Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

morusa
14. srp 2007

Ahojte holky, zakládám novou diskuzi na výše uvedené téma, myslím ,že tady nikde není, zatím jsem našla jen, kolik se přibralo apod.Bylo by fajn ,kdybyste napsaly, kolik jste která nabrala a jak dlouho Vám trvalo ty kilča shodit, popřípadě jak...jestli pouze kojením nebo omezováním stravy nebo cvičením či jestli máte nějaký zaručený recept... Docela mě to zajímá, protože mně každý říkal, jak mám hlavně kojit a kilča půjdou dolů, no a i když plně kojím, tak váha už měsíc a půl stojí, vlastně jsem shazovala jen po dobu šestinedělí, což je v mém případě ne moc lichotivé, jelikož jsem přibrala 25kg za těhotenství plus 5kg těsně před otěhotněním po vysazení prášků,no a momentálně mám dole jen 15kg, jím zdravě a dokonce třikrát týdně cvičím a váha prostě stojí. 😒

miminak
13. říj 2007

Sláva nazdar výletu, už jsem doma už jsem tu 😀 😀 😀
Ty woe, ženský .. ste toho teda moc nenakecaly .. 😕 😝 alespoň Vás nemusím dočítat 😅 😀 😀
So, ozvu se zítra .. jdu kouknout na ipky a do dubna 😉

morusa
autor
15. říj 2007

anddy: Nejlepší je ten konec, ještěže nemáme tak malýho psa 😀 😀 😀
Mimi: čau výletníku, jsem přečítala v dubnovkách, jak jsi se měla. Co kilča? už je z tebe modéélka? 😕

marinka
16. říj 2007

Ať to nikdo nebere jako provokaci 😉 😀 ..
Já jsem v těhu přibrala jen 7 kg, z 49 kg na 56 kg, dnes jsem 8 den po porodu a 48,8 kg, takže jsem to úspěšně nechala v porodce..

kaelan
16. říj 2007

Mari tak to si děláš kozy?????????? 😀
Jak je to ku.. možný jenom 7 kg to je úlet jak prase ☹
Tiše zááááááááááávidím 😉

reruna
16. říj 2007

Ahoj, asi mě budete nenávidět, ale já už mám svoji váhu zpátku od druhého týdne po porodu. S postavou je to horší, břišní svaly mám rozestoupené a povolené, stehna a zadek taky. Naštěstí zatím nemám žádné strie, i když i ty se můžou ještě vytvořit.

elucinka
16. říj 2007

Tak já jsem nabrala v těhu 21kg - původně 65, před porodem 86.
Porod hnusnej, nakonec skončil císařem, takže pooperační dieta atd. - v porodnici zůstalo 11kg. Takže jsem přišla domů s 75kg. Teď jsem 10 dní doma a dolů šel další 1kg. Takže k dnešku mám 74. Doufám, že to půjde dolů a do vánoc budu mít pod 70. Kojím, tak snad to půjde 🙂

morusa
autor
16. říj 2007

Marinka: moje kamarádka přibrala za celé těhotenství taky necelých 6 kg,holt to jsou ty šťastnějšíz nás. 😉

marinka
16. říj 2007

kaelan, no já jsem byla vždycky vychrtlinka, v těhu jsem jedla o trochu víc než normálně a všechno jsem nabrala od 20 do 30 tt, pak už asi jen kilčo. A asi do 17 tt mi bylo zle, takže to jsem byla spíš ráda, že nehubnu..
Ale stejně se do ničeho nevlezu, protože se mi rozestoupila pánev a nemám šanci zapnout žádné kalhoty, tak budu muset vyrazit na nákupy 🙂

marinka
16. říj 2007

U nás v říjenkách přibralo pár holek kolem těch 6 kg, takže to jde, i když to není tak časté, že jo 😉

kyri
17. říj 2007

jj, jedna moje kámoška nabrala v prvním těhu 8kg, a pak do cca 4 měsíců 13kg zhubla! 😀 😀
(páč dítě byl brutální nespavec a řvoun, takže to šlo rychle 😔 )

kyri
17. říj 2007

marinka: to se dá zas dokupy - já taky měla pánev snad o 10cm širší, a teď už se asi 3 měsíce vlezu do všeho, co jsem nosila předtim 😉

matysi
17. říj 2007

Ahoj! Já teda přibrala skoro 20, měsíc po porodu mi porád ještě zůstávalo +11 ☹ Kolem 5. měsíce po porodu se váha zastavila na +5 a teď jsem po delší době vlezla na váhu u našich (doma jí radši nemám) a koukám, že už mi zbývaj jenom 3!!! 🙂 A to se v jídle vůbec neomezuju, nutno podotknout, že jsem schopná sežrat čokoládu na posezení, když něco upeču, tak to většinou taky sežeru sama atd. 😀 Prostě kojení a větší frmol kolem prcka a nějak to jde dolů skorem samo 😉 Pochybuju, že 2x týdně spinning by měl nějaký význam v hubnutí, ale super se s ním zpevňuje figura... Byla jsem po porodu jak rosol 😝

elly
17. říj 2007

Jo jo Kyri..tech 10 cm mam taky..ale doufam, ze jak jsi psala, ze se to do tech MAX 6 mesicu vrati zpatky. 😕 Nic neoblecu.....pomoooc 😅

anddy
19. říj 2007

Zdar baby 😀 mam kilo doleeeeee, sme se stehovali a tyden jsem zrala jen banany a oplatky 😀 😀 😀 super dietka, ted cekam, ze tak pet priberu 😠 , no uvidime 😎
Jinak jsem vas docitala na dubnu 😉
Mimi v breznu byva v Brne veletrh a tam jsou vyrobci a dovozci kocarku a jsou tam nove kolekce. 😀
U vas snezi ja chci takyyyyyy, tady je pres den 14-16 stupnu a slunicko, krasnej podzim 😉
Jinak zub nemame a Kevan se budi tak 3-6x za noc, mozna mu rostou a taky ta zmena prostredi 😝
Ty voe ale stehovat se s tak malym skvrnetem pakec, vubec nestiham, nastesti je zitra s nama doma tatka tak to dodelame. Taky venku je krasne, tak chodim vencit sebe i Kevulku 😀 , on totiz spi jenom v kocare 😕
No jdu chrnet, pac ted jsou ty noci divoky, tak pa pa pa a zase pisnu 😅
jo a vazit se muzu az zase za 14 dni, uz tam zase nejsou baterky
jo a taky tim ze mame vetsi bydleni, tak muzu zacit cvicit, akorat nevim kdy?????? 😀 tak pac a pusu 😵

morusa
autor
20. říj 2007

anddy:Velké gratulace 😉 Konečně se začíná blejskat na lepší časy 😀 Já dvě kilča dole,asi za to může to noční vstávání,který tak špatně snáším. 😀

s.arik
20. říj 2007

ahoj,
nerada bych některé z vás otrávila, ale já taky přibrala jen osm kilo (59-67kg) a tři dny po porodu jsem byla na své dřívější váze 🙂

miminak
21. říj 2007

Zdar ženský moje zlatý 😵
tak nastal čas váhy a vážení ... 😕
takže za poslední měsíc 2,9 kg dole 😀 😵 Jsu šťastná, ale doufám že to vydrží a hlavně že to bude pokračovat 😎

Anddy - con gratulation 😉 jsi pašák 😵 myslím na ip, ale nestíhám 😝 😝

Moruša - zdravím a přeji krásný den, koukám že ses zabydlela u nás v dubnovkách, super nápad 😉 😵 na ipku taky myslím, ale add výše 😔

Holčinky moje zlatý, venku krásně svítí sluníčko, ale je to zrada, páč zima obrovská 😝 😔

morusa
autor
21. říj 2007

Mimi: No tak velké, obrovské gratulace, to je super, kdyby tu byl smajlík se vztyčeným prstem, tak ho sem hned hodím. Vypadá to ,že se naše těla vzpamatovala, co? U mě se ty dvě kilča dole asi taky už zabydlely, sem dneska prubla váhu radši znova.

miminak
21. říj 2007

Moruša - díky, doufám že to bude trvalé a hlavně že to ještě poleze dolů .. má totiž co 😝 😔
Jinak v úterý začínám ještě nový cvíčo k tomu BS, tak doufám, že to zafunguje, ale ten lavor co mám vepředu je hnus .. 😝 😝 ☹
No ale tvá 2 kilča jsou taky super!! Že by .. ?? Konečně .. snad .. 😔

miminak
22. říj 2007

to tu chcípnul pes a lekla ryba .. ?? 😕 😔

kaelan
22. říj 2007

všeci na to ser... 😀 😀 😀

kaelan
22. říj 2007

mimi tak co byl včera večer BS? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

miminak
22. říj 2007

Ty woe nebyl .. manžel usnul jako dřevo a já byla nakonec ráda .. 😅 😔

miminak
22. říj 2007

Pádím okouknout plavání 😉

anddy
25. říj 2007

Zdar baby, nestiham, jako ale vubec 😠 Kevanovi rostou zuby, se ty woe picnu, mu je snad vytahnu 😝 zlobi jako cert, teda on je desne hodnouckej, hraje si s hrackama u toho si brouka, ale ja musim byt u neho 😠 Zas nejake vyhody to ma, mam precteny uz tri knizky 😀 😀
Jo a dneska mi spadl z postele, chvilku rval on a pak ja 😢 uz ani nevim kdo dyl 😨 ale nastesti je vse O.K.
No a to nejdulezitejsi -3 kg. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Predem dekuji za gratulace a samo veeeeelike gratulace a mavani i vasim kileckum tak pa pa kila
😵 😵 😝

kaelan
25. říj 2007

já chcu taky 😝 ale při mé smůle to bude tak +3kg ☹ ☹ ☹ ☹

miminak
25. říj 2007

Anddy, CON GRATULTION!!!!!! 🤐
JAKO TO SI BORKA, tak jen tak dál 😉
Kael - koukej tam už vlízt, jsi říkala na konci měsíce 😕 neboj, bude tam minus 😉

anddy
25. říj 2007

ahoj holky moje zlaty, muj jidelnicek je totiz 2 kavy nejaka tycinka musli, jedny oplatky nejlepe cokoladove, 2 banany, 2-3 krajice chleba se sadlem 😀 ja budu stihla ale zaludek v prdeli 😝
Ne i normalni jidlo mam, ale omezila jsem tuky a ono to pomaha tuky tuky 😵 cukr asi memu telu nevadi 😀 😀
A az zacnu cvicit to bude 😎 ale az zacnu 😀

miminak
25. říj 2007

Hele woe, neplejtvej sílama a napiš ipku, na ni čekám jak na smilování Bóžííí 😅 😀

miminak
25. říj 2007

Hned jsem tu, jen vyřídím taky jednu ipku 😕

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru