• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

17. března 2017 
autor
Mimi: a to byly jen cviky na břicho, velmi jednoduchý popis, si představ, že bych ti měla popisovat, jak trápit stehna a prdku.. :grinning:
25. zář 2007 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moruš - máš to v IP .. sem ouplně tupá :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo si asi k třicetinám budu přát plastiku ... :grinning: :grinning: :grinning:
26. zář 2007 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
já přibrala 9kg, (protože jsem během těhotenství 6měsíců blila a hubla), v porodnici jsem nechala skoro všechno...(protože jsem 20h rodila a nejedla, pak jsem byla na JIPce po císaři a zase jeden den nejedla a pak jsem na třetí den, měla jen tekutou stravu), šestý den mě pustili a já měla co dělat abych se udržela na nohou...
Dva měsíce po porodu jsem měla míň jak před otěhotněním, ovšem...jak tu někdo poznamenal "alpský převis" ten mám taky... a ještě s 20cm jizvou, takže zatím to neřeším,...jsem ráda, že jsem ráda...
26. zář 2007 ve 12:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miminak: Taky to tak vidím :grinning: To sepíšu drahoušovi na papír, co si všechno žádám, začnem kozama, skončí se liposukcí, vemem to při jednom.
26. zář 2007 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moruša - :grinning: :grinning: :grinning: good idea :sunglasses: Jen nevím co na sobě nechám původního .. tak možná řasy :confused:
26. zář 2007 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar kulicky :grinning: , zdravi vas koule :sweat_smile: , ty jo Kevan dneska celej den tak prudi, ze bych sezrala klidne kilo cokosky. Rano jsem se vydala na ockovani s nim, no psychicky jsem se pripravovala dlouho, dorazim a baba na recepci se me pta proc jako jdu na ockovani, sem si myslela: jezis ty jsi blba asi abych mela zdravy ditko ne? No nakonec jsem zjistila, ze tam mam jit az pristi tyden :angry: . Takze jaaaaa jsem byla za totalniho DEBILA :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jdu zkusit uspat toho krakena a jeste se vokazu bo drahousek je v praci tak muzu na net :dizzy_face: :dizzy_face:
26. zář 2007 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ČAUTE Anddy,
ty woe kulička je děsný oslovení ... hned si vzpomenu na ten film s M.Ebenem .. :grinning: :grinning: :sweat_smile: (Ale Ebena mám moc ráda, čím je starší tím je hezčí a hlavně je to chytrej chlap a to mi imponuje .. :wink: )
26. zář 2007 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty woe Anddy, na co kua myslíš??? :grinning: :grinning:
26. zář 2007 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
mimis zdur,jezis ja mam krizi na cokosku, co mam delat??????? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. zář 2007 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty voe miminak ja nemyslim :sunglasses: to je pohodlnejsi :grinning:
26. zář 2007 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je dneska rychlost ten kun,hmmmm...se nervnu a pujdu zehlit :angry:
26. zář 2007 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
děvčata, nejste samy, které mají "alpský převis" já jsem na tom podobně a ještě k tomu popraskaný. Do 7 měsíce jsem měla bříško hlaďoučké jak dětskou prdélku, ale potom mi popraskalo a vypadá jako hroší kůže :grinning:
26. zář 2007 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jsem chytla nerva a snědla jsem 2 kusy medovníku, slovy dva kusy, já, která sladký nejím. :angry: Jsem malýmu pomáhala rektální trubičkou a pomohla, drahouš stál vedle mě, tak mu to podávám, ať s tím utíká do umyvadla,aby to nikde neukáplo a on stojí, sleduje mě, řehní se, no a co myslíte? Ukáplo to, sem myslela ,že ho zabim.
26. zář 2007 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je blby barus, ja mam sice 10kg nahore ale mam to tak jako vsude, takze ja ani moc velky bricho nemam :wink: teda k svymu hrosimu telu :grinning:
26. zář 2007 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak já přibrala 30kg :astonished: :astonished: a ted jsou malí 4 měsíce a mám dole 25kg :grinning: Byla jsem jak pomeranč :grinning:
26. zář 2007 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
morus ja chci takyyyyyyyyy :grinning:
26. zář 2007 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak ja jsem pribrala 19 kilo, v porodnici jsem nechala jen 6 a zatim jsme zhubla jen 3 kila, vubec to nejde dolu. A to se docela hlidam v jidle, nejim sladky, obden cvicim a 2x denne s nim litam na prochazku. Musim nosit jeste tehotensky kalhoty, protoze se do niceho nevejdu :angry:
27. zář 2007 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
berdicek vitej do klubu :grinning: :dizzy_face:
27. zář 2007 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
berdicek jsem na tom podobně s těma kalhotama.... Nabrala jsem 14 kg, a v porodnici jsem nechala asi jen 5 kg. Teď mám ještě asi 5 kg navrh, ale protože měřím jen 158 cm, tak je na mě vidět každý deko. S nynější váhou 58 kg jsem jak buřt... Do ničeho se nevejdu a v pase mám o 10 cm víc než před těhu!!! :frowning2: Takže to těhukalhoty jistí. Bohužel nekojím, necpu se nezdravíma věcma, chodím každý den na procházky, když mi zbydou síly, tak i po večerech cvičím a stejně žádnej úspěch. Dneska jsem dokonce stoupla na váhu a zjistila jsem, že mám ještě o půl kila víc.
Ach jo, ten život je ale nespravedlivej. A to jdeme za měsíc na svatbu kamarádce, takže si budu muset ještě koupit novou garderobu :confounded:
27. zář 2007 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar babky :dizzy_face:

ty woe koukám jak se rozrůstáme .. :grinning: :grinning: :confused:

Anddy .. tak si ji dej .. tedy tu čokošku. Lepší si vzít kousek malý než pak potom v absťáku zchrochtat celou .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Já si občas zobnu .. tedy často .. jako ne čokošky, ale něčeho sladkého .. ale nesmí toho být metrák .. sem to už psala, já nejsem dietová, ale pohybová :sweat_smile:

Moruš - doufám že jsi si ten medovník alespoň náležitě vychutnala .. :grinning: :grinning: Jinak vím o čem mluvíš .. s manžou :grinning: :grinning: :astonished:

Baru - tak já mám břicho alespoň hladký a nikde nic .. když už visí .. to stačí neeee :confused: :rolling_eyes:

Berdicek - hlavněklíííd a jestli kojíš pozor na to jídlo .. hlavně nedrž žádnou drsnou dietu, páč jdou pak všechny toxiny mimískovi do mléka .. :pensive:

Med - jo jo, život je jako laciná děv.. a hádej proč :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Holky, sem zase dneska potrápila to svý špekatý tělo .. babička moje milovaná pohlídala cipíska a když jsem přišla, pravila že jsem jako lunt .. ale ona brýle nenosí :sweat_smile: mě htěla potěšit, ale já jsem jako luntů pěkná stovka .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:

Venku zase chči.. a chči.., to by jeden umřel :stuck_out_tongue_closed_eyes: Včera jsem lítala se Zuzinkou v dešti 1,5 hodiny venku .. ona spala jako dřevo a já chtěla aby byla na vzduchu :sweat_smile: Dneska to dělat nebudu, má vystaráno :grinning: :grinning:
27. zář 2007 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky od 1. října hubnu :slight_smile: je to pondělí tak se bude hezky začínat :slight_smile: jíst budu normálně ale už ne po 17,00 hod, vynecham sladký :stuck_out_tongue_closed_eyes: a každej den si naplánuju pohyb :sweat_smile:
plán by byl že jo? :wink: kdo jde do toho se mnou? :wink:
to by bylo aby mi z těch 8 kil do vánoc nezmizlo aspoň pět :slight_smile: Do vánoc, hmmm cukrovíčko :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
med 158 cm a 58 kg je v poho já mam 160 a 66 :rolling_eyes:
27. zář 2007 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar Mejviz,
tak ať Ti to vyjde .. já si toho naplánovala a nic .. ta váha se rozhodla, že se nepohne .. :angry: Ale ona uvidí .. kua jedna :grinning: :grinning:
27. zář 2007 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mejviz, tak to jdu do toho s tebou :slight_smile: 58 kg není v poho, břicho mám jak těhotná :unamused:
Když jsem si šla koupit před měsícem podprsenku na kojení (to jsem ještě kojila), tak mi paní v krámě povídá, abych si jí koupila až těsně před porodem, že teď je ještě brzy..... :grinning: Takže se tý pneumatiky musím zbavit, ať chci nebo ne ! Dokonce už i manža mi naznačuje, že už nejsem, to co to bývalo... No ale to si tak neberu, ať se koukne na svůj "pivní mozol" :sunglasses:
Takže od pondělka? Jsem zvědavá, jestli to fakt dodržím...
27. zář 2007 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem celkem spokojená,jsem hubenější než před těhu, ale vadí mi ty svý velký prsa, který za žádnou cenu dolů nejdou :angry:
27. zář 2007 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky já mám měsíc po porodu, v těhotenství jsme nabrala 13kg, v porodnici a první dny jsme zhubla 10kg a teď jak jsme se ustálili a celkem vše zvládáme, tak jsem nabrala nahoru 2kg, takže mi po porodu zůstalo 5kg - 167cm, 60kg, před těhotenstvím 55kg. No jsem zvědavá, jestli to půjde dolů kojením, nebo jestli budu muset cvičit, asi spíš budu muset cvičit, mám pořád chuť na sladký a ne a ne si to sladký odepřít :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. zář 2007 v 15:43  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,trápím se se 7kg,od porodu jsem shodila jen 8kg.S kojením na tom nejsem valně,víc dokrmuju,než kojím.Už 4týdny statečně šlapu na rotopedu 10 kiláků a NIC !!!!!!!Takže ztrácím motivaci,když nevidím ani náznak,je to bída.Měřím 168cm a vážím nechutných 71kg.S první dcerou to šlo taky blbě,ale teď to nejde vůbec :cry:
27. zář 2007 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
margotka to půjde dolů neboj, přestaň se tím stresovat a půjde to samo uvidíš. :wink: Já, když se snažím tak mi to taky nejde a když na to přestanu myslet, jde to skoro samo. :grinning:
27. zář 2007 v 16:28  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
děvčata a co takhle si udělat svoji soutěž a zapojit do toho naše polovičky, počet zhubnutých kg vynásobíme 100 Kč a podle počtu si něco koupíme a samozřejmě naše drahé polovičky to zaplatí ?
27. zář 2007 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru :grinning: :grinning:
27. zář 2007 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím, že Vám to příjde k smíchu :wink: , mě tak trochu taky :grinning: neboť si říkám, že od doby, kdy se narodila malá - 24.3.2007, tak od každého prvního dne v měsíci začínám držet dietu a řekla bych, že mi to vydrží tak do druhého dne :grinning: , ale i to je úspěch. Stále tvrdím manželovi a přesvědčuji taky sama sebe, že až přestanu kojit, tak se přihlásím do kurzu STOP Obezitě a bude ze mě modelka - možná, že modelka tak úplně ne, ale pro ten pocit to stojí :grinning:
27. zář 2007 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek