Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

morusa
14. srp 2007

Ahojte holky, zakládám novou diskuzi na výše uvedené téma, myslím ,že tady nikde není, zatím jsem našla jen, kolik se přibralo apod.Bylo by fajn ,kdybyste napsaly, kolik jste která nabrala a jak dlouho Vám trvalo ty kilča shodit, popřípadě jak...jestli pouze kojením nebo omezováním stravy nebo cvičením či jestli máte nějaký zaručený recept... Docela mě to zajímá, protože mně každý říkal, jak mám hlavně kojit a kilča půjdou dolů, no a i když plně kojím, tak váha už měsíc a půl stojí, vlastně jsem shazovala jen po dobu šestinedělí, což je v mém případě ne moc lichotivé, jelikož jsem přibrala 25kg za těhotenství plus 5kg těsně před otěhotněním po vysazení prášků,no a momentálně mám dole jen 15kg, jím zdravě a dokonce třikrát týdně cvičím a váha prostě stojí. 😒

anddy
29. říj 2007

kde je vubec miminak hubne co?! 😀 😠

anddy
29. říj 2007

muj jidelnicek, rano vydatne posnidam jako ale vydatne, pak az obedvam a odpoledne ke kavicce neco sladkeho a pak vecerim, jo a jeste hodne jim ovoce, zeleninu neee brrr fuj 😝

kaelan
29. říj 2007

ti říkám že sem nepatříš 😝

tady maj vstup jenom špekatý 😀 😀 😀

kaelan
29. říj 2007

jak fuj ta je dobrá akorát su furt nadutá jak koza 😀 😀 😀

Mimi zase peče,vaří,BStajlinguje nebo ta poslední možnost na š.... 😀 😀 😀 😀 proč myslíš že tak hubne jedině sex nic jinýho v tom být nemůže 😝

anddy
29. říj 2007

ahaaaaa, takze ona nam taji zpusob hubnuti, jeste ze jsi na to prisla 😅 teda mimi 😠

kaelan
29. říj 2007

no říkám každej tomu říká jinak my sex Mimi BS 😀 😀 😀 😀 😀

já ale nemůžu páč nejsem chráněná osoba čekám na tetku z Červené lhoty a ona ne a ne přijet 😀 😀 😀 to je po těch práškách 😝 ale já věčně čekat nebudu ☹ ☹ ☹ já chci taky hubnout 😀

anddy
29. říj 2007

ja mam antinu, mozna je to i s ni, ze to nejde, kael tak kolik vazis, mi to napis klido pido do ip 😀 😝

anddy
29. říj 2007

joo a mas nadherny holky 😵

sisstin
29. říj 2007

tak já mám týden po porodu - 7 kg..a ještě nějakých 8-9 mi zbývá 😕

anddy
29. říj 2007

sis ty vogo to das neboj, ale my uz asi neee 😀

sisstin
29. říj 2007

anddy: no já ti nevim 😕 😔 😅

anddy
29. říj 2007

no je blby ze to rikam zrovna ja, ktere to nejde, ale uvidis, ze to shodis, ty ses mlada (narozdil odemne) 😀

anddy
29. říj 2007

jdu krmit dravou zver 😀 zase sem juknu 😝

morusa
autor
29. říj 2007

Sis: jeslti ti zbývá osm kilo, tak to máš dole maximálně do tří měsíců, ti říkám, to se fakt neboj.
Kaelan:Byla jsem na nákupech,normálně mě to nebavilo, nebavilo mě šahat po velikosti, která se mi vůbec nelíbí.
Jo a říkala jsem si, jestli já to kilo nemám nahoře proto, protože sotva jsem zjistila ,že šlo něco dolů, tak jsem se začala sledovat a hlídat v jídle ,takže se ode dneška zase nesleduju a nehlídám a uvidíme.
Jinak já ráno místo snídaně mám ovoce, obvykle banán, pak si udělám tousty se sýrem a zeleninou obvykle , odpoledne si dám ke kávičce občas nějaké sladké pečivo a pak mám až večeři, což bývají rybičky a nebo zelenina se sýrem a tmavým pečivem, takže nemyslím, že na to ,že jsem kojící matka, tak bych se přežírala.

morusa
autor
29. říj 2007

anddy: hod nám pak na chvilku tu fotku, určitě to tak hrozný nebude.

miminak
29. říj 2007

TEDY DĚFFFČATA 😔
Sem si myslela, že jako táhneme za jeden provaz .. woe 😝 😝

Jako Kael, si nevzpomínáš když jsme si měřily obvody pupků, stehen a tak?? 😕 No kolik jsem měla .. skoro nejvíc 😔 Tak neserte 😀 😀 😀
Já jsem 3 měsíce nezhubla ani deko 😅 , tak teď mám nárok 😉

A mezi námi, jsem na tom jako Moruša, jen ona je hubenější 😀 😀 zbývá mi cca 6 kg do předtěhu a 5 - 6 kg k normě 😅 už jsem psala, že jsem před těhu nějak přibrááála 😨

Takže tak, tedy mám výhradní právo to tady okupovat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝

morusa
autor
29. říj 2007

Mimi: Co sem lezeš??? 😀 😀
Woe, mně zbejvá už zase 8,5kg a pak 5kg předtěhu, takže na tom vůbec nejsme stejně. 😀

miminak
29. říj 2007

Jenže tys byla před těhu super twiggy, ale já super normal ultra 😅 😀 😀

morusa
autor
29. říj 2007

Nekecej, si nemáme co vyčítat, sem viděla tvoje fotky. 😉 Hele, čím dál víc jsem na nás zvědavá na jaře, fakt že jo.

miminak
29. říj 2007

Viď, jen abychom se nedivily .. 😝 😝 😅

kaelan
29. říj 2007

tak mě teda zbejvá tak 10 kg + 1 nový takže součet je 11kg. ☹ ☹ ☹

jo a na to měření si Mimouši vzpomínám moc dobře páč moje extra super stehýnka měla nejvíc 😢 😢 😢 😢

Morus já se nějak nesledovala taky sem na to dlabala a vidíš + 1 kg 😠

hubnutí zdar a BS též 😀 😀 😀 😀

miminak
29. říj 2007

Woe tak o prudíš když máš zhubnout míňnež já .. 🙄 😠 😝

morusa
autor
29. říj 2007

Já se radši neměřím, stačí, že jsem se vyfotila ve spodním prádle před zrcadlem, zezadu,zepředu a z boku a říkám Vám,děvčata, to byste utekly samy před sebou...

kaelan
29. říj 2007

jo a Siss tys byla výstavní těhule 😉 a neblázni seš týden po porodu 🙂
to budeš mít dole jedna dvě po prvním mimi to jde rychle 😀 takže se neboj budeš zase super kost i když to seš i teď 😉 😅 😝

kaelan
29. říj 2007

😀 😀 😀 😀

miminak
29. říj 2007

Jo Moruš, to znám .. bych blila 😝 😕

kaelan
29. říj 2007

Morus to ti tak věřím 😀 😀 😀 vy jste normálně lhářky 😝
a neserte jsou tady tlustý 😢 nasraný 😠 bez nálady 😢 jako myslím sebe ☹

kaelan
29. říj 2007

to by mě asi praskla čočka 😝

morusa
autor
29. říj 2007

kaelan:já opravdu matu horní částí těla, tu mám fakt v pohodě, jakmile stojím, tak je to katastrofa, jsem hruška, velká prdel, tlustý stehna, kurňa,tak mi to už věřte.

a přidávám se k těm tlustejm, nasranejm ..bez nálady.

miminak
29. říj 2007

Woe neser 😖

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru