• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy jít poprvé na vycházku po návratu z porodnice?

31. března 2016 
Maminky kdy jste šli poprvé s miminkem na vycházku po návratu domů z porodnice?
Kdy k vám přišla poprvé návštěva?
A kdy jste šli vy poprvé na návštěvu k někomu...?
13. čer 2008 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme šli na procházku hned druhý den, protože bylo moc hezky(byl duben) a babičky taky přišli hned po návratu z porodnice :slight_smile: ale třeba kámošky až tak po měsíci a my k nim taky tak :slight_smile: a minulý víkend už jsme zvládli i svatbu kámošky, obřad i oslavu a bylo to fajn :slight_smile:
13. čer 2008 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
mi jsme šli ven 4 den pač jsme byly na kontrole až po víkendu a byla zrovna zima takže jsme byly jen na chvíli :slight_smile:
13. čer 2008 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,my šli až po týdnu,i když bylo docela teplo,protože malá špatně držela teplotu a měla nižší porodní váhu.Návštěvu jsme měli asi po deseti dnech a na návštěvu jsem s ní prvně jela,když jí bylo něco přes měsíc. :wink:
13. čer 2008 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
až tak dlouho jo na tu návštěvu .mi byly hned jak jsme přišli domu :slight_smile:
13. čer 2008 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
My dojeli z porodnice v sobotu(malej se narodil v úterý),v neděli u nás byla první návštěva a na vycházku jsme šli hned v úterý.A včera jsme byli poprvé na návštěvě my.
13. čer 2008 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ona se malá narodila dřív,tak jsme nechtěli nic riskovat.
13. čer 2008 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jo svoma :grinning:
13. čer 2008 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na vycházku jsme šli 3.den, návštěva asi 5. den.
13. čer 2008 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak s malým jsme byli chvilku venku ještě ten den,co nás propustili,bylo teplo a návštěvy asi po týdnu.
13. čer 2008 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
na návštěvu jsem si taky dojela sama, pač nás pustily v pátek ráno, byl svátek a tak jsem hned volala doktorce na mobil, že náss tedy pouští a že dorazím v pondělí sama..Jinak tomík se narodil 8.4.2006 a bylo mi doporučeno ho dát klidně každý den na 15 min ven, že se nic nestane a postupně to zvyšovat...ale samo jen být venku, né nikde kde je milion lidí, jako do krámu.. :grinning:
13. čer 2008 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi jsme taky museli k dr ona domu nechodí :grinning:
13. čer 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme se vrátili z porodnice v lednu, byla zima, foukal vítr a při návštěvě naší mudry jsem se nesměle zeptala, kdy můžeme začít chodit ven a na jak dlouho. Čekala jsem, že mi řekne tak za týden na čtvrt hodiny a po pěti minutách prodlužovat... No a ona na to, až přestane foukat, tak jděte - třeba zítra (to bylo synovi týden) a minimálně na hodinu, na kratší by to nemělo cenu :slight_smile: Mimčo jsem pořádně oblékla a jak se mu krásně spinkalo :wink: Od té doby vůbec nechápeme, jak nějaké miminko může v kočárku plakat. Návštěvy rodičů byly hned, známých po šestinedělí a jenom po 2-3lidech a zdraví (ne nastydlí nebo s rýmou), děti chodící do školky nebo škole raději až po třech měsících. My jsme šli poprvé na návštěvu v těch třech měsících.
13. čer 2008 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám přišel pediatr domů hned druhý den,byli jsme tak dohodnutí :slight_smile: do další poradny už jsme jeli :slight_smile:
13. čer 2008 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ähoj, já mám kvěňátko, z porodnice nás pustili 3. den, mudra řekla, že ven můžeme hned, ale ne do hyper a super marketů. Bylo hezky, takže první procházka byla, když měl malý 5 dnů :wink: První krátká návštěva u nás doma byla taky ten den. Od té doby chodíme ven denně, malý se krásně prospí. Na návštěvě jsme ještě nebyli.
13. čer 2008 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
my šli na prochajdu hned druhý den, manželovi rodiče přijeli ještě ten den a jinak k nám návštěvy ani moc nejezdili, takže pohoda. Jinak dětská říkala, že klíďo můžeme i na nákupy, ale spíš v době, kdy tam nebývá moc lidí, takže asi po 14ti dnech jsme byli nakupovat :slight_smile:
13. čer 2008 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
my po příchodu z porodnice nešly ven skoro 14 dní (byly zrovna hrozny vedra nad 30st.). A první vycházka pak hned na zahrádku na malé pivo :grinning:
...Ale návštěvy!!!!! V den příchodu z porodnice u nás byli naši...já to hrozně těžce nesla, chtěla jsem klid!!! A pak asi 2 týden po porodu se za každou cenu chtěla k nám podívat moje kamarádka (s 2letou dcerkou), tak jsem povolila a fakt jsem z toho byla hotová!!! Nemohla jsem komunikovat, malá plakala, já jsem plakala, její dcera u nás dračila a já na to fakt nebyla připravená.

Tak doporučuji.......když se ještě na společnost necítíte, tak je ze slušnosti nezvěte! Musí pochopit, že je potřeba klid. Při dalším dítku si žádné návštěvy domů zvát nebudu /až po šestinedělí nebo až k jeho konci, až se na to budu cítit/
13. čer 2008 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kalo souhlasím,u nás jsem to ani nikomu říkat nemusela,došlo to každému. :slight_smile: A i kdyby ne,tak bych to řekla a pokud by to někdo nepochopil a urazil by se,pak by to byl jeho problém.
13. čer 2008 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
zaplať pánbů, že u nás ty návštěvy ani chodit moc nechtěly a když, tak zavolali, jestli už můžou přijít, nebo ne? ale těch pár návštěv co přišly, bylo příjemných, samí super lidičkové :wink: a přišli jen na chvilinku a vždycky přinesli něco na zub, takže jsem se nemusela o nic starat :slight_smile:
13. čer 2008 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám taky volali,ale říkali jen,že se máme ozvat,až budeme chtít návštěvu a s tím jídlem s tebou souhlasím,to opravdu v těch prvních týdnech dost pomůže. :slight_smile:
13. čer 2008 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já žádný návštěvy měla jsem toho plný zuby takže jsem byla ráda že to chápali :grinning:
13. čer 2008 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já zkraje taky ,musela jsem si zvykat znova na miminko a taky na to,že mám i druhé dítě,byl to dost záhul a vlastně je pořád.
13. čer 2008 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě já mát taky dvě a docela dost od sebe tak jsem to ocenila :grinning:
13. čer 2008 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
A malej ti třeba nepomáhá?Já to mám dost náročný,malej je hyperaktivní a hyperkinetickej,někdy bych ho fakt přizabila.
13. čer 2008 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak malej je hodnej ale nela to je číslo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. čer 2008 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já si "užívám" s oběma. :unamused:
13. čer 2008 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě proto jsem nikdy nepochopila lidi, co chtějí děti hned po sobě :wink: vy máte obě dobrý, že ty vaše starší dětičky už jsou jakž takž soběstačný :wink:
13. čer 2008 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jo je to lepší :grinning: ikdyž co mužou dělat mě by to teda nevadilo jestli mám tak velkej odstup nebo hned po sobě :grinning:
13. čer 2008 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale vem si jakej by to byl záhul, kdyby se to první nedovedlo ještě samo pořádně najíst, obléknout a podobně :grinning:
13. čer 2008 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně ale ted mi řekni když jsou mamky co maj dvojčata no zvládnout se to prostě musí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. čer 2008 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Návštěvy u nás byly během šestinedělí snad 100x, tchánovci několikrát týdně, to jsem ještě dostala že mě pustili z porodnice a já nic neřekla, protože tam byli taky xxkrát neohlášeně a to já nerada (neohlášený návštěvy :stuck_out_tongue_closed_eyes:) a taky jsem jich měla plný zuby, furt někdo volal, co dělám, že nezajdu, že mobil občas nezvednu - asi si mysleli že mám doma docela slušný veget :confounded:

Na procházku jsme šli tak po týdnu co jsme byli doma :slight_smile:
Jinak patřím mezi ty lidi co chcou děti brzo po sobě a dobrovolně :slight_smile:
13. čer 2008 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek