Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

morusa
14. srp 2007

Ahojte holky, zakládám novou diskuzi na výše uvedené téma, myslím ,že tady nikde není, zatím jsem našla jen, kolik se přibralo apod.Bylo by fajn ,kdybyste napsaly, kolik jste která nabrala a jak dlouho Vám trvalo ty kilča shodit, popřípadě jak...jestli pouze kojením nebo omezováním stravy nebo cvičením či jestli máte nějaký zaručený recept... Docela mě to zajímá, protože mně každý říkal, jak mám hlavně kojit a kilča půjdou dolů, no a i když plně kojím, tak váha už měsíc a půl stojí, vlastně jsem shazovala jen po dobu šestinedělí, což je v mém případě ne moc lichotivé, jelikož jsem přibrala 25kg za těhotenství plus 5kg těsně před otěhotněním po vysazení prášků,no a momentálně mám dole jen 15kg, jím zdravě a dokonce třikrát týdně cvičím a váha prostě stojí. 😒

sylvar
29. zář 2007

kyri...
já měla nabráno 12 kg a nechala jsemjim je v porodnici 😀

anddy
29. zář 2007

sylvar 😠 nestvi nas 😀 😵
kyri tak to budes mooooooc hodna 😅 a ty ji mas vyzkousenou na sobe ? 😎
lemurek rada bych ale znas to 😀 sama mam malo 😀

lemurek911
29. zář 2007

Kyri už se těším na tu dietu.
Já jsem nabrala asi 22kg a zůstalo mi 5:( a ne a ne dolů, ale nejraději bych tak 10kg chtěla dolů

miminak
29. zář 2007

Zdar ženy,

ty woe Kyroušku můj zlatej .. jakto že tu výbornou dietku nemám v IP .. 😕
Anddy - ráno jsem chutnala Míša řezy .. no comment, little orgasmus 😀 😀
Lemurek - já z 22 mám 8 a to nepočítám ty kilča před těhu .. cca 5 😅 ☹

lemurek911
29. zář 2007

Miminak: Tak Míša řez jsem něměla dlouho, něchceš mi poslat prosím přes interní poštu recept?

anddy
29. zář 2007

miminacku doufam ze sis dala i za me 😀 bo jestli ne tak 😠

miminak
29. zář 2007

Anddy, dala 😉

miminak
29. zář 2007

Lemurek - máš to tam 😉

miminak
29. zář 2007

Holky, tady nikde nikdo .. 😕 tak já jdu asi hajat .. sem dneska pohrabala skoro celou obrovskou zahradu a padám na hubu .. 😝 ale bylo krásně a užila jsem si to 😅 Zuzinka spala venku jako zabitá ... 😕
Tak BROU BROU Mimi

lemurek911
29. zář 2007

Miminak: Dobrou, zítra a díky

anddy
29. zář 2007

Miminacku to jsi hodna, ze sis za me dala kousek 😵 uplne citim tu chut na jazycku mnam 😀
Sme meli navstevu 😠
Kde jsi kyriiiiiii? ja cekam chci hubnout posim posim 😅 😀 😝

anddy
29. zář 2007

Jo a morus ty mas pekny acka 😎

lemurek911
30. zář 2007

Kiri se asi na nás vy....

anddy
30. zář 2007

kyriku nedelej ofuky a hod sem tu dietu 😠 😀 , neblbni leto je za dvermi 😀 😀 😀

bara_d
30. zář 2007

děvčata, žádné dietky, nežrat a cvičit 😀 a do léta ještě spoustu času 😅

miminak
30. zář 2007

Zdarec ženy .. jdu to všechno dočíst ... 😅

anddy
30. zář 2007

nazdar mimisku, jak ty se mit? 😀
bara-d to jsou ale fakt blbe rady 😀 😀

miminak
30. zář 2007

Ahóój Anddy,
ty woe mi nemluv .. dnes přijedu ke tchýni a tam domácí koblížky .. 😅

miminak
30. zář 2007

Ty woe Anddy, kde se flákáš?? 😕
Jdu tedy chrupat .. 😔
BROU BROU

mejviz
1. říj 2007

ahoj holky 🙂
jsem si tu dočítala a to jsem neměla - lucija psala o ořechový čokoládě kurňa teď na ní budu mít celej den chuť 😀
nějakou moc přísnou dietu nechci držet ale MUSIM vynechat sladkosti a slaný tyčinky 😅 (ale co pak budu jíst?? 😀 )
chtěla jsem ráno cvičit ale malej neměl náladu nechat mě cvičit tak snad večer až přijde manža z práce, bude muset hlídat a já sednu na rotoped 😅

morusa
autor
1. říj 2007

Uf, sem Vás dočetla, se omlouvám za svou absenci, budu se ted snažit, byli jsme na návštěvě na venkově což se rovná neustálý žraní neustále něčeho. 😠 JInak já až dokojím, tak zavedu nežraní, to je zas to jediný, co platí na mě a naštěstí mám silnou vůli a vydržím to, né že bych nežrala nic, to bych asi zkolabovala, ale hodně to omezit.A chtěla bych začít od ledna, to bude malému už osm měsíců a myslím, že bude ideální doba na odstavení.

anddy
1. říj 2007

Nazdar morusatko, jo to bych taky chtela, ja ani ted moc nejim, ale ja se nedokazu vzdat toho sladkeho ☹ . Jinak o vikendu jsem mluvila s kamoskou a ta mi rekla, ze az dostanu MS tak to prej kila pujdou, ona to tak mela. Nechapu souvislost 🙄 , ale vzpominam si, ze segra si dala antikoncepci mirena, u ni nemas MS a pribrala. Zensky po prechodu taky pribiraji, takze mozna joooo 😉 mozna to pujde doluuuuuuu 😀

morusa
autor
1. říj 2007

anddy: Já si nějak myslím, že ani to nekojení na mě nezabere, že jsem stejnej případ jako miminak, že prostě nehubnem ani kojením, ani nekojením...bohužel. 😒

alcatko.j
1. říj 2007

ja ja ja, ja jsem taky stejnej pripad jako vy 😅

anddy
1. říj 2007

ty alcino, ty vole koukni se na ty svoje fotecky, to si ten uuudajny spek jako zapomenes nasadit jo? 😀 😀

morusa
autor
1. říj 2007

Alci: neštvi, to co máš ty ted za velikost se svojí údajnou nadváhou, tak to byla moje velikost normální 😠 Předtím jsi byla nit, ted jsi oteklá nit.

anddy
1. říj 2007

morus neboj jak prekonas nejakou hranici tak to pujde dolu, ja mam hranici 70kg, pred 14 dnema jsem mela 72kg no a ted mam 70.4kg, jooooo uz se to blizi a pak to poficiiiiiiiiiiii 😅

alcatko.j
1. říj 2007

Morusaku, neser me uz taky, tak schvakne, tricka mam LLLLLLL(jako jedno L 😅 ) a predtim jsem mela XS 🙄

kalhoty mam 40 a pred tim jsem mela 34!!!!Mozna nejsem sud, ale oproti drivejsku jsem sud!!! 😝

Anddousi, mam spek, fakt mam, kdyby to nebylo blby, tak se vyfotim a ten spek vam sem svihnu!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

morusa
autor
1. říj 2007

Alci: to není blbý,můžem založit album špeků 😀 INKOGNITO samozřejmě 😎 si pak jen písnem do IP, čí je kterej..
Jako jinak Tě chápu ,že se vztekáš, ale ono je něco jiného ,když se stane z hubené štíhlá a ze štíhlé tank 😝

Anddy:a kolik máš cílovou váhu?

anddy
1. říj 2007

no bude mi stacit 60kg, pred tehu jsem mela 56kg ale to casem 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru