Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

morusa
14. srp 2007

Ahojte holky, zakládám novou diskuzi na výše uvedené téma, myslím ,že tady nikde není, zatím jsem našla jen, kolik se přibralo apod.Bylo by fajn ,kdybyste napsaly, kolik jste která nabrala a jak dlouho Vám trvalo ty kilča shodit, popřípadě jak...jestli pouze kojením nebo omezováním stravy nebo cvičením či jestli máte nějaký zaručený recept... Docela mě to zajímá, protože mně každý říkal, jak mám hlavně kojit a kilča půjdou dolů, no a i když plně kojím, tak váha už měsíc a půl stojí, vlastně jsem shazovala jen po dobu šestinedělí, což je v mém případě ne moc lichotivé, jelikož jsem přibrala 25kg za těhotenství plus 5kg těsně před otěhotněním po vysazení prášků,no a momentálně mám dole jen 15kg, jím zdravě a dokonce třikrát týdně cvičím a váha prostě stojí. 😒

miminak
1. říj 2007

Jako Andy jede ... musíš přijet a budeme kočárkovat 😀 😀 Se na Tebe těším mocinky moc, ale vím že s baráčkem toho teď máš nad hlavu .. dneska jsem byla v práci .. 😝 😅

miminak
1. říj 2007

Anddy ty jsi zlatá, díkes .. tak se picnu až zítra .. to dozářím 😝 😅
Alči - jukla jsi na to photo .. a teď mluv, HA 😔

lucka13
1. říj 2007

A nějaké noviny? Andy by mohla trochu brzdit 😕 , jinak budeme mít už za rok školáka, když musí vše zvládnout dřív 😀 😀 😝

Jinak já už skoro 14 dní špinit, už mě to sere 😠

lucka13
1. říj 2007

kdyby šly aspoň ty kila tak dobře dolůůůůůůůůůůůůů 😒

anddy
1. říj 2007

mimis pockej na me sme rikaly ze se budeme spolu houpat neeee? tak nepredbihej
hele zkusime se tyden nevazit jo? vydrzis to?
andrejka to je ale kraaaasne jmeno 😅

miminak
1. říj 2007

Jako novinky z práce?? Neeeeeeee, jen přemýšlím že bych jela na Vánoce na večírek .. nepojedeš?? Se opiju jako pes a pozvracím co můžu .. ze žalu jak jsem tlustá .. 😝 😀 😀

alcatko.j
1. říj 2007

Zuzino,ty me jako fakt seres, prisla ti ipajzna,tak podekuj, nee? 😅 A mas to tam, v meilu, Anndous taky uz 😀

miminak
1. říj 2007

Vydrřím, páč já se budu vážit až na konci října .. na to seru 😀

miminak
1. říj 2007

Ty woe jaká Ipajzna .. mě nic nepřišlo 😕

miminak
1. říj 2007

Ty woe Ájo, Ti teď budu posílat samý nechuťárny ... 😀 😀 😀

alcatko.j
1. říj 2007

Zuzino, neser me ti rikam, psala jsem to nekolim tydnuuuu.... 🤐

anddy
1. říj 2007

jeeee ja se dneska bavim alco ty jsi fakt eeero, 😀 😀 😀

kaelan
1. říj 2007

nazdar prasátka páč jiný slova tady nepadají 😀 😀 😀

Andy jo už je to tak ale já už rodit nebudu tak to prostě musí dolů 😅 vy se tím moc nezatěžujte páč za 2-3 roky budete zase kuličky a pojedete nanovo 😀 😀 😀

Jinak já jsem asi při těhu mooooc papala a to jsem si myslela že tolik nenaberu když už jsem měla Elu a lítala pořád kolem ní a ono hov.. ted toho lituju že sem tak žrala 😢 😢 😢

miminak
1. říj 2007

Přišel mi mail z příkrmama, ale ipka žádná ..

lucka13
1. říj 2007

A myslíš že by nás na ten večírek vzali???? Tak já se jedu ožrat taky, abych tě nenechala samotnou 😉 😀
Ani nevíš, jak mě ten špech točí.... 😠

Půjdeš teď ještě nějak do práce??? Poslala bych tam Avon, teď nevím, kdy dorazím, do konce měsíce se chceme stěhovat, hurááááá 😉

alcatko.j
1. říj 2007

andyy, jestli Zuzina zas neco udelala s ipajznou a ma prace prijde vnivec, to pak uvidis ten tanec, to hnedka bude Zizuna zase slank, jak predemnou bude zdrhat 😀
Zuzino, ja te znam, co si zase udelala s tou ipajznou????ty ses nemehlo, ty mas furt neco, na co sahnes, to nefacha, delej, bez to zjistit,nebo te zabiju 😅

lucka13
1. říj 2007

Kaelan, sice další plánujeme, ale ten špek mě neba 😢 😠

anddy
1. říj 2007

ahoj kaelan, jsem na tebe svedla dnesni sezranou cokosku 😀 tak sorry ale na nekoho se to hodit musi to preci chnapes ze jo? 😎 😵

miminak
1. říj 2007

Vezmou nebo jim tam zavařím .. sem jim byla dobrá a teď by mě nevzali na maškarádu .. 😝 Jsem pořád zaměstnanec neee?
Do práce půjdu asi příští týden 😕

miminak
1. říj 2007

Ty woe Aleno 😀 😀 jako neserrrr, ke komu chodíš pro radu .. 😅 k Zuzance 😀 😀 Já myslela že tam mám nějakou novou .. 😲 o tý starý vím a kecáš, páč dle rychlosti psaní jsi ji nemohla psát tak dlouho ... leda že bys před tím pozřela nějaké halucinogeny .. 😀 😀

lucka13
1. říj 2007

Já už asi zaměstnanec nejsem, nikdo nechce rodný list Andríska a nějak mě už ani nikdo nezná 😢 😢 😔 , holky se nehlásí, aspoň že máme Tebe, teto Zuzanko 😉

alcatko.j
1. říj 2007

Holky, cus, jdu do pelecha, zuzino, tu ipajznu poresime zitra, asi te zabiju..dobrou noc, buchty spekaty moje 😀

miminak
1. říj 2007

Luci, tu práci zjistím a dám Ti vědět .. 😀

lucka13
1. říj 2007

jakou máš ulici???

anddy
1. říj 2007

hele kael teda jestli to neni tajny kolik ti je? 😉

lucka13
1. říj 2007

dobrou

anddy
1. říj 2007

pro alcu :dobrou noc reklamo na hlad 😀 😀

miminak
1. říj 2007

Anddy to je mladice .. děti měla na tajňačku, páč byla ještě pod zákonem .. 😀 😀
Luci - máš to v Ipce 😀

Holky jdu na toho House

BROu BRou

anddy
1. říj 2007

brou, si to uzij, ja jdu neco sezrat he he 😀
jo a co je to house? 😨

lucka13
1. říj 2007

Zuzi, díky a dobrou, já jdu balit skleničky 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru