Kolík jste měly balíků vložek do porodnice?

girl.misel
26. únor 2007

ahoj zajímalo by mě kolik balíků vložek do porodnice ste která měla?já uvažuji o 2 balíkách po 20ks.a nevím zda je to málo či akorát.a nemáte některá zkušenost s kalhotkami značky samu?

krista
30. kvě 2008

Já jsem jednorázové kalhoty neprala vůbec, zkončily v porodnici v koši 🙂 😉

jitdan
30. kvě 2008

krista: díky za odpověď 😉

lamia
30. kvě 2008

Jitdan já je teda prala,měla jsem ty síťkované a docela často se mi ušpinily od krve a měla jsem jen patery,tak pokud jsem chtěla být v čistotě,tak jsem je trochu s mýdlem přemáchla na umyvadle a za chvíly byly zas suché...jinak vložky určitě doporučuju ty porodnické,v norm.menstruačních je zvýšené riziko infekce,prý by se ty porodnické měly používat až do konce šestinedělí,no já ke konci taky brala normoš,páč už jsem krvácela hodně malinko,ale píše se to.

jitdan
30. kvě 2008

lamia: Mně šlo o vyprání hned po nákupu těch kalhotek............Ještě než se začnou používat, tak jestli je vyprat........?
Vložky mám porodnické-(Samu).
Vypadá to, že budete mít páreček, tak gratuluji 😀

lamia
30. kvě 2008

Promiň,nějak jsem to úplně nedočetla,no já je teda předem neprala 😀 Páreček snad bude,uvidíme,zatím je to jen taťky odhad,to víš, chlapy to maj zmáklé 😀 😀 (teda do chvíle než to poprvé zařve,že 😀 )

jitdan
30. kvě 2008

lamia: tak taky neprala-dobrá-super 😀
Pokud chcete páreček, tak držím pěsti. Chlapi jsou ješitové a tak to musí vyjít!!
Tak hezký večer!!

krista
26. zář 2008

hlavinka • 28tt • Dnes v 10:01
Ahoj holky,
rada bych se zeptala, jak je to s temi porodnickymi vlozkami. Je opravdu nutne mit ty "pekne" nedrzici vatove nebo se daji dat i nejake velke, silne ale lepici? Bojim se, aby mi ty nelepici neodcestovaly a taky aby toho hodne pobraly, protoze kdyz clovek lezi, tak to tece vsude jinde, nez ma.
A co jednorazove porodnicke kalhotky? Sitovane nebo takove ty jakoze "papirove", jako treba dela DMko nebo Jessa?
Navic, ty sitovane mi prijdou male, kdyz delaji jednu velikost a ja mam ted stehna a zadek jak hroch....

Dekuju za pomoc a preju hezky den. 🙂

kacka.va • 1d • Dnes v 10:22
já myslím, že ty nepěkné jsou lepší, přece jen se to do nich vpíjí mnohem lépe a hlavně je jich v porodnici dost a člověk si je co chvíli může vyměnit. Kalhotky jsem měla síťované. a já jsem taky větších rozměrů a vešla jsem se do nich v pohodě, ale různé firmy dělají různé.

hlavinka • 28tt • Dnes v 10:31
Kacka: a prosim Te, jake jsi tedy mela ty kalhotky?
A pak doma uz muze clovek pouzivat ty klasicke vlozky? Kdyz toho nebude moc, samozrejme....diky 😉

sarlotk • Dnes v 10:31
Já řeším stejnej problém.Mám už ale zbalený od Hartmana porodnický vložky,který nelepí plus sítovaný kalhotky L,větší vel.neměli,tak jsem zvědavá,ale zabalila jsem si pro dobrej pocit i normální vložky a kalhotky,i když nevím jestli to pujde. 😖

matru • 2d • Dnes v 10:33
já měla jednorázové kalhotky papírové i sítované, sítované byly určitě lepší a vložky jsem používala ty erár nelepící, ale brala jsem si dvě, zkraje i tři...mohlo se jich brát neomezeně, takže jsem každou chvíli měnila a vůbec nebyl problém 🙂

niki2 • 2d • Dnes v 10:35
urcite jsou lepsi ty porodnicke, muze to dychat a ty se lepe hojit. Kalhotky jsem mela sitovane, vyrabeji vic velikosti a daji se roztahnout. A jeste jedna rada, ty uplne prvni jsem vyhodila, ale jinak se daji v pohode prat 😉
Nosila jsem potom tyto vlozky a kalhotky nejakou dobu i doma, citila jsem se v tom lip.

petrusam • 1d • Dnes v 10:37
taky jsem měla síťované gaťky od firmy Tena a byly supr .. vložky jsem měla také ty obyč a do porodky supr, pěkně v těch gaťkách držely i bez lepení, stejnak jsem tam měla vždy cca 3 vložky .. doma jsem pak už používala normoš vložky always ..

hlavinka • 28tt • Dnes v 10:38
Hm, tak vidim, ze mam asi jen predsudky. Ja si totiz pamatuju jeste vatovy vlozky za komancu a to byl des bes. Nic neudrzely, litaly a nesedely a bylo to utrpeni. A ty klasicky porodnicky vypadaji uplne stejne, jako si pamatuju ty za komancu. Zlaty tampony a dlouhy lepici s kridylkama 🙂 Ale jestli jste byly spokojene, tak budu urcite taky:o)

kopcik • 1d • Dnes v 10:41
souhlasím s niki. určitě jsou kalhotky lepší ty síťované a nemusíš se bát velikostí. když jsem je vytáhla byla jsem si jistá, že jsou dělané pro nějakou pidi ženu, ale v pohodě se natáhnou. a taky jsem je nejdříve vyhodila, ale pak jsem je zkusila vyprat a v poho. a určitě se pak vše lépe hojí. mi pak v porodnici říkali, ať spím jen tak bez ničeho, že to se všechno pak vypere. no ale to jsem nedala... bylo by mi trapně, kdybych jim měla dát prostěradlo a deku celou od krve. ale prý se to běžně dělá. jo a vložky určitě ty nelepící, porodnické. já si jich dávala ze začátku 3, pak 2 no a až doma jsem používala jen 1

sarlotk • Dnes v 10:43
petrusam:tři vložky? 😀

sarlotk • Dnes v 10:45
Holky a kolik balíků si tak do porodky vzít?

ilci • 38tt • Dnes v 10:45
taky mám síťované kalhotky + obr porodnické vložky 😉
u nás dávají jen na sále, pak musíme mít vlastní
pak mám doma ještě balík menších porodnických vložek, kdyby nestačily, MM mi je donese
ty lepící jsou tenčí a taky si je můžeš omylem přilepit někam jinam (steh apod.)
až už nepotečou tak moc očistky, může člověk používat normální
ale hlavní je větrat a větrat

matru • 2d • Dnes v 10:54
asi je to v každé porodnici jiné, já byla v Krči a každý měl na den kolik potřeboval...doma pak můžete mít co chcete, já zkraje používala ty kalhotky na noc, ve dne pak normální prádlo a vložky jako při MS 😉

matru • 2d • Dnes v 10:55
Sarlotk: pokud musíš mít všechny své, tak to vidím na několik balíků 😉 ale zdá se mi divné, že tam nic nedávají 😒

niki2 • 2d • Dnes v 10:59
tak ja mela 2 jen bezprostredne po porodu, potom uz jednu a nestala se mi zadna nehoda. Ono taky chodis stale do sprchy, takze vymenujes hodne casto.
V Motole je vlozek neomezene, nevim, kde budes rodit. Jinak bych pocitala, ze urcite po kazdem kojeni (cca po 3 hodinach) budes menit, takze bych pocitala 8 na den, myslim, ze v baliku jich je 20, tak bych vzala radsi 2. To se zeptej v porodnici, co je vse k dispozici, at netahas neco zbytecne, v Motole je fakt vsechno. Jedine, co jsem potrebovala byly asi 3.den vlozky do podprsenky 😀

sarlotk • Dnes v 11:15
matru:já právě nevím jak to tam bude,rodit budu v Brně na Obilnáku,takže nevím co mě tam čeká.Nikoho tu neznám kdo by poradil,jak to tam chodí,ale v nejhorším doveze vložky manžel. 😖 Niki2:to by mě taky zajímalo,jak jsi to dělala,když jsi potřebovala do sprchy,poprosila si někoho na pokoji,at ti malou pohlídají nebo jsi prostě šla?Já vím,hrozný otázky ,ale mě to zajímá,jak to chodí 😅

schnek • 1d, 13tt • Dnes v 11:24
určitě jsem za síťovaný kalhotky a klasický porodní vložky. V nemocnici většinou dostanete, jinak počítejte, že jich padne celkem dost, já vypotřebovala doma 4 ty balení hartman po 20 a to jsem krvácela už jenom tak 10 dní a málo, takže počítejte ty 4 balíčky a pak případně vyšlete tatínka a tak troje ty síťovky 😉

hlavinka • 28tt • Dnes v 11:25
A myslite, ze v Podoli neco davaji? Klidne si vezmu, ale abych vedela, kolik dopredu koupit... No, snad v nejhorsim je dole hnedka lekarna, takze to snad pujde...

kacka.va • 1d • Dnes v 11:31
sarlotk: já si taky někdy brala 3 na noc, ze začátku jsem těch očistků měla dost
hlavi: já právě nevím, jakou značku jsem měla, protože jsem je dostala, tak to byly dvě různé značky, jedna mi vyhovovala, druhé byly malé.

niki2 • 2d • Dnes v 11:45
Holky, ja myslim, ze vetsina porodnic ma informacni schuzky, pokud ne, tak urcite i po telefonu takovouhle informaci daji. Chudak kamaradka, te jsem naslibovala, jak v Motole vse davaji a ona potom rodila predcasne, vezli ji do Mlade Boleslavi, protoze v Motole nebylo misto a ona tam byla jak chuda pribuzna 🙂
Kdyz jsem sla do sprchy, nechala jsem maleho v pokoji v postylce, nemuze z ni vypadnout a navic miminka v porodnici vetsinou spi. Ale meli jsme sprchu na pokoji, pokud by byla na chodbe, asi bych maminku poprosila. I kdyz treba na jidlo se taky chodilo bez miminek. A jinak se mohla zaparkovat u sestricek...

hlavinka • 28tt • Dnes v 11:54
Niki: kdyz clovek rodi predcasne, nikdo snad ani nepredpoklada, ze bude mit neco nachystany. Kamoska rodila ve 34 tydnu, taky nemela nic sbaleno, a taky se to dalo. Cim to, ze nektery mica se tesi ven uz tak brzy? Blby na tom je, ze je pousti az jakoby v tom stanovenym terminu porodu. Myslela jsem, ze se muzou pustit driv, kdyz jsou zdrave.....

sarlotk • Dnes v 11:55
kacka.va: a ty vložky si dala na sebe nebo jednu dopředu,doprostřed a dozadu?A bolí to jako při ms ty očistky,nebo už se to dá?Na infoschuzce jsme dostali papír,co si s sebou vzít a vložky si vzít máme ale kolik ne! 😀

hlavinka • 28tt • Dnes v 11:56
No, to by mne taky zajimalo, jestli na sebe ( to jsi je mela az u kolen, ne? 😀 ) nebo nejak skoro vedle sebe....

niki2 • 2d • Dnes v 11:59
Ja se musim chechtat 😀
Taky jsem teda nevedela, jak to mam udelat, kdyz mi sestricka rekla, ze si mam vzit 2 vlozky. Tak jsem je dala na sebe pulkou, takze uprostred byly na sobe a mela jsem to protazeny dopredu a dozadu. Je to srozumitelne? 😀

sarlotk • Dnes v 11:59
😀 😀 😀

hlavinka • 28tt • Dnes ve 12:00
Niki: jen se smej 😀 , tak kdo nema zkusenost, tak nevi, ne? 🙂 🙂 Jinak je to srozumitelne, diky 😉

sarlotk • Dnes ve 12:01
už to chápu,ale řvu smíchy 😀

niki2 • 2d • Dnes ve 12:02
ja se nesmeju vam, ale sobe, ze jsem taky nevedela. A nemela jsem konika, abych se mela kde zeptat 😉

hlavinka • 28tt • Dnes ve 12:04
Ja se taky smeju a myslim, ze vtipnych veci tu bude jeste hodne, hlavne sam porod bude asi strasne vtipnej, uz se moc tesim 😀 😀 😀
Niki: jak to, ze jsi nemela konika? Nevim,zda to neni trestuhodne a nemely bychom Te odsoudit k nejakemu trestu 😀

konja • 2d • Dnes ve 12:06
hlavinka: tak já měla sebou do porodnice jednorázové kalhotky z DM.Je to paráda,že kdy je zašpiníš tak je vyhodíš.Nic jiného bych nebrala,jsou dobrý 😉 No a s vložkama asi takhle - já jsem si koupila dva balíky vložek always - ta největší velikost (noční).Jsou tenké,ale hodně dlouhé.Tu jsem nalepila na kalhotky a přes tuto vložku jsem si dala ještě jednu porodnickou. Oni ty porodnické jsou opravdu hodně velké a hodně toho pojmou a lwayska pod ní byla jen jako pojistka kdyby se porodnická hla z místa.Od druhého dne jsem už používala jen tu alwaysku,protože je fakt,že s tou porodnickou jsem si připadala hrozně.Aby se nepohnula z místa musela jsem si ji vždy narvat pořádně mezi půlky 😀 😀 😀 Ale na ten první den byly dobrý, to to z tebe poteče jak z průtokáče. Pak už jsem to zvládala s těma velkejma alwayskama

sarlotk • Dnes ve 12:08
jo je super,že se člověk může zeptat nebo aspon uklidnit,že v tom není sám.S tím porodem,myslíš že se nasmějem?Mě p pul paté začaly bolesti,ted nic,no moc jsem se nesmála! 😀

hlavinka • 28tt • Dnes ve 12:09
Konja: tak to jsem rada, ze rikas, ze jsi s kalhotkama z DM byla spokojena. Muzu mit oboje, ale chtela jsem zkusit i tyhle. S tema vlozkama - prave, mne prijde, ze kdyz si je clovek nenarva az buh vi kam, tak utecou. Ale to je pak taky na houby vetrani, to nevetra snad vubec... Asi si s sebou vezmu aj normalni a uvidim 😉

schnek • 1d, 13tt • Dnes ve 12:15
to se fakt zdá, neutečou 😉 a taky jsem první dny nosila 4 😝 dávala jsem to vedle sebe, jako 2 vpředu a 2 vzadu 😝 😉

niki2 • 2d • Dnes ve 12:15
Tak ja radsi mizim, venku je krasne, nez me odsoudite k nejakemu trestu. Jo jo, malej se narodil v rijnu a ja nasla konika az v breznu... A s vetsim ani nemluvim 😀
Ale asi se na vas vecer mrknu, ani jsem netusila, ze to bude tak vtipne tema 😀

schnek • 1d, 13tt • Dnes ve 12:21
sarlot, a nebolí to, jenom krvácíš 😉 Možná tě první dny bude bolet při kojení jak při MS zavinování dělohy, to si můžeš říct sestře o algifen 😉

konja • 2d • Dnes ve 12:21
hlavinka: určitě si sebou vezmi i normální. Když to půjde,tak je využiješ a ždyž ne,tak ti zbydou na doma.Vložky se nikdy neztratí 😉

hlavinka • 28tt • Dnes ve 12:27
Niki: tak se mej hezky, je tam fakticky krasne, taky si jdu dat zdravotni vychazku, aby mi pekne vytravilo po obede 🙂

No, ono to asi moc neboli, ale kdyz je clovek sitej nebo vubec, tam dole to boli ne? 😕

sarlotk • Dnes ve 12:28
algifen můžeš při kojení?

schnek
26. zář 2008

jo, v porodce nám davali na zavinování algifenový kapky. A to bolení spodku, já byla šitá drobet a hned jsem seděla a nic mě nebolelo 😉 spolubydlící na mě celkem koukala 😅 ale pokud budete nějak dotrhaný, tak to asi nic příjemnýho nebude, bohužel 😔

hlavinka
26. zář 2008

tak jsem v lekarne koupila ty kalhotky sitovany, tena a voni stojej 160 kc 5 ks, tak jsem docela koukala. Ty tedy vyhazovat hnedka nebudu a pekne je budu prat.

sarlotk
26. zář 2008

já jsem měla troje za 68kc z lékárny,ale prát je budu taky,horší to bude na pokoji se sušením,snad bude kde 😀

schnek
26. zář 2008

v porodce vám nedají erární?

kacka.va
26. zář 2008

schneku, kalhotky ne, jen vložky

schnek
26. zář 2008

aha, my fasovali i kalhotky, ty síťovaný... asi jak kde 😉

sharon2
26. zář 2008

sarlotka....taky budu rodit na Obilňáku, doufám, že do týdne 😉
Pár vložek bys tam měla dostat, ale doporučuje se vzít si sebou tak dva balíky vlastních. A lepší jsou porodnické, protože klasické obsahují různá lepidla,absorbční gely a něco jako igelit /neprotečou, že?/, takže pokud jsi víc šitá, tak to fakt potřebuje hodně dýchat...a to přes neprotekavé vložky nejde tak dobře jako přes porodnické. Nemuselo by ti to nic dělat, ale mohla by ses taky "zapařit", což není nic příjemného a když si k tomu ještě představíš, že tě píchají dorůstající chloupky a bolí stehy..... 😖 😒 raději pár dní alwaysky oželím
Pokud jsou ti nesypatické ty síťované /mě taky, vzpomínky jsou živé 🙂 /, tak se dělají porodnické v té netkané textilii nebo co to je.
Jinak....když budeš mít v porodnici nedostatek vložek nebo síťovaných kalhotek, tak na Obilňáku se dají přímo koupit - je tam nejen lékárna /tam´nevím jestli je mají/ ale i zdravotnické potřeby - za kantýnou v prvním patře.

jaul
26. zář 2008

Jakou jste holky sehnaly ZNACKU a VELIKOST tech vlozek? Ja zatim vsude v lekarne jen SAMU mini, ze pry jiny nemaj, coz mi pripada docela maly hlavne na ty prvni dny, ne? Takze fakt se pak musi narvat 2-3? To je teda pohodli, proc nemaj vetsi a delsi. U jinych vyrobku mate 20 variant a tady jen jednu ☹

sylvar
26. zář 2008

já si koupila samu, byly nej, i když nám v porodce dávaly,ale takové vatové, pokryté síťkou a chytalo se to za stehy, takže jsem používala ty samu, jsou hladké a dávala jsem si 2-3 ks do kalhotek, pač jedna by mohla způsobit nehodu, takhle to bylo v poho

schnek
26. zář 2008

měla jsem Samu od Hartmana, ale nepamatuju, že by na nich bylo mini ani nic takovýho ve zdravotkách neříkali.... a jak píše sylvar, jsou pěkný, vyhovovaly mi 😉 always fakt nejsou po porodu to pravý 😉

http://www.batolatko.cz/?p=productsMore&iProduc...

jaul
26. zář 2008

Jo, to jsou presne ony, tak uz to neresim, mam zatim troje 😉

pebi
26. zář 2008

taky jsem měla Samu mini a max. spokojenost, dvě mi stačily, stejně to máš chvilku a musíš je vyměnit, já se sprchovala po každém čůrání a jasně že jsem si dávala čisté vložky... a pohodlí? no já nevím, připadalo mi to docela nedůležitý, jestli cítím vložku mezi nohama nebo ne...jiné pocity převažovaly 😉 😀
síťované kalhotky mají tu výhodu, že jsou prací a za chvilku uschnou, ty druhé jsou jednorázové. Já měla v porodnici oboje, síťované jsem měla dvoje, stačilo to jen tak tak, teď si vezmu troje a na prostřídání to bude v pohodě.
Jo a vložky jsem doma používala pak takové ty levné "tlusté" intimky (Lydie nebo co), úplně to stačilo, té krve bylo míň, takže jsem měnila často ty malé a to jsem o nich ani nevěděla 🙂

jaul
27. zář 2008

Diky za info, dneska jsem jeste dvoje dokoupila. Asi fakt nejsou tak mini, jak jsem si myslela a budou stacit 😉

lenkaaa
12. říj 2008

ahoj holky, jak jsou balene ty porodnicke vlozky?
ja je kupovala ve zdravotnickych potrebach, kde mi pani dala jeden balik - coz je 30 vlozek zabaleno v igelitce!!! ptala jsem se proc to tak je jenom v igelitce a ona na to, ze to se nikde nedela jinak, ze jim to prijde ve velkych balicich a ze oni si to pak takhle rozdeli... mne to ale pripada strasne nehygienicke! jak to prosim vas je? diky moc

konja
12. říj 2008

lenkaaa: No jak je to balené to teda nevím, já si je sama nekupovala,ale příjde mi to taky nehygienické.Já bych si je teda v tomto případě nekoupila. V porodnici kde jsem rodila jsme měli vložky volně k dispozici a byly vždy sterilně zabalené po několika kusech v pytlíku.No já je využívala jen první den, mám asi divný nohy,ale jak ty vložky nelepěj,tak se mě vždy svezly ke straně a já měla pod sebou naděláno! 😠 A rady typu dej si dvě vedle sebe mě příjdou úplně uhozený, když jsem se o to pokusila tak jsem měla nohy metr od sebe!A další lahůdka bylo mít dvě na sobě aby to neproteklo - aby mě ty vložky drželi,tak jsem je musela narvat pomalu až do pr....,takže jsem opět chodila jak namr..... kačer 😠 😀A taky byla sranda když jsem se s tím "nákladem" mezi nohama pokoušela vstát z postele, tak jsem si je jednou rukou musela přidržovat, protože při každém většim pohybu mli tendenci měnit místo 😅 No děs! Při prvním porodu jsem o porodnickejch vložkách ani nevěděla, měla jsem od začátku normální menstruační a bylo to v poho.Teď při druhém porodu jsem si porodnický vzala,protože jsme je měli na pokojích volně k dispozici, ale hodně rychle jsem vytáhla opět moje milované always. Je teda pravda, že já ani u jednoho porodu nebyla šitá, takže jsem neměla potřebu "větrat" a ani neznám problémy když se třeba stehy do vložek chytaj. Já osobně bych si do porodnice brala aspoň pro jistotu i menstruační vložky, mě ty porodnický prostě nevyhovujou! 😉

hlavinka
14. říj 2008

Lenkaaa: no, tak to pekne kecala. V lekarne se normalne prodavaji baleny cca po 20 ks nebo kolika, vetsinou znacka Hartmann a jsou zabaleny, ze do nich nevetra, takze hygienicky. Jo, pak jsou jeste znacky Senta. Oboji stoji cca kolem 30 kc. Mozna obehni jeste nejaky lekarny - pripadne tu u porodnice, kde budes rodit. Vypadaji takhle: http://www.lekarna.cz/vlozky-porodnicke-samu-20... a http://www.lekarna.cz/porodnicka-vlozka-senta-f...

lenkaaa
14. říj 2008

holky, tak to jsem nastvana na tu pani co mi ty vlozky prodala - ja jsem si to v tom momente tak neuvedomila a proste koupila je, ale asi je pouzivat nebudu! to jsem kupovala v Brne u porodnice na Obilnim trhu, tak jsem myslela ze to tak je v poradku.... no nic, vyrazim znovu na nakupy... dekuji za odpovedi!

marselina
14. říj 2008

zrovna včera jsem si v lékárně kupovala porodnické vložky,je tam 20ks a stály mě 35,70kč.co zase nemile překvapilo mě,chtěla jsem sítované kalhotky,prý se prodávají po třech kusech,nakonec to bylo balení po 5ks a celé balení stálo skoro 170kč,nejsou to ani vůbec ty které jsem kdysi dostala v porodnici,tak nevím zda je vůbec použiju.

hlavinka
14. říj 2008

Lenka: to mne fakt mrzi, cloveku to proste nedojde. Nepredpoklada, ze by prodali v lekarne neco spatneho. Jediny co je dobry, ze snad nestaly tolik penez a holt se to da ozelet. Tak je sezenes v pohode. Jinak treba to tam te babe zkus vratit, za zkousku nic nedas 😉

Marsel: no, taky jsem se dost divila, ze ty kalhotky jsou tak drahy. Jediny co, ze se daji preprat, takze to aspon trochu vrati jejich cenu. V porodnici davaji ty stejny ne? Sitovany, nebo ne?

marselina
14. říj 2008

já mám právě ted koupený trošku jiný než jsem měla v prodnici,v porodnici byly vyloženě sítované,na těhle je sice uvedeno že jsou sítované,ale oproti těm v porodnici nejsou,no snad ale poslouží jak mají.

hlavinka
14. říj 2008

Marsel: myslim, ze poslouzi. Taky mam ty sitovany a pak jeste nejaky z DM, co vypadaji jako plenky, ale jsou to kalhotky. Tak uvidime, jak se v nich budu citit. Ty tedy byly levnejsi, asi 45kc za 5 ks, na jedno pouziti.

zdenikm
4. lis 2008

Já jsem jich pár dostala v porodnici a dva balíčky jsem měla svoje koupený a to bylo HOOOOODNĚ málo. Při dalším so jich koupím aspoň šest.

sisstin
4. lis 2008

tak já měla do porodky balíky tři..a to mi stačilo na den a půl 😝

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru