Kdy po porodu bylo vaše břicho jako před těhotenstvím?

rendex1
7. srp 2008

Ahojky všem, holky mám otázku... za jak dlouho po porodu jste mohli svoje bříško nazvat takovým jako bylo před těhu?... Já prodělala císaře, měla jsem větší mimi (3,9kilo) a tak mám pořád bříško povolené..bojím se na to cvičit a ani na to teď nemám sílu, tak nosím alespoň stahovací kalhotky... Díky

marcelapetrikova
7. srp 2008

já po císaři nemám břicho ok ani do ted malej má 4 roky a sestra taky ne 😠 😠 ale mě i dost popraskalo tak je to tím 😖

noangel
7. srp 2008

rendex ja zacla pomalu cvicit po 6tinedeli ale porad to nebylo nic moc az ted skoro po 5 mesicich oblecu svoje obleceni a bricho jako svaly jsou zpet jen lehce 3cm tukovej zachranej kruh zustal 😀 a cvicim denne 10 min pilates na bricho, ruce necvicim to zvlada malej sam kdyz ho nosim a nohy a zadek vybehavam s kocarem na prochajdach

vim ze ten pohled po porodu na zhuntovany telo neni nic moc ale casem se to srovna a zatahne jen kuzi to trosku trva tu mam povolenou hlavne kolem zeber a na zadech se me roztah hrudni kos o 9 cm 😝

a tadula mel 4 kg pri narozeni a ja mega bricho ani sem neverila ze se to vrati do normalu a uz skoro vratilo jen to proste trva no

rendex1
autor
7. srp 2008

holky díky za podporu.. ve mě se ty hormony honí a ještě k tomu to hrozný tělo zhuntovaný... tak snad to bude zase fajn 😒

sisstin
7. srp 2008

rendex: ani já nemám bříško jako před těhu, a už asi nikdy nebude..asi určitě 😔

noangel
7. srp 2008

rendex v klidu fakt se to pomalu vrati do normalu 2 tydny po porodu bys chtela zazraky ale ja nebyla stejna 😉 proste pokud sme zvykly nak vypadat tak se tezko s tou zmenou smiruje da se jen cekat az se telicko vzpamatuje

noangel
7. srp 2008

rendex jezis ted sem cetla jak sis vytrpela pri porodu doufam ze ti dalsi odmenou po gabince bude brzo telo v normalu i kdyz ja rikam ze na bikiny uz to asi nikdy nebude 🙂 a bud rada ze ste na flasce aspon ti zustanou prsa v normalu

noangel
7. srp 2008

sem to tam blbe napsala jasne ze sem byla stejna a chtela hned po porodu vypadat jak driv a ne porad jak v 5 mesici

rendex1
autor
7. srp 2008

Noangel... já vím, že spěchám...prsa mám trošku popraskané, tak doufám, že alespoň zůstanou, co se týče velikosti 🙂 nebo by mě už miglo... břicho, stehna, prdel a žádný prsa... kočka teda fakt 😀 😀 😀 😀 NO hold, až mi bude dobře, tak začnu bojovat.
Porod by hustej.. ale já to tak už necítím.. ale tu jizvu teda cítím 😖

marselina
7. srp 2008

ahojky mě pomohly hodně stahovací kalhotky,do dvou měsíců jsem měla uplně ploché bříško,ale po císaři asi vhodné moc nebudou

supina
7. srp 2008

Ahoj, taky jsem rodila císařem a už v nemocnici jsem spala na břiše. Řekla bych, že to pomáhá, protože jsem se vešla do původního oblečení asi 14 dní po porodu - bylo mi sice knop, ale už je to v původním stavu 🙂 V těhotenství jsem přibrala cca 13 kg, moje kamarádka 7 kg, rodila 4 měsíce přede mnou, na břiše nespí a bříško má pořád.. Jo a necvičím, protože mi na to nějak nezbývá čas ani energie 🙄

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru