• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

4. listopadu 2016 
čusík, tak dneska POTRAVINY NEUTRÁLNÍ (včera taishidlo spalo asi 20 min přes den, takže můj volný čas 0 bodou :angry: )

- bílé maso (drůběž,králík) - upraveno dušením či vařením (takže žádný řízečky :wink:)
- syrová zelenina (neuvedená výše), kyselé zelí, sušené ovoce, které není kandované (křížaly, rozinky), avokádo, melasa, ovocný cukr
- majoránka, kurkuma,bobkový list, fenykl, skořice (i bazalka, rozmarýn, tymián, řeřicha - je dobrá na imunitu)
- luštěniny - hrách, čočka, melé fazole - zejména japonské adzuki
- nekvašený arabský chléb - pita, nekvašené křehké chleby (wasa)
- bezvaječné celozrnné těstoviny

tak papa, poslední díl jsou potraviny doporučované...
5. říj 2007 v 08:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdarec babky .. ty woe kde to vázne .. já chcípám v posteli, ale že tady chcípne pes a lekne ryba sem teda netušila .. :astonished: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Anddy - kua tys mi dala, sem se o Tebe normálně bála .. :sweat_smile:
Kyri - ses zbláznila .. co to je za hrůznou slezinu?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Moruš - sakriš kde se flákáš ženo?? .. ses rozhodla cvičit snad non stop .. :sweat_smile:
5. říj 2007 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
mimi, to číňani, já neééé :sunglasses: :wink:
už mi tu haleká taishidlo - strašidlo, ale se pokusim to dopsat:

POTRAVINY DOPORUČOVANÉ:

- ryba (dušená,vařená - žádný smažený filé nebo rybí prsty :wink:)
- kaše z obilovin (celozrnná rýže, pšenice, jáhly, pohanka, kukuřice, ovesné vločky, otruby, špalda)
- spařená či dušená zelenina, zvláště listová
- zeleninové šťávy - bílá a černá ředkev ( :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
- červená řepa, dýně, fenykl, jarní cibulka, mrkev, pórek
- máta, koriandr, oregano
- přírodní cukr (hnědý, třtinový)
- zelený čaj (bacha na japonský zelený čaje vy, co kojíte, aby pak vaše děti nebyly moc čilý a nesvítily si v noci vočima :grinning: )
- neochucené minerálky
- slunečnicové semínko, dýňové sem., vlašské ořechy, lískáče, strouhaný kokos, sezamvá omáčka - máslo "tahini", černý sezam
-mořské řasy kombu nebo wakame (je z nich dobrý vývar, na jídlo jsou bleee :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
- sojová omáčka shoyu nebo tamari (jiná ne!)
- houby - hlíva, žampiony
- anaans, brusinky, borůvky, hrušky švestky (vařený)
- miso pasta ze sojových bobů
- obilná káva (melta, žitovka)
- ovčí a kozí mléko a sýry

tak pa, to už je konec, tak jsem na vás zvědav :wink:

a držim palce :grinning:
6. říj 2007 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, tak já jsem docela spokojená, mám dvě kila navíc a donutila jsem se cvičit tak doufám, že to půjde dolů, ale mě spíš trápí to vyahaný břicho, máte nějaký zkušenosti jestli se ta kůže natáhne?
6. říj 2007 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdarec holky,
ty woe Kyri .. se picnu, si tu slezinu nechám jako poslední zoufalý tah .. :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: páč je to dosti hustýýýýý :astonished:
Tady zase nikdo .. jo poslušně hlásím že jsem zhubla 0,3 kg :sweat_smile: a su za to šťastná, alespoň něco ... :sweat_smile: :wink: Dyť řikám, já nechcu hned zázraky :dizzy_face:
Jdu si vyčisti ipku a pak žehlit, Zuzinka usnula, tak snad něco stihnu ..
Jo jinak už je mi celkem oukej, ještě huhlám, ale teplotu nemám, už mohu i polykat a nekašlu .. so pohoda jazz :sunglasses:
6. říj 2007 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
a mame po starostech, na co nejake diety a cviceni?! :sweat_smile: se fakt picnu co ty lidi nevymysli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. říj 2007 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Anddy - tak to je už opravdu zoufalství .. :sweat_smile: :grinning:
Jako se snad zcvokli neee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak dnes vylezl zub č. 2 .. to byl ale fofr .. :confused:
Holky, jdu si dát sprchu a pak tývý :grinning: :grinning:
Jo a nasrala mě kamarádka, páč koupila a donesla mi domů celou Marlenku ... a nechala ji tady .. prej pro návštěvy :confused: Tak okolo ní chodím a nervuju se :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
Poznámka Mimiňáka - Marlenka je cosi jako Medovník .. dobré, leč sladké jak cecek, velké jak mrakodrap a při mé hubnoucí snaze naprosto v řiti .... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. říj 2007 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Nazdar hubnoucí kočeny :grinning:
Andy četla jsem to něco na tom ale pravdy bude s tím že pořád myslíme na to co jíme a bojíme se každýho kousku navíc :frowning2: a proto nehubneme :angry:

Ale já na to ted poslední dobou nějak seru jím skoro všechno :stuck_out_tongue_closed_eyes: a bud se něco bude dít nebo ne :frowning2: :frowning2: :frowning2: chcu si zase koupit chrom nebo tu vlákninu to by snad mělo trochu to spalování urychlit :grinning:

Jinak se nevážím :grinning: nechám to fakt až na konec měsíce(jestli to teda vydržím) :grinning: :grinning: :grinning:

Mimi tiše závidím -0.3kg stačí ke štěstí :grinning: :grinning: :grinning:
6. říj 2007 ve 21:23  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Kael, fuckt že jo .. sem z toho měla radost jak malá holka :sweat_smile:
Anddy - ty woe Marlenka je celá .. sem si nezobla :stuck_out_tongue_closed_eyes: huba mi jde šejdrem .. dám si až ráno, páč jedu kočmo 10 km, tak to zase vylítám .. :wink:
Holčinky BROU BROU
6. říj 2007 ve 23:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Andy - nedala jsem si ani ráno neb jedu na oběd ke tchýni kočmo (to je těch 10 km) a ta bude mít určo v neděli upečíno .. :sweat_smile: :grinning:

Jinak přeji krásný den ženy :dizzy_face:
7. říj 2007 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
ses dobra miminaku :angry: faaaaakt ti to preju ze jsi odolala, pze ja ja teda ne :confounded: :unamused: :cry:
sem si rekla, ze nebudu pres tyden jist sladky a vzdycky v nedeli si udelam takovou pohudku a neco si upecu. :dizzy_face: :dizzy_face: A jak to dopada? :rolling_eyes: takze, pres tyden zeru sladky normalne a v nedeli si upecu babovku a sezeru ji na posezeni :angry: jsem prase ja vim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hele a holky ja uz na to fakt seru... driv jsem jedla uplne stejne jako ted a nepribirala jsem, ted vlastne taky nepribiram ja jenom nehbnu :grinning:
To bude nekde jinde ten zakopanej pes... :wink:
Uz jsem se smirila s tim, ze budu tlusta, tak jsem si vcera koupila supracky dziny,ale fakt supracky a vestu :grinning: samo ze vse o 2 cisla vetsi nez jsem nosila driv :confounded:
Ale kdyz jsem sla okolo svoji ex-velikosti, tak se mi ani nezastesklo. :frowning2:
Jinak u nas je kevula nejakej nemocnej, tak moc nestiham. Porad se chce nosit, lezi mi na rameni a brouka si, no mazlinek :dizzy_face:
Tak ja se zase urco ozvu. Jo a nevazim se... pritel mi vytahl baterky abych to vydrzela :grinning: :grinning: :grinning:
tak papa kocenky
jo kael:
1. moc pekna new fotecka
2. na co chrom a vlakninu, poucte me, jsem debil.... :sweat_smile:
7. říj 2007 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
čus :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jé Andy to taky potěší že aspoň ten ksicht není na ho... asi,možná ,snad..... :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak chrom je na to že nebudeš mít takový chutě na sladký :wink: měl by to utlumit že si na bábovku ani nevzpomeneš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a vláknina ta tě zasytí na delší dobu a nemáš hlad a chodíš hezky kakat no prostě všude to doporučujou :grinning: prodává se i jakási rozpustná a tu můžeš přidat do jogutu,vody,... je to myslím Benefibra.
A jěště je dobrý pýt syrovátku taky v prášku ale to bacha rády ty kvasinky v ní sedají na pipinu a máš pak furt nějakej zánět :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Jinak dnes sem taky pekla a taky si dala takže sere pes :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2007 ve 21:45  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Čus bambus,
ty woe Marlenku jsem nedala, ale u tchýně jablečný perník s čokoládou .. :grinning: :confused: a kilometrů jsem ušla jen 5, páč zpátky jsem jela vozem :stuck_out_tongue_closed_eyes: přijel si pro mě manža :sweat_smile:
7. říj 2007 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
já su úplnej debil napsala jsem pýt tak soráč PÍT :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2007 ve 23:04  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, přibrala jsem v těhotenství jen 10,5 kg. Na sále jsem nechala 6, v porodnici další 2 a 2 týdny po porodu jsem byla na své váze. Takže jsem fakt ráda, že to šlo tak rychle dolů. :slight_smile:
8. říj 2007 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
mimi: Gratuluju k úctyhodným 30dekům, to je počátek veškerého úspěchu, ted už to půjde po kilech :grinning: Ti věřím
8. říj 2007 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdar ženský,
dneska budu žehlit :sweat_smile: tak jsem Vás chtěla jen pozdravit .. :wink:
Zítra lítám po doktorech a ve středu odjíždím na ty hory, prý je tam sníh a zima jak v perdéli ... :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2007 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak já měla před těhu cca 57kg a před porodem 72kg, kže jsem přibrala cca 15kg. Po porodu jsem měla 63kg a teď po pěti měsících mám 62kg, kže žádná extra změna, ale každý mi říká, že mi to teď sluší víc, tak to tak asi nechám. :sweat_smile: :sunglasses: Akorát možná ten špíček by mohl ještě trochu dolů. :grinning:
9. říj 2007 v 00:28  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,mám stejný problém jako většina z vás.akorát,že já přibrala rekordních 32kg.před otěh.66 kg a před porodem 98kg.hrůza,já vím.9 kg jsem ztratila porodem(malej byl docela kus)a pak jsem ještě trochu hubla,když jsem kojila,moje váha se ale zastavila na 79 kg a nic nezabíralo.trvalo to tak 3 měs.tedˇ už to zase trochu jde dolů,ale hodně jsem se omezila v jídle.i když nevim jak dlouho to vydržim,jsem totiž stejná požitkářka jako Kristi :grinning:
9. říj 2007 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, pred tehu jsem mela 49 pak jsem pribrala 12 kilo, v porodnici jsem nechal 8 kilo a ted me po 6 tydnech zbyva jeste ty 4 kila a ne ne dolu. :grinning:

Jen jsem se vas chtela zeptat, ja se moc roztahla v bokach, za jak dlouho se ty kycle (boky) vraci zase zpatky??? :confused: Predem diky. :wink:
9. říj 2007 v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí
elly, mně se to vrátilo asi za 4 měsíce - ale úplně se to nevrátí asi nikdy, protože se povolí spojení mezi kostma... (ale ten centimetr, dva se snese :wink:)
9. říj 2007 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Kyri fakt az tak za dlouho? :confused: Tak to ja jsem nevedela, ze uz se to nikdy do puvodniho stavu nevrati :confounded:
9. říj 2007 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ilca: Tak bud ráda ,že po omezení jídla to jde dolů, já zkoušela omezovat jídlo a nic, ani deko ,od šestinedělí se mi to furt drží. Ty kojíš?
9. říj 2007 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
elly - jak jako dlouho? 4 měsíce, to není nic, dyk se to zvětšuje a roste 9 měsíců, tak to nebude pryč za tejden :grinning:
(jo, a u mně to šlo ve skocích, třeba 4 týdny jsem byla na stejný váze, a pak během týdne byla 2kg dole...)
9. říj 2007 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
pardon, ne "u mně", ale "u mě" :grinning: :wink:
9. říj 2007 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdar děučátka :dizzy_face:
tak se jdu rozloučit, páč zítra odjíždíme na ty hory a netuším zda se do tej doby stihnu připojit ... :sweat_smile:
Vracím se v sobotu večír, tak v nedělu su tu ako na koni :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak obzvláště zdravím Morušu, Anddy, Kael a Kyri - i když Kyri je spíš se svojí vahou rušivý element :sweat_smile: :rolling_eyes: ale mám ji ráda i tak :wink:
Jo jinak na dnešek sem byla vzhůru co hodinu, páč zubyska Zuzinku bolí a bolí .. kuy jedny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Váha nevím, nelezu tam, ale po horách v pondělí tam stoupnu a huvidím .. už teď se mi klepou kolínka ... :confused: :pensive:
Tak se tu mějte a piště mi pěkně ipky, páč Vás určo nestihnu dočíst, tak ať jsem v obraze :sunglasses:
Zatial páček schledáček :zipper_mouth:
9. říj 2007 v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
mimi: Tak si to tam pořádně užij..i za nás. :slight_smile: Kilům a horám zdar.
9. říj 2007 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
morusa:ne už ne,malýho jsem kojila skoro do sedmého měsíce,tedˇ mu bude 9 měs.Jinak už mi zase chutná,takže mám kilo a půl nahoře :sweat_smile:
11. říj 2007 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
morusa: poslala jsem ti majlika je to k tematu, tak mrkni :grinning:
11. říj 2007 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek