já plně kojím,malá má 2 měsíce a teď jsem MS dostala. 😠

maart
16. únor 2008

....den po sestinedeli.....chjo..... 😒 ...Plne kojim - 7-9 x za 24 hodin a stejne mrcha prisla....

girl.misel
18. únor 2008

tak přidávám i svůj příspěvek 🙂 🙂
malá bude 25.2. 11 měsíců a stále menses nemám.přes den kojím jen když si řekne a na noc.
ha neberu.... jsem ráda že ještě nedorazila a doufám že to tak ještě chvíly zůstane...

vivian
18. únor 2008

Taky přidám svoji (čerstvou 🙂) zkušenost, první menses po porodu jsem dostala 8. února (malá se narodila 1. listopadu), čili necelé 3 a půl měsíce po porodu. Plně kojím (přes den většinou cca po 2 hod., v noci už ne nebo max. 1x), HA neberu.

tutifruti
18. únor 2008

Dostala som menzes hneď po skončení šestonedelia, plne som kojila do šiestich mesiacov...

denisa2214
18. únor 2008

Kojím doteraz (dcéra má 16,5 mesiaca) a menštruáciu som dostala, keď mala dcéra 13 mesiacov.

pavlin
24. únor 2008

Je to normální???
4m po porodu jsem dostala docela silnou MS,trvala týden.Po dalším týdnu jsem začala špinit a trvá to už týden.Trochu mě bolí břicho a motá se mi často hlava.Plně kojím...

deina
28. únor 2008

Bola ta prva menstruacia po porode ina ako tie pred tehotenstvom? Mala som ocistky celych 6 tyzdnov po porode, posledne dva tyzdne uz len take spinenie, ale vcera tam bolo uz trosku krvi - velmi malo, zeby menzes? 😕 Takyto divny?

mirin
28. únor 2008

Já to dostala 3 měsíce po porodu (plně kojím), ale šlo to, trvalo to jen 5 dnů a bez bolestím (před porodem to bylo vždycky hrozný...)

evka39
28. únor 2008

Ja som prvé krámy od pôrodu dostala,Keď mala Emka rok aj pol/kojila som/ čiže po takej dobe som fakt zabudla,čo to je.Hneď silné strašne bolestivé a dlhšie ako predtým.Odvtedy pravidelné návštevy..Podľa mna je to velmi individuálne a po tých horm.zmenách v tele to može mať hocijaký priebeh.Ak máte strach,alebo bolesti,tak ja by som išla na gyn.alebo by som aspon zavolala dr.

veverca
28. únor 2008

Evka waw! Ty si mala tak dlho pokoj... Ja som po prvom dotala po 8 mesiacoch. Tatianka má teraz 7, tak už čakám, kedy to príde...

sue
29. únor 2008

...ja po 7.týždňoch od pôrodu presne ☹ plne kojím, prestávky boli 3x 6 hodín, ale inak je pauza max 3hod, HAK neberiem...

romana27
29. únor 2008

Já měla první menzes jakmile jsem přestala kojit-odsávat mlíčko. Během dne dvou byla tady a v plné síle :(
Po porodu ji mám delší a intenzivnější, ale méně bolestnou než před těhu, takže jsem vlastně spokojená 🙂

deni
29. únor 2008

A já si pořád myslela, že MS se dostaví hned po porodu 🙂
Tak to je fajn, že některým až po několika měsících.

evka39
1. bře 2008

Deni "neboj" po pôrode sa vložky nanosíš až až.Ja som krvácala až 8 týždnov,už ma išlo poraziť,ale potom ako som už písala,rok a pol pokoj.

denousek
4. bře 2008

holky.....myvala jsem ms 5 dnu a dnes uz to mam 10den..jen takove slabe myslize ze je to normalni??

evka39
4. bře 2008

Denousek aj ja mávam dlhšie nieje to ako u teba až 10dní aj priebeh je iný mám viac bolesti a sú silné,ale vidím,že si len dva mes.od porodu,tak neviem.RAdšej sa poraď s gyn.Možno sú to ešte očistky ale ja by som aspon zavolala DR.Nechsa ti darí pa

januliak
4. bře 2008

No tak ja som ju este nedostala, takze som uz rok bez MS. Plne kojim ,tak dufam, ze to este tych par mesiacov vydrzi 😅 😀

jahodka11
4. bře 2008

deni, ja uz cez 2 mesiace kojim len rano a MS nikde...🙂)) kludne bez nej vydrzim aj dalsi rok 🙂

jahodka11
20. bře 2008

ahojte maminy, chcem sa spytat, ci nemate sksuenost.... konecne som dostala MS, po tyzdni skoncila, uplne bola bezbolestna, takze m ne porod pomohol, ale neubehol ani tyzden a MS je spat....je to normalne? to akoze bude bezbolestna, ale bude stale? 🙂)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru