Kdy přišel menzes při plném kojení?

petulka25
9. lis 2011

ahoj dceři jsou 2 měsíce-od začátku kojím co 2-3 hodiny, týden beru AZALIA a od včerjška špiním-dnes ráno trošku krvácím. maminky,které jste plně kojily kdy vám přišla menstrace. u první dcery jsem ji dostala až v cca 8 měsíci.děkuji

moudivlacek
9. lis 2011

me prisla 3 tydny po sestinedeli ☹

coxa
9. lis 2011

Při plném kojení nepřišla vůbec 😵 😵 , poprvé po 8mi měsících a po druhé po 10ti. 🙂

marinka
9. lis 2011

U obou holek osmý měsíc po porodu, od půl roku jsme přikrmovali, ale pořád jsem dost kojila 🙂

ja.na81
9. lis 2011

Plne jsem kojila 6 mesicu, menstruace prisla 10 mesicu po porodu, zadnou antikoncepci jsem nebrala.

luckar
9. lis 2011

U nás v necelé 3 měsíce po porodu od té doby chodí pravidelně.

romcovaklarka
9. lis 2011

já plně kojím 5. měsíc a zatím nic - ťuk ťuk 😵 Ale antinu neberu.

hlavinka
9. lis 2011

pri prvnim diteti v 8. mesici, ted stale kojim (4. mes) a stale nic - hura. HA neberu, ani jsem nebrala

Ale kamoska poprve v 8. mesici, ale pri druhem decku hned po sestinedeli a to kojila plne taky☹

hpaja
9. lis 2011

Při prvním dítěti jsem jí dostala po 8 měsících od porodu, do půl roku jsem kojila plně, pak klasika příkrmy. A při druhém už po 3 měsících a to jsem taky kojila plně do půl roku 😠 Byla teda jenom taková slabá a nepravidelná, cyklus cca 1,5-2 měsíce. Normoš MS taky potom v tom 8. měsíci. HA jsem nebrala a neberu.

marusch.mat
9. lis 2011

Po prvním porodu až za 14 měsíců, po druhém porodu na den přesně za půl roku. Obě byly kojeny stejně co dvě hodiny.

johanka33
9. lis 2011

Malé je 20. měsíců a stále plně kojím a zatím nic......nevím zda je to normální???

kachen
10. lis 2011

5. tydnu po porodu. 😠

forji
10. lis 2011

Po pátém měsíci plného kojení ☹

lotysek
10. lis 2011

Tak u mě to bylo u obou dětiček hned po šestinedělí. a přitom jsem plně kojila do půl roku.
S malým mi dr napsala AZALII a jakmile jsem si vzala první prášek tak se mi to rozjelo. takže neberu, jelikož jsem krvácela přes měsíc. chvíli málo, chvíli víc. ☹

zoditka
10. lis 2011

U prvního dítka přesně na den jeho 1. narozenin večer po oslavě 😀 , u druhého prcka v jeho 10-ti měsících.

bocinka
10. lis 2011

7 týdnů, při plném kojení 12x denně, bez antikoncepce, bez stresu.... ach jo.... 😕

ciernavila
10. lis 2011

mne po 5 mes.

babulinkab
11. lis 2011

v obou případech hned po šestinedělí 😠 😠 😠

asaka
11. lis 2011

po 5i mesicich

katcha21
11. lis 2011

Dneska je to přesně 5 měsíců co plně kojím, a MS zatím naštěstí nikde 😉 a doufám, že v nedohlednu! Antiko neberu žádnou.

kacci
11. lis 2011

Plně jsem kojila do 5,5 měsíce, teď bude Májovi 7 měsíců a má 2 příkrmy, MS stále nikde.. v noci stále kojím 2-3x

jaa
11. lis 2011

Je to individuální...U třetí dcery,kojené do 2,5 roku ,jsem dostala menz.až za půl roku.U čtvrté,kterou kojím stále 37 měs.🙂 jsem dostala menz už v 10m.celkem šok,když byla pořád po 2,5 hod.kojená..

evlyn
12. lis 2011

Po roce, až jsem přestala kojit úplně, a to jsem předtím kojila cca měsíc dva už jenom jednou denně.

nadja73
12. lis 2011

6. mesicu jsem plne kojila, pak 3x-4x denne a MS prisla po 9 a pul mesicich 🙂

anitram18
12. lis 2011

To spíš bude souviset přímo s tou Azalií, může to špinění u někoho dělat, ale mělo by se to srovnat 😉 já beru Azalii od konce šestinedělí, kojila jsem 8 měsíců a menses jsem nedostala 😉

zuzule
12. lis 2011

Tak já beru Azalku taky od konce šestinedělí a malej má 19 měsíců a pořád nic 😀 Pořád kojím a přikrmovali jsme od konce 5. měsíce. Občas jsem teda trochu špinila, ale jen lehce a přešlo to.

brisalek
12. lis 2011

Ja jsem plne kojila pres den po 1-1,5 hodine, v noci po 3h, ms jsem dostala necele 3 mesice po porodu a od te doby byla porad a stejna jako pred tehu , navic mam ovulacni bolesti. Antikoncepci jsem zadnou nebrala.

herminka
12. lis 2011

První MS přišla téměř přesně 3 měsíce po porodu při plném kojení cca po 1,5 hod. (v noci po 4 hod.). HA neberu.

beponka
12. lis 2011

přišla přesně den po konci šestinedělí. tak jsem nasadila kojící HA a zase byl klid 😀

hanickapl
12. lis 2011

kojím 10 měsíců a stále nic🙂)

kutcher
12. lis 2011

až po 26 měsících😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru