Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

morusa
14. srp 2007

Ahojte holky, zakládám novou diskuzi na výše uvedené téma, myslím ,že tady nikde není, zatím jsem našla jen, kolik se přibralo apod.Bylo by fajn ,kdybyste napsaly, kolik jste která nabrala a jak dlouho Vám trvalo ty kilča shodit, popřípadě jak...jestli pouze kojením nebo omezováním stravy nebo cvičením či jestli máte nějaký zaručený recept... Docela mě to zajímá, protože mně každý říkal, jak mám hlavně kojit a kilča půjdou dolů, no a i když plně kojím, tak váha už měsíc a půl stojí, vlastně jsem shazovala jen po dobu šestinedělí, což je v mém případě ne moc lichotivé, jelikož jsem přibrala 25kg za těhotenství plus 5kg těsně před otěhotněním po vysazení prášků,no a momentálně mám dole jen 15kg, jím zdravě a dokonce třikrát týdně cvičím a váha prostě stojí. 😒

lemurek911
27. zář 2007

Báro, tak v tom držení diet jsme dvě, já taky pořád začínám, vydržím jen den, jen co jdu do obchodu, tak si koupím nějakou sladkost. Snažím se i cvičit, ale moc se mi nechce.Asi začnu pak do toho kurzu chodit s Tebou. 😉

miminak
28. zář 2007

Baru, já to nemyslela zle .. se nevysmívám. Mě přišlo vtipný to s tou 100 .. bych si mohla za tu svoji nadváhu vydělat majlant .. 😀 😀
Jinak já nejsem dietová .. moc tomu totiž nevěřím, páč když se pak člověk vrátí k normální stravě a tak , je to zpátky .. 😝 😝 Já se nepřejídám, omezuji sladké (hmm, ale to mi jde mizerně 😕 ) a cvičím .. jenže stejně NIC 🙄 😔
Jo a co je program STOP obezitě?? Su ouplně neinformovaná .. 😅

Moruš - kde lítáš holka?? Že ty už druhej den cvičíš?? Nebo jsi se schovala do medovníku?? 😀 😀 😅

lemurek911
28. zář 2007

Miminak: Dobré ránko Ti přeji :(. Já asi půjdu na liposukci ne a ne kila dolů :(. Co Zuzanka hodná? Dívala jsem se na fotečky a nádherné jste obě holky.

miminak
28. zář 2007

Lemurek čus
Tobě též dobré ráno 😵
Já si ji budu přát asi k narozeninám 😕 😅 a k tomu plastiku snad všeho .. pomooooc 😝 😝
Zuzinka usnula, ale za chvíli bude vyžadovat papání 😵 Jinak je to zlato, už jsem si totiž zvykla že je individualita a palice paličatá .. no po kom asi 😅 😀
Děkuji za pochvalu fotek, škoda že jsi neviděla druhé album .. tam byla jen Zuzinka, ale včera jsem ho smázla .. páč net je příležitost pro každého lumpa a úchyla .. 😝 😔 Smažu asi i tohle ☹

A co Vy s Tobískem?? Je hodnej??

lemurek911
28. zář 2007

To Tobiášek je také paličák po mamince Lvici, taky spí, ale nevidím to nadlouho ☹ Přiznávám, že mám taky strach tu něco dávat, ale emaily jsou tak si je můžeme vyměnit a psát své poznatky a posílat foto, co Ty na to?
Jinak Tobiášek je hodný, spí celou noc, usne po osme a spí tak do pul ctvrte i nekdy do pul seste, ale roste jak z vody, už se hezky pronese do čtvrtého patra

bara_d
28. zář 2007

miminak: STOP obezitě je kurz - koukni na www.istop.cz a prej to zabírá. jo a taky tou svou nadváhou bych pěkně vydělala 😀

ale děvčata, však určitě dokážemé zhubnout, říkám si to každé ranko 😅

lemurek911
28. zář 2007

Bara: Já dneska i deset minut cvičila 😉

anddy
28. zář 2007

Ahoj vsem hlasim ze jsem se vcera neudrzela a sezrala celou cokoladu 😠 , jezis ale ta byla dobraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😅 😝 a dneska jen kousek strudlu ale cokoska je cokoska 😵

anddy
28. zář 2007

jo vlastne bych mela dodat, ze na tu cokosku mel chut prcek, tak jsem mu ji prefiltrovala a poslala 🙂
Nadherna vymluva, jsem fakt holka sikovna 😀 😀

betule007
28. zář 2007

Ahoj holky,já chci taky zhubnout,poraďte jak na to. 😀 Ale neříkejte nežrat! 😀 😀 😀
doufám,že se můžu přidat. 😉

lemurek911
28. zář 2007

Anddy: My jsme byli odpoledne u švagrové, oslavovala narozeniny a zákusek byl mnam, mnam
Betule007: Nejlepší je cvičení, jíst v menších porcích a nejíst sladké, což já nevydržím :(

betule007
28. zář 2007

Chodím už půl roku cvičit 1x týdně,teď jsem začala chodit 2x,omezila jsem sladké,nejím večer.Shodila jsem jen 4kg,to mě fakt neba,potřebuju shodit těch přebytečných 13kg,co mi ještě zbylo.Ani na sebe určo neseženu svatební šaty. ☹

anddy
28. zář 2007

betule007, jasan pridej se 😀 ja jsem taky v prdeli s tim sladkym, ja to mam od malicka, segra jedla parky a ja chleba s marmeladou 😅 ted jsem si koupila musli tycinky, no hnus velebnosti, rekla bych ze jsou sladsi nez ta vcerejsi cokoska 😎 jezis ale ta fakt byla sezrala jsem ji s takovou chuti, ze kdyby me nekdo pozoroval, tak by si rekl, ze to jim poprve v zivote 😀 jo abstak je svine 😎

miminak
28. zář 2007

Zdar cholký, jdu Vás dočíst .. 😎

miminak
28. zář 2007

Lemurek - týýý jofka, ty jsi v 55 tt?? 😀 😀

Baru, juknu na to 😉

Anddy - ty woe já teď večer upekla Míša řezy .. byla po nich scháňka, no večer si nedám, ale do rána neusnu .. 😝 😅

Betule - alespoň nějaká změna na váze .. a hlavně směrem dolů. U mě houno .. vlastně jo, 0,5 kg nahoru .. 😅 😔 😝 😝 Se z toho poseu 🙄

anddy
28. zář 2007

mimisku ja miluju misa rezy, posli mi sim sim gate nosim 😀

anddy
28. zář 2007

Ja jsem dnes dostala chut na babovku, ty woe dyk nemuzu sehnat babovkovou formu 😠 ti anglani jsou fakt trotlove 😀 .Litala jsem zhanela jsem, ze jsem malem i zhubla 😠 😠 😠 No ale krize je, tak to snad zitra upecu v hrnci nebo co. 😀 😀
Sem si totiz rekla, ze budu sladke zrat jen v nedeli 😅 (teda aspon to co si sama upecu)

miminak
28. zář 2007

Anddy - kliďo piďo, ale do té doby by asi padly za vlast .. 😝 😝 bych Ti nerada přivodila nějakou střevní polízanici .. 😀 😅

anddy
28. zář 2007

no jo fakt lemurek je v 55tt a divy se, ze nemuze zhubnout 😀 😀 😀 😀

anddy
28. zář 2007

mimis treba bych po te sr...e zhubla uz konecne 😅

anddy
28. zář 2007

mimis a to dnes ani neochutnas? tyyyy jo to ja bych nevydrzela 😔 bo ja nemam vuli, za tu chvilku co tu jsem jsem sezrala musli tycku (zase tak spatna nejni 😨 ) a dva banany 😒

miminak
28. zář 2007

Anddy - jako stojí mě to odříkání, ale ... sem se teď sprchovala aviděla se 😕 no hnus 😝 😝 jo a k večeři jsem dělala chlebíčky s česnekovou pomazánkou, tak by se to nějak tak tlouklo .. 😅

anddy
28. zář 2007

jezis ty mi delas chute 😠 , ja az prestanu kojit, tak snad sezeru dve palice cesneku, zajim je tatarakem a... pak uz nevim 😀 😝

miminak
28. zář 2007

Hele já si teď ten týden užívám .. najednou člověk zjistí, jak byl v jídle omezený .. 😀 😀 😀 Dala jsem si Top Topic páč já ho zbožňuji .. mňam a užívala si to jako 5. sex (ty první 4-co si vzpomínám-nestály za nic) 😀 😀 😀

Já bych Ti fuckt ráda něco poslala, ale je to štreka ... to leda že bych upekla něco, co vydrží .. 😉

lucija76
28. zář 2007

Cus holky,
andy ja vcera to samy, celou cokoladu orechovou a jeste k tomu vecer, jsem se totiz nas..la na chlapa a nevecerela jsem,tak jsem si to pekne vynahradila 😀 😝
Jinak u mne puvodni vaha cca 55-57kg, v tehu jsem vystoupala na krasnych 90 😝 po porodu jsem vazila 82, no a ted 67, takze zadna slava...Zkousela jsem tukozroutskou dietu, ale nevydrzela jsem to bez tech sladkosti, zhubla jsem pouhe 1 kilicko misto 5-9, co slibujou ;)
Mam znameho,co je osobni trener a poradce pres vyzivu a se svoji zenou jednou rocne drzi hroznovou dietu,tj. ze tyden ji oba jen hroznove vino. To bych v zivote nevydrzela 😅 ale pry bych tim zhubla tech 10kg naraz, mi rikal. Ale asi zkusim aspon den dva jestli bych to vydrzela ;)

miminak
28. zář 2007

Lucijo a nenabereš to pak zpátky?? A ještě s nějakým jojoefektem?? Jinak bych to prubla taky 😅

miminak
28. zář 2007

Lucijo, ale váha Ti jde dolů .. mě se po porodu ta kua zastavila a ani deko .. 😕 😝 😝

anddy
28. zář 2007

lucia ja mam po hroznovem vine takovou ridsi stolicku 😀 😀 no to bych fakt nevydrzela 🤐 ty jo a faaakt vsech 10kg? a pak bych 20 kg pribrala ne?
mimis napis kde bydlis a ja jak pujdu okolo ..... 😀
luci a ty kojis?

lucija76
28. zář 2007

No to jsem se neptala,ale zkusim za nim zajit at mi to vysvetli podrobne. Pak mi jeste nabizel nejakou zelnou polivku,taky dietka na tyden,ale to bude asi neco jako ta tukozroutska.
Ja jim docela samy zdravy veci,ale ty sladkosti to je mazec,ja to bez nich nevydrzimmmm 😝

miminak
28. zář 2007

Hele já bych to snad i vydržela, ale fuckt se bojím ža pak začneš jíst normálně a máš to zpátky a 2 kg navíc .. 😕

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru