Kdy se po porodu dostaví menstruace?

iva88
26. únor 2012

jsem 4 mesice po porodu,uz 2mesice nekojim a menstruace porad nikde.je to normalni?ne ze bych se na to tesila ale nechce se mi zase k dr.nemate nekdo zkusenost?diky za info

rosny
1. bře 2013

10.5 mesice po porodu, plne kojeny do 6ti mesicu, pak prikrmy s kojenim a vetsina noci prospanych

klarina_f
1. bře 2013

Já kojím 8 měsíc a zatím nic. Příkrmy už máme, ale v noci se syn budí ještě cca třikrát.

luckamb
1. bře 2013

U mě se dostavila až 6 týdnů po odstavení.

speedygon
1. bře 2013

Nechej na přírodě, pouze si udělej test, jestli nejsi těhu(za předpokladu, že by toto bylo možné)...jinak bych to nehrotila ještě, každé tělo je jiné...

kikimaruska
1. bře 2013

První MS se mi objevila hned po šestinedělí a pak již pravidelně. (sice jsem nekojila, ale pravidelně co 2,5 hod.odsávala a mlíčka bylo dost)...a i přesto.

dzejnyy
1. bře 2013

10. měsíc. Ale není vyjímka i rok a více!!

zemina2030
14. zář 2017

Ahojky holky mozna mate nektera zkusenost.

Mam druheho syna plne kojen do 8,5 mesicu...mestruace nepravidelna brala jsem antikoncepci Azalii...nyni 2,5 mesice nekoji a 1. mesic beru antikocepci Mercilon mestruace stale nikde..mleko se stale tvori...obcas po zmacknuti bradavky vytece kapka...nevite jak dlouho cekat nez pride menstruace... u doktorky bylo vse naposled v poradku...kontrola opet v rijnu...kojila jsem poprve....
Prvni syn kojen jen 4 mesice a mestruace normalne prisla....jen u druheho je problem..nemate nekdo zkusenost?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru