Kdy dorazila menstruace po 2. porodu v porovnání s 1.?

minea
5. črc 2010

Já jsem MS dostala přesně rok po porodu, tak mě zajímá, jestli to teď bude podobně.

zofinecka
5. črc 2010

@minea no já jelikož nekojila, tak jsem u prvního dostala menzes po šetinedělí a u druhého jsem taky nekojila a dostala jsem ještě v šestinedělí. Takže dříve než tomu bylo u prvního

smardik
5. črc 2010

@minea u prvního jsem dostala MS hned po šestinedělí i když jsem plně kojila, ted u druhého ještě ne a má 5měsíců

marinka
5. črc 2010

Já jsem po prvním porodu kojila plně do půl roku a MS přišla 8 měsíc po porodu. Teď to bylo s kojením to samé, osmý měsíc máme za týden a minulý měsíc jsem trochu špinila, ale MS to ještě nebyla, ale čekám ji už brzo. Takže myslím, že to bude tak nastejno, kolem 8 nebo 9 měsíce po porodu..

alcatko.j
6. črc 2010

první porod - první ms ani nebyla a stejně jsem otěhotněla i bez ní😅 pak přišla po následné revizi( potratila jjsem ) a bylo to rok a 5 měsíů po porodu.

druhý porod 5. měsíc po porodu.

U obou prvních ms jsem kojila a to dost.

cherub
6. črc 2010

po prvním porodu jsem regulérní MS dostala až někdy po roce a půl 😅 Kojila jsem jak o život, během té doby jsem jen párkrát nepravidelně zašpinila, ale to asi k vůli antikoncepci.

po druhém porodu mi přišla prnví MS hned týden po skončení šestinedělí, další pak přesně za 35 dní... Nyní jsem ale bez, protože mám Mirenu 😉 A kojím taky jak o život 😀

kaleilah
8. črc 2010

První porod-kojila jsem 6 týdnů a ms přesně na Silvestra 😠 takže 3 a půl měsíce od porodu. Byla provní a poslední, pak jsem otěhulkovala 🙂 a teď po druhým jsem jí dostala minulý měsíc, takže 7 měsíců po porodu 😝

konja
11. črc 2010

po prvním porodu jsem dostala ms cca tři-čtyři měsíce po porodu (plně jsem kojila) a po druhém porodu až po roce a třech měsících (taky jsem kojila). Takže docela velký rozdíl 😅

weri
11. črc 2010

Po prvním, druhém i třetím porodu jsem první MS dostala téměř na den stejně (s rozdílem dne, dvou), po 6-ti měsících. Každé dítě jsem kojila (třetí stále kojím 😉 ).

krista
12. črc 2010

Já jsem to měla u obou stejně 🙂 Po porodech mi to začlo pravidelněji chodit po půl roce (špinění sem tam neberu). Obě dvě děti jsem kojila (druhý ještě kojím), i po tom půl roce věku celkem dost protože příkrmy moc nedlabali 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru