• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

12. ledna 2017 
Lucijo, tak to zjisti a šup šup .. já do toho s Vámi klidně půjdu a pak za odměnu napeču dobrůtky a pošlu je Anddy a Tobě a Morušce poštou :grinning: :grinning: :sweat_smile:
28. zář 2007 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leze dolu, zpocatku to slo rychle a ted jen tak 1-1,5kg mesicne,ale i tak dobry... Jo a kojim, a vy uz nekojite?
28. zář 2007 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak vidíš, mě od šestinedělí neleze nic .. leda tak špeky přes kalhoty .. :grinning: :grinning: :pensive:
Já už 10 dní nekojím vůbec a cca 2 měsíce jsem musela přikrmovat, páč jsem měla špatné - netučné - mléko a malá měla hlad :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
28. zář 2007 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak tady je ta tukozroutska http://zdenka72.blog.cz/0608/tukozroutska-polevka
nevypada to spatne,ale ja jsem pri tom mela hlad,zrala jsem musli tycky a ke konci i cokoladu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , ty prvni 3 dny jsou drsny, ten zbytek uz vypada v pohode... :wink:
28. zář 2007 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ja kojim posledni dobou co 2 hodky a nic, uz me to sere, asi ta vaha poleti oknem :confounded: je fakt uplne blbaaaaaa :grinning:
kilo mesicne bych brala, aspon neco, to bych v lete byla schlank ze? :grinning:
jenze kur.. u me je to nula :frowning2: :unamused: :angry: :confounded: :cry:
28. zář 2007 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja uz radsi nepecu.. ten muj chlap to neji a pak to vzdy stlacim sama,to radsi nic :sweat_smile:

Tu hroznovou teda zjistim. Hned jak pujdu cvicit tak ho vyzpovidam :slight_smile:
A co jsi zhubla?? Já jsem na to neslyšela moc chválu, hlabně pak prý jojoefekt čeká za rohem, tak nevím .. :confused:
to ja nevydrzim jist jenom jedno jidlo furt dokola, ja budu radsi fnukat :cry:
28. zář 2007 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doufám že půjdeš cvičit brzy, .. tonoucí se stébla chytá .. :pensive:

Anddy, já bych taky brala kilo týdně .. to bych v létě mohla jít i do plavek .. takhle leda s neoprenem :sweat_smile:
28. zář 2007 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja si myslim, ze co nezhubneme normalne to se nam vrati :unamused: moje segra mela docela hodne nadvahu a tak ji doktorka dala jakysi prasky, no a segre se to vsechno vratilo :angry:
28. zář 2007 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe s neoprenem :grinning: dovedes si predstavit toho materialu? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. zář 2007 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele holky me se zacal malej budit 3x-4x za noc, vzdycky si jenom cucne a crni dal, nevite co to jako co? :grinning:
28. zář 2007 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, takn já v těhu přibrala něco přes dvacet, ale dneska jsem se vážila a 9 dní po porodu mám 16 kg dole. Byla jsem ale na císaři a poznamenala mě nemocniční strava. Jinak doma jím zdravě kvůli kojení a doufám, že váha poleze ještě dolů :wink:
28. zář 2007 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele proc je tam ten prvni den jakekoliv ovoce krom bananu? Ja mam banany rada a papam je moc moc :astonished:
Hele lucia a ty ani nemuzes shodit tolik kg, kdyz kojis :wink:
28. zář 2007 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anddy - ty woe to by se asi prodražil, cooo :sweat_smile: No tak to už nevím .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Taky mám k dietámtakový neblahý přístup .. se jako čert kříže bojím toho joja .. by mi jeblo, ještě 2 kg jen tak .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Llucinko - gratuluji k miminečku. Devčátko nebo chlapeček?? Držím palce, aby Ti to šlo snáze než nám :wink:
28. zář 2007 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anddy, jdeš do tuka??
28. zář 2007 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja si hlavne nedovedu predstavit jak bych se do nej soukala, ale zase kdyby byl cernej, ta zestihluje hmmmm budu premyslet :sweat_smile: :dizzy_face:
llucinko, to vis ze ti to pujde dolu, to jenom my jsme tady problemystky :grinning: a gratuluju k prckovi a preju mu at pribira, ten muze :dizzy_face:
28. zář 2007 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani nahodou brrrr :angry:
28. zář 2007 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bychom třeba byly fešný .. nebyla by vidět celula .. :grinning: :grinning: všechno by se v jedno slilo .. :sweat_smile:
28. zář 2007 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jdu chrnet, cvrcek se totiz co nevidet vzbudi, tak at si neco naspim. :sweat_smile:
A hlavne me honi mlsna, ty vole miminak ja bych fakt asi sezrala celej plech tech misa rezu, sem je nemela ani nepamatuju :frowning2:
Tak si dej prosim jeden kousicek i za me jo :sweat_smile: dekuju mas to u me schovany :grinning: :grinning:
tak dobrou noc vsechny blechy na pomoc :dizzy_face:
28. zář 2007 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anddy, tak ale až zajtra bo dneska do nic nejdu .. ty woe ale byla jsem je zkontrolovat a jsou výstavní .. :sunglasses:
Brou Brou, taky pádím ...
28. zář 2007 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
mimi si pis :confounded: , budem aj tak dont worry (nemuzu najit apostrof sorr :sweat_smile: :sweat_smile: )
28. zář 2007 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebuď Don´t worry, ale spíš be Happy :grinning: :grinning:
28. zář 2007 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem četla, že jste včera nezahálely, já už byla v říši snů :slight_smile:. Jinak už jsem si opravila profil, takže nějaký 55. týden už by tam neměl být.
Jinak přeji hezkou sobotu, doufám, že se tu některá ukážete :wink:
29. zář 2007 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar lemurek, no vidis uz nemas 55tyden a hned mas neco dolu co? :grinning: Dneska budu pect tu babovku :wink: a celou ji sama sezeru :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2007 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, ja jsem nabrala v tehu 12 kilo, v nemocnicijsem nechala 8 a ted po mesici se me jeste 4 kila drzi jako kliste. Pak bych chtela jste 3 kilca shodit, protoze jsem pred tehu prestala kourit, tak me chutnalo. :sweat_smile:
29. zář 2007 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anddy: A nechceš se rozdělit? Taky bych si dala, my za chvíli vyrážíme na pivní slavnosti, budou tam i rytíři atd. tak jsem zvědavá.
29. zář 2007 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elly: A nekojíš? Prý když se kojí,tak kila jdou pomaleji dolů.
29. zář 2007 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj cholčiny, jsem ještě tak na 10 minut sama doma, než se mi vrátí muž a dítě (kteří odešli ven, abych mohla dělat nějakou práci do školy, takže jsem si uvařila čajíček, rozdělala čokoládku, prohlídla si fotečky, a ted ještě koňuju :grinning: )

a abych neprudila jenom se svojí muší váhou, že jo, tak sem časem písnu skvělou čínskou "slezinovou" dietu, která dělá dobrý mlíčko a ještě se při ní skvěle hubne (a navíc i místama docela chutná) - slezinová je proto, že podporuje slezinu, a tím pádem je dobrá proti únavě, křečovejm žilám, nemocem ledvin a pod.

:grinning: :grinning:

(fakt, nekecám, ale teď už jdu na tu prácičku, tak možná večír bude první vydání :wink:)
29. zář 2007 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a v porodnici jsem ze 17kg nechala 4! only... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2007 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek