Kolík jste měly balíků vložek do porodnice?

girl.misel
26. únor 2007

ahoj zajímalo by mě kolik balíků vložek do porodnice ste která měla?já uvažuji o 2 balíkách po 20ks.a nevím zda je to málo či akorát.a nemáte některá zkušenost s kalhotkami značky samu?

sarkal
4. lis 2008

Tak koukám,že jeden balíček po 20kusech mi asi stačit nebude,takže si k nim přihodím ještě dva balíčky co mám koupené a pokud mi to nebude stačit a v porodce mi nedají tak snad bude muset mnaža koupit a přivést,tak doufám,že dají 😒

sisstin
5. lis 2008

sarkal: já měla na nadstandartu balík jeden..na obyč. pokojích měli prd..ale to záleží na porodnici..a taky záleží, jak budeš krvácet..někdo ty tři balíky ani nevyužije...mně fakt stačily na den..tak si jich vem radši víc než mín 😉

ivika18
17. únor 2010

Prosím vás, nevíte někdo, kde by se daly koupit takové ty síťované porodnické vložky? Díky

editah222
17. únor 2010

Ve zdravotnickýc potřebách nebo lékárně 🙂

ivika18
17. únor 2010

editah, díky, ale právě u nás mají všude jenom ty normální, na síťovaný jsem zatím nenarazila a to už jsem je chtěla po prvnímu porodu. Proto se ptám.

crawler
17. únor 2010

ivika: poporodní vložky mají v Tescu - balík po 12ks za 30kč - jsou v regálu mezi kojeneckýma potřebama🙂

crawler
17. únor 2010

Máte někdo zkušenost s jednorázovýma kalhotkama od Chicca? Zajímalo by mě, zda se dají přeprat alespoň jednou? díky🙂

ivika18
17. únor 2010

díky crawler, tak to se tam vypravím. Kalhotky jsem měla ty síťovaný od Chicca a byly super, měla jsem jenom dvoje a přepírala teda několikrát a úplně v pohodě, rychle uschly a byly pohodlný 🙂 - a to nejsem žádná hubenina 😒 .

crawler
17. únor 2010

ivika: taky děkuju 🙂

keminek
17. únor 2010

Nevíte, jak se jmenujou vložky porodnické, ale ty větší, co je rozdávají v Podolí? Nejsou jako Samu - ty jsou proti nim krátké a nižší. A kde konkrétně se dají koupit.

anicka164
17. únor 2010

Keminek: Značku si už nepamatuju, ale manžel je myslím kupoval ve zdravotnických potřebách na Jiřáku. Tak tam můžeš zkusit třeba zavolat...

keminek
18. únor 2010

aničko díky!

keminek
18. únor 2010

aničko, nejsem schopná to vygooglit, asi googlim úplně blbě, můžeš mi prosím pomoct.. nějak upřesnit nebo adresu nebo najít..

collette
23. únor 2010

Já jsem si koupila značku Batist (kupovala jsem je v lékárně, ze žádné jsem neodešla s prázdnou). Jsou velké (7x25 cm), anatomicky tvarované, hodně sajou, mají svodové drážky a navíc jsou hodně příjemné, jakoby hedvábné, což jsem na šitý zadek ocenila 😅 Balík 20 vložek stojí kolem 55 korun. Rodila jsem u Apolináře, kde byly ty síťované volně k použití. Protože jsem hodně krvácela, tak jsem si dávala jednu Batistku běžným způsobem a dvě síťované položené na sebe do tvaru "V" ještě přes ní dopředu, protže jsem běžně protékala až nahoru. Ale já mám velkorysou zadnici, drobnější děvčata by si asi připadala jako nadívané krůty 😉

Keminek - není to ten Batist? Bílý balík, zelený spodek a je na něm tulipán?

keminek
26. únor 2010

collette, díky za tip. Ty v Podolí jsou rovné jak prkno, ale velké, ne tak malé jako Samu. A nejsou snad ani síťované (fáčové).. nevím už. Ale myslím, že byly hladké. Obal jsem neviděla, protože je mají vybalené na chodbě volně k dispozici. Na nadstandardu jsem ale balík viděla, byl velký, bílý a nebyl na něm žádný název firmy ani nic, podle čeho by se to dalo poznat. Asi nějaké větší balení pro porodnice...

anicka164
26. únor 2010

Keminku, promin, ze jsem se ti pak uz neozvala, nejak jsem nezaregistrovala, ze jsi pak jeste psala. Je fakt, ze jsem to moc jasne nenapsala, ale zrovna jsem asi jeste delala deset veci k tomu, znas to...
Myslela jsem ty Batisty, podle colletina popisu to musi byt tyhle...

andelka
27. únor 2010

Tak já jsem udělala větší nákup v lékárně včera a do porodky už mám snad všechno.
Porodnické vložky mám Batist flower (7x25cm) jeden balík po 20ks za 36Kč.
Pratelné síťované kalhotky mám 5ks za 80Kč Abri Net.
A pak ještě jednorázové po 5ks cca za 50Kč z DM Canpol a Jessa, takže dohromady 10 jednorázových - v porodce se mi nebude moc chtít něco přepírat, ale vezmu si tam od každého druhu a uvidím, co mi bude vyhovovat.

collette
1. bře 2010

andelka - téda, zloději... Jak je možné, že je tam rozdíl 20 korun? 😠 😠 😠

keminek
2. bře 2010

aničko, collette díky, tak já ty Batisty zkusím.
aničko, v tom Podolí na nadstandardu jsi je možná viděla (ty o kterých jsem psala) - na pokoji je celý balík. Na šestinedělí jsou ty samé, ale vybalené na chodbě.

andelka
2. bře 2010

colette: Já jsem se schválně podívala na ten balík vložek (jestli jsou to ony) a na účtenku a mám fakt 20ks za 36 Kč. A vzala jsem 4 balíky. Kdyby to nestačilo, tak manžel dokoupí.
Kolik stojí v lékárně Samu od Hartmana nevím, ale v Rossmanovi měli 20Ks mini za 39Kč.

macinka18
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
xkacatkox
8. srp 2010

Já byla spokojená s Batistkama, a možná se budete divit, ale v porodce mě stačil balík 1, a doma také jeden, myslím, že záleží na každé znás, vždyt dnes se to dá kdekoli koupit 🙂

ludka78
9. srp 2010

ahojte,

velmi dobre skusenosti mam z vlozkami KOTEX na noc, take dlhe v ciernom baleni! velmi dobre 😉 nemusite kupovat v lekarni.

dagina
10. srp 2010

@xkacatkox a kolik ks obsahuje balík 😅???

@ludka78 jsou s lepivým proužkem???

xkacatkox
10. srp 2010

@dagina to fakt nevím, asi kolem 25, ale já byla SC, takže dokolá očista už při operaci, takže jsem tolik netekla

ludka78
11. srp 2010

@dagina ano maju lepiaci pruozok, mne stacili 2 baliky na zaciatok po porode, potom normalne vlozky..

roxerka
22. říj 2010

no, ja prave hladam tie hnusne vatove vložky, bo 1 porod mam už za sebou a veeeelmi som bola spokojna. boli aj savé a hlavne makke, čo určite každa rozbitá mamička ocení :o)

zouzelka
7. lis 2011

předběžně jsem si koupila Samu mini a ty byly opravdu mini - moc malé. Nejlepší byly Batist. 😉

soucke00
6. pro 2011

Já měla 2 balíky Samu, v porodce jsme 1 balík taky dostaly a přítel mi ještě 2 musel dovízt. Krvácela jsem hodně, tak jsem v porodce dávala 3 naráz a používala jsem je ještě docela dlouho doma. Celkem jsem měla spotřebu přes 6 balíků po 20ks. A díky síťovaným kalhotkám jsem byla v pohodě, protože to krásně dýchalo a dobře jsem se hojila.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru