• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

4. listopadu 2016 
kyri...
já měla nabráno 12 kg a nechala jsemjim je v porodnici :grinning:
29. zář 2007 ve 14:45  • Odpověz  • To se mi líbí
sylvar :angry: nestvi nas :grinning: :dizzy_face:
kyri tak to budes mooooooc hodna :sweat_smile: a ty ji mas vyzkousenou na sobe ? :sunglasses:
lemurek rada bych ale znas to :grinning: sama mam malo :grinning:
29. zář 2007 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Kyri už se těším na tu dietu.
Já jsem nabrala asi 22kg a zůstalo mi 5:( a ne a ne dolů, ale nejraději bych tak 10kg chtěla dolů
29. zář 2007 v 17:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdar ženy,

ty woe Kyroušku můj zlatej .. jakto že tu výbornou dietku nemám v IP .. :confused:
Anddy - ráno jsem chutnala Míša řezy .. no comment, little orgasmus :grinning: :grinning:
Lemurek - já z 22 mám 8 a to nepočítám ty kilča před těhu .. cca 5 :sweat_smile: :frowning2:
29. zář 2007 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Miminak: Tak Míša řez jsem něměla dlouho, něchceš mi poslat prosím přes interní poštu recept?
29. zář 2007 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
miminacku doufam ze sis dala i za me :grinning: bo jestli ne tak :angry:
29. zář 2007 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Anddy, dala :wink:
29. zář 2007 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Lemurek - máš to tam :wink:
29. zář 2007 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tady nikde nikdo .. :confused: tak já jdu asi hajat .. sem dneska pohrabala skoro celou obrovskou zahradu a padám na hubu .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale bylo krásně a užila jsem si to :sweat_smile: Zuzinka spala venku jako zabitá ... :confused:
Tak BROU BROU Mimi
29. zář 2007 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Miminak: Dobrou, zítra a díky
29. zář 2007 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Miminacku to jsi hodna, ze sis za me dala kousek :dizzy_face: uplne citim tu chut na jazycku mnam :grinning:
Sme meli navstevu :angry:
Kde jsi kyriiiiiii? ja cekam chci hubnout posim posim :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2007 ve 22:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a morus ty mas pekny acka :sunglasses:
29. zář 2007 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Kiri se asi na nás vy....
30. zář 2007 v 16:38  • Odpověz  • To se mi líbí
kyriku nedelej ofuky a hod sem tu dietu :angry: :grinning: , neblbni leto je za dvermi :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2007 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
děvčata, žádné dietky, nežrat a cvičit :grinning: a do léta ještě spoustu času :sweat_smile:
30. zář 2007 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdarec ženy .. jdu to všechno dočíst ... :sweat_smile:
30. zář 2007 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
nazdar mimisku, jak ty se mit? :grinning:
bara-d to jsou ale fakt blbe rady :grinning: :grinning:
30. zář 2007 ve 22:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahóój Anddy,
ty woe mi nemluv .. dnes přijedu ke tchýni a tam domácí koblížky .. :sweat_smile:
30. zář 2007 ve 22:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ty woe Anddy, kde se flákáš?? :confused:
Jdu tedy chrupat .. :pensive:
BROU BROU
30. zář 2007 ve 22:34  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
jsem si tu dočítala a to jsem neměla - lucija psala o ořechový čokoládě kurňa teď na ní budu mít celej den chuť :grinning:
nějakou moc přísnou dietu nechci držet ale MUSIM vynechat sladkosti a slaný tyčinky :sweat_smile: (ale co pak budu jíst?? :grinning: )
chtěla jsem ráno cvičit ale malej neměl náladu nechat mě cvičit tak snad večer až přijde manža z práce, bude muset hlídat a já sednu na rotoped :sweat_smile:
1. říj 2007 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Uf, sem Vás dočetla, se omlouvám za svou absenci, budu se ted snažit, byli jsme na návštěvě na venkově což se rovná neustálý žraní neustále něčeho. :angry: JInak já až dokojím, tak zavedu nežraní, to je zas to jediný, co platí na mě a naštěstí mám silnou vůli a vydržím to, né že bych nežrala nic, to bych asi zkolabovala, ale hodně to omezit.A chtěla bych začít od ledna, to bude malému už osm měsíců a myslím, že bude ideální doba na odstavení.
1. říj 2007 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Nazdar morusatko, jo to bych taky chtela, ja ani ted moc nejim, ale ja se nedokazu vzdat toho sladkeho :frowning2: . Jinak o vikendu jsem mluvila s kamoskou a ta mi rekla, ze az dostanu MS tak to prej kila pujdou, ona to tak mela. Nechapu souvislost :rolling_eyes: , ale vzpominam si, ze segra si dala antikoncepci mirena, u ni nemas MS a pribrala. Zensky po prechodu taky pribiraji, takze mozna joooo :wink: mozna to pujde doluuuuuuu :grinning:
1. říj 2007 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
anddy: Já si nějak myslím, že ani to nekojení na mě nezabere, že jsem stejnej případ jako miminak, že prostě nehubnem ani kojením, ani nekojením...bohužel. :unamused:
1. říj 2007 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
ja ja ja, ja jsem taky stejnej pripad jako vy :sweat_smile:
1. říj 2007 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
ty alcino, ty vole koukni se na ty svoje fotecky, to si ten uuudajny spek jako zapomenes nasadit jo? :grinning: :grinning:
1. říj 2007 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Alci: neštvi, to co máš ty ted za velikost se svojí údajnou nadváhou, tak to byla moje velikost normální :angry: Předtím jsi byla nit, ted jsi oteklá nit.
1. říj 2007 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
morus neboj jak prekonas nejakou hranici tak to pujde dolu, ja mam hranici 70kg, pred 14 dnema jsem mela 72kg no a ted mam 70.4kg, jooooo uz se to blizi a pak to poficiiiiiiiiiiii :sweat_smile:
1. říj 2007 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Morusaku, neser me uz taky, tak schvakne, tricka mam LLLLLLL(jako jedno L :sweat_smile: ) a predtim jsem mela XS :rolling_eyes:

kalhoty mam 40 a pred tim jsem mela 34!!!!Mozna nejsem sud, ale oproti drivejsku jsem sud!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Anddousi, mam spek, fakt mam, kdyby to nebylo blby, tak se vyfotim a ten spek vam sem svihnu!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2007 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Alci: to není blbý,můžem založit album špeků :grinning: INKOGNITO samozřejmě :sunglasses: si pak jen písnem do IP, čí je kterej..
Jako jinak Tě chápu ,že se vztekáš, ale ono je něco jiného ,když se stane z hubené štíhlá a ze štíhlé tank :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Anddy:a kolik máš cílovou váhu?
1. říj 2007 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
no bude mi stacit 60kg, pred tehu jsem mela 56kg ale to casem :grinning:
1. říj 2007 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek