• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy jít poprvé na vycházku po návratu z porodnice?

31. března 2016 
Na procházku jsme šli dva dny po návratu domů, rodina u nás byla na návštěvě týden po návratu a my jsme s malou byli u našich asi na třech týdnech. Ale za mě teda návštěvy jinde nemají cenu, akorát pořád řešíš, kam dáš mimčo spát a tak. Měla jsem ráda své pohodlí na kojení, uspávání a mám to ráda i teďka. Když nás chce někdo vidět, tak ať si přijde. Snažím se to omezovat.
30. bře 2016 ve 21:18  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v prosinci 2017 (18. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajla jasně ,každá to máme jinak,já jsem musela všude brát holky od narození sebou.Takže jsem musela jít do obchoďáku,po doktorech,na úřady......Jediný čas kdy jsem měla hlídání bylo,když jsem z některou z dcer byla v nemocnici.Marodit se u nás začalo,až když nejstarší nastoupila do předškolní školky.
30. bře 2016 ve 22:30  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajla jasně ,každá to máme jinak,já jsem musela všude brát holky od narození sebou.Takže jsem musela jít do obchoďáku,po doktorech,na úřady......Jediný čas kdy jsem měla hlídání bylo,když jsem z některou z dcer byla v nemocnici.Marodit se u nás začalo,až když nejstarší nastoupila do předškolní školky.
30. bře 2016 ve 22:35  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soyevita ono jak si to každý zařídí, mám 4 děti a s každým jsem se chovala stejně... Najali jsme si 'tetu' na hlídání, lepší než riskovat dle mého... A třeba zapojit i tatinky:slight_smile: jasné na úřad bez mimca...to je asi ta jediná chvíle kdy jsem je nechala bez sebe, do toho houfu a smradu bych si novorozence nedovolila vzít a to u nás udělali spesl hodinu pouze pro maminku s miminko
Ale pravidelně vidavam i v zimě novorozence zabalené ve fusaku, overalku v horku v shoppinech... Takže jsem spíše asi rarita...jak si to každý udělá takové to má, lepší než si něco vyčítat
31. bře 2016 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajla Já jsem "tetu" na hlídání nechtěla,raději jsem si je ohlídala sama,tatínek i rodina byli hoodně daleko.Ale vybrala jsem si to já.No s těmi dětmi ve fusaku a overalech máš naprostou pravdu.Na to jsem alergická.
31. bře 2016 v 09:25  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek