Kdy vám zmizelo vytahané břicho po porodu?

astra11
16. črc 2014

Ahoj všem co mají za sebou čerstvě nebo nedávno porod. Chci se zeptat - kdy zhruba vám vymizelo to "moc pěkné" povislé bříško po porodu ? 🙂
Má se pro to něco dělat? V šestinedělí myslím ale že cvičení se asi moc nedoporučuje, že? Pokud to má vymizet cvičením.
Děkuji Ast.

penelope11
9. čer 2017

@pucmelinka ano vim,ze mam rozestup to je jiste ale jak zjistim ci nemam vytahanou tu brisni stenu?

tomikjoejoe
9. čer 2017

Zmizelo, ale až po třetím porodu během čtyř let, kdy mi děti dávaly tolik zabrat, že jsem zhubla a pak trochu cvičila, když se konečně dostaly děti do fáze, že jsem měla denně celých 20 minut pro sebe 🙂

radulka57
9. čer 2017

mě nezmizlo ani za 3 roky, a navíc jsem ted znovu těhotná, takže to začně na novo 😀

junkka
9. čer 2017

Zmizelo tak za cca trictvrte roku. Jako asi nikdy uz nebude jako dřív, bylo to trochu videt kdyz jsem se predklonila, ale kdyz jsem stála, tak jsem ho po roce mela hezci nez kdy driv, pac jsem byla hubenejsi 🙂 no a ted uz jsem zas těhotná, tak jsem zvědavá, jak to bude vypadat potom 🙂

magdalenax
9. čer 2017

Za mne jedině rotana, vtáhnout bříško a cvičit na rotaně. Že bych ji zase vytáhla?

monulec
9. čer 2017

Přidávám se do diskuze, jelikož jsem 7 měsíců po porodu a mám povislý špek, strie a vypadam že čekam ještě jedno 😢čekám a čekám kdy to zmizí a stále nic. Je pravda, že teď jsem na váze, kterou jsem v životě neměla!!!! Snažím se nežrat, sem tam sedy lehy, ale moc ne, protože prcek mi dává záhul a nemám čas a ani energii. Nemůžu chodit v nátělníku, v šatech, nosím to co v těhu 😠 sama sobě se hnusím, co teprve chlapovi....

ach jooooooooo

penelope11
9. čer 2017

@monulec v prvni rade si prestuduj neco o diasyaze brisnich svalu...nesmis cvicit sedy lehy tim to zhorsis..mam to same akorat jsem 7tydnu po ..ve stredu na to zacinam cvicit speci trenink s trenerkou...delaji to aj rehabilitacni...zkus si o tom precist 🙂

pucmelinka
9. čer 2017

@penelope11 no,jestlibto je po tehu,resila bych to s gynekologem a ten Te nekam popr.odkaze...aspon tak bych to resila ja...ja mela diastazu v tehu,rekl mi to prave fyzioterapeut a nedavno po sestinedeli jsem tam byla tnovu,jak to vypada a nastesti byla fuc...

hajanik
9. čer 2017

@biedronka10
Byl o něj docela zájem, tak jsem ho dala ke mě do blogu 😉
Snad bude k užitku!

simonkovamama
9. čer 2017

Myslím, že bez cvičení prostě nezmizí :(.

Já jsem po porodu cca 2 roky a protože jsme měli velice hektické životní období (stěhování, úmrtí v rodině atd.) nebyl čas cvičit... a výsledek? Bříško se trochu spravilo, ale nijak zvlášť.

Takže po dalším těhotenství určitě začnu co nejdřív - pak dle toho, jak se viděla u ostatních maminek, bříško fakt zmizelo a kůže se dost zpevnila...

letadlo13
9. čer 2017

Spravilo se skoro hned, měla jsem 2 těhotenství do dvou let. A rozestup břišních svalů na 3 prsty se ztratil díky stahovacímu pásu do 3 týdnů, skoro úplně. Obleču i 10 let staré kalhoty. Kůže je sice míň pevná, ale ten rozdíl před a po dětech poznám jenom já. Cvičila jsem už den po porodu (ale jsem hodně sportovní typ), tělo si asi pamatuje roky v posilovně 🙂

kris5
17. črc 2017

Také jsem se hodně bala, jak bude vypadat moje brisko po porodu,ale naštěstí patřím k těm šťastným... Brisko mi splasklo skoro so původní podoby asi po tydnu. Teď jsem 2 týdny po porodu a az na to, ze když se predklonim, tak mi malinko visí kůže :D, tak mám brisko uplne propadlé. Ta kůže se snad časem zpevni,ale i kdyby ne,tak žádná tragédie to neni. A to jsem nikdy necvicila.. Asi to jsou hodně geny-mamka mela taky po každém porodu hned ploché brisko.

pucmelinka
17. črc 2017

@kris5 u me si doktorka den po porodu delala srandu,ze nemam vubec zadny bricho...taky patrim k tem stastnym,i s vahou...tyden po porodu jsem byla na sve vaze...

nikki2304
17. črc 2017

Ahoj, u každého je to jiné. Mě zmizelo do měsíce a teď vážím ještě míň jak před těhotenstvím. Když máš prostě dostatek pohybu, tak zmizí rychle a samo🙂

andiienka
17. črc 2017

Ahoj, tak mě takové to klasické poporodní bříško zmizelo cca do 14 dnů, odjížděla jsem z porodnice po 10 dnech a byla jsem na své váze před otěhotněním, břicho vytahané nemám.

hani007
17. črc 2017

Me zmizelo cca po mesici. Ted jsem 4 mesice po a jako bych nerodila. A mam taky cca o 6 kg mene nez pred otehotnenim. Malej mi dava dost fyzicky zabrat, chodime denne na velke prochazky v nositku a stale kojime skoro kazde 2hod. To je taky pak znat 😂

monulec
18. črc 2017

Mám pocit, že to snad každému hned zmizí - jen mě neeeeeee 🙄

fallingstars
18. črc 2017

@astra11 Já rodila na konci dubna. Váhově a tak nějak opticky (v oblečení 😄) už jsem na svém, ale břicho pořád není, co bývalo (byla jsem ale dost ve formě). Začínám pomalu cvičit, tak snad...

roxolanka
18. črc 2017

@monulec Jediná nejsi, přinejhorším budeme dvě. 😅 Jsem sedmý měsíc po porodu a břicho mám příšerný 😠 ani ne ty kila, spíš ta kůže, brr...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru