Kdy se po porodu dostaví menstruace?

iva88
26. únor 2012

jsem 4 mesice po porodu,uz 2mesice nekojim a menstruace porad nikde.je to normalni?ne ze bych se na to tesila ale nechce se mi zase k dr.nemate nekdo zkusenost?diky za info

slundo
27. únor 2012

Jsem víc jak 8 měsíců po porodu a taky stále čekám-nebo si to spíš užívám 🙂 Ale pořád kojím, tak nevím jestli v tom je rozdíl, ale řekla bych, že je to normální. Tělu chvíli trvá než se po porodu srovná .

mamkamarketa
27. únor 2012

pkud nekojis 2 mesice,sla bych k dr. na vyvolani.

mkr
27. únor 2012

u první přesně v 6 m, u druhýho těsně před 7 m, zkus zavolat dr. a on ti asi nejlíp poví, já jsem teda plně kojila, takže asi kdy to přišlo je trochu jiné :(

luciperka
27. únor 2012

jé tak to závidím 🙂) Já dostala po prvním porodu menzes hned po šestinedělí a ted po druhém porodu přesně po 8 tydnech ... Každopádně být tebou, šla bých k mudr

llllucka
27. únor 2012

U prvního po tom,co jsem přestala kojit,tzn asi 10 mědíců po porodu.U druhého asi 8 měsíců,ale při kojení.K doktorovi bych min. zavolala😉

andara
27. únor 2012

Já kojila plně a Ms přišla týden po 6tinedělí! Teda já mělqa 8minedělí spíš, pak tžýden klid a hned MS a pravidelná jako předtíma to jsem kojila pořád, až do 8m. 😉

jirinkas
27. únor 2012

Kojím plně, první ještě před koncem šestinedělí a chodí co 3-4týdny .... 😝 😅

maruja
27. únor 2012

kojila jsem plně a taky přišla po šestinedělí. Určitě bych se poradila s Dr. ale menses už bys mít měla

lukza
27. únor 2012

ono se to muže klidně stát mě teda né ale kámoška ještě pul roku po kojení menzes neměla chtěli jí dat vyvolávačku ale odmítla že to nechá na přírodě ale určitě by se mělo vyloučit zda nemužeš být znovu těhu na to bacha já zatím Mc nedostala takže od sebe neporadím a u prvního těhu sme začala po 6nedělce brát antiko pro kojící maminy takže MC taky nebyla

amallie
27. únor 2012

Ja dostala ms tri mesice po ukonceni kojeni a nijak jsem to neresila a k mudr nesla, fakt mi nechybela 😀 jednou prijde, tak bych cekala

andy80
27. únor 2012

Dva měsíce po ukončení kojení jsem byla na vyvolávačce.

kris2008
27. únor 2012

tak me prisla MS ani ne tyden po po dokojeni 😒 byt tebou zajdu si k mudr na vyvolavacku 😎

hamma
27. únor 2012

Já nevím, podle mě není o co stát. Já bych na žádnou vyvolávačku nechodila. Až bude tělo připravené, tak zase začneš menstruovat. Jen si projistotu udělej test, jestli nejsi těhotná! 🙂

giraafje
27. únor 2012

Já jsem to dostala až 11 měsíců po porodu (kojila jsem 13 měsíců) a nikde na vyvolávačce jsem nebyla. Taky si myslím, že se tělo přihlásí samo, na Tvém místě bych ještě minimálně 2-3 měsíce počkala, 4 měs. po porodu je ještě dost brzo a není moc o co stát.

adenka84
27. únor 2012

já přesně 3. měsíce po porodu..kojila jsem plně, ale pouze jen 19 dní pak jsme mlíčko jen odsávala..ale i tak přišla docela brzy..já bych to zatím nechal být...myslím, že to není tak moc dlouho..vyvolávačku bych nechal až jako poslední možnost..

eli2011
27. únor 2012

já jsesm MS dostala až po13měsících a ještě kojím ráno. Já bych to ještě nechala být, tělo si určitě řekne samo, užívej si to 😀

xvitk101
27. únor 2012

V 6 měsících malého jsem přestala s "kojením". Nikdy jsem nekojila plně a dobré 3 měsíce jsem odsávala. MS jsem nedostala za celou tu dobu ani jednou. Na kontrole mi dr. rovnou píchl vyvolávací injekci. Teď mám cyklus řízený Duphastonem. U mně to vypadá na poruchu cyklu. Teda taky mi to nechybělo, ale zmínila jsem se u dr., že bychom chtěli druhé dítko, tak ono jaksi bez toho to nejde.

safryy
27. únor 2012

Ikdyz jsem plne kojila do ukonceneho 6 mesice, tak jsem prvni ms dostala hned po sestinedeli 🙄

kutcher
28. únor 2012

u prvorozeného jsem kojila 2 roky a dostala ms půl roku po ukončení kója, takže jsem od porodu 2,5 roku nemenstruovala a teď u druhýho mám menstruaci od šestinedělí☹

maudn
29. únor 2012

vyvolávačka údajně případnému těhu neškodí spíš naopak

palomitacheca
14. bře 2012

První MS přišla 9 měsíců po porodu, i když jsem pořád kojila. Odstavila jsem až ve 25 měsících. Jsem zvědavá, jak to bude u druhého 🙂

2hanah
15. bře 2012

Moje kamarádka neměla menstruaci ještě dva roky po porodu a nekojila, ale nevím, jak to vyřešila, myslím nějakou antikoncepcí, já ji dostala zase hned následující den po šestinedělí a taky jsem nebyla nadšená.

jajinka27
27. bře 2012

na vyvolávačku se vykašli, u prvního přišla ms až 8 měsíců po porodu a to jsem kojila jen do 6tého a už jen částečně a teď nekojím od konce 3tího a zatím taky nic, mudra mě viděla a jsem v pořádku tak co 🙂)) a prohlídka byla jen kvůli stěrům na cytolku

mamavany
27. bře 2012

Ahoj, tak já kojila 13 měsíců, přitom jsem brala antikoncepci myslím Azalii a MS jsem dostala až jsem přestala kojit a začala brát jinou antikoncepci Artizii. takže od porodu asi 14-15 měsíců. A vůbec mi to nechybělo 🙂tak ještě počkej, každá z nás má jiné tělo.

jasminy
29. bře 2012

MS přišla teď, 17 měsíců po porodu a ještě kojím.

verapa
29. bře 2012

po první 7 měs a podruhém 4 měsíce po porodu....

ladybugie
29. bře 2012

po prvním porodu jsem kojila 6 měsíců, menzes přišla 3 měsíce po porodu. Po dvojčatech jsem kojila 6 neděl a menzes přišla po dvou měsících od porodu.

Dle mojí dr by se menzes měla dostavit nejdéle 6 neděl po úplném ukončení kojení.

luznicarka
2. dub 2012

Mě právě předevčírem a tos em pomalu rok a měsíc po porodu u každý je to jiný 😀 myslím že nejet na hory tak se ani nedostavila 😀

map07
2. dub 2012

Tak já dva porody a pokaždé jinak: po prvním - plně kojeno, antikoncepce Azalia po 6.nedělí a první MS v 9měsících Pavlíka a teď druhý porod - plně kojeno, antiko Azalia od 7.týdne a MS se mrcha dostavila již ke konci šestinedělí, teď jsem 11týdnů od porodu a právě dnes se mi dostavila MS již potřetí!!!

vendyca
1. bře 2013

Dostala jsem jí po 6 měsících. Kojila jsem plně do 6ti měsíců, pak postupně příkrmy. Ale malej se pak budil v noci jenom jedenkrát.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru