• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

12. ledna 2017 
kde je vubec miminak hubne co?! :grinning: :angry:
29. říj 2007 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
muj jidelnicek, rano vydatne posnidam jako ale vydatne, pak az obedvam a odpoledne ke kavicce neco sladkeho a pak vecerim, jo a jeste hodne jim ovoce, zeleninu neee brrr fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2007 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ti říkám že sem nepatříš :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tady maj vstup jenom špekatý :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2007 v 15:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak fuj ta je dobrá akorát su furt nadutá jak koza :grinning: :grinning: :grinning:

Mimi zase peče,vaří,BStajlinguje nebo ta poslední možnost na š.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: proč myslíš že tak hubne jedině sex nic jinýho v tom být nemůže :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2007 v 15:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahaaaaa, takze ona nam taji zpusob hubnuti, jeste ze jsi na to prisla :sweat_smile: teda mimi :angry:
29. říj 2007 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no říkám každej tomu říká jinak my sex Mimi BS :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

já ale nemůžu páč nejsem chráněná osoba čekám na tetku z Červené lhoty a ona ne a ne přijet :grinning: :grinning: :grinning: to je po těch práškách :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale já věčně čekat nebudu :frowning2: :frowning2: :frowning2: já chci taky hubnout :grinning:
29. říj 2007 v 16:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam antinu, mozna je to i s ni, ze to nejde, kael tak kolik vazis, mi to napis klido pido do ip :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2007 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo a mas nadherny holky :dizzy_face:
29. říj 2007 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já mám týden po porodu - 7 kg..a ještě nějakých 8-9 mi zbývá :confused:
29. říj 2007 v 16:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis ty vogo to das neboj, ale my uz asi neee :grinning:
29. říj 2007 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
anddy: no já ti nevim :confused: :pensive: :sweat_smile:
29. říj 2007 v 16:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je blby ze to rikam zrovna ja, ktere to nejde, ale uvidis, ze to shodis, ty ses mlada (narozdil odemne) :grinning:
29. říj 2007 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu krmit dravou zver :grinning: zase sem juknu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2007 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sis: jeslti ti zbývá osm kilo, tak to máš dole maximálně do tří měsíců, ti říkám, to se fakt neboj.
Kaelan:Byla jsem na nákupech,normálně mě to nebavilo, nebavilo mě šahat po velikosti, která se mi vůbec nelíbí.
Jo a říkala jsem si, jestli já to kilo nemám nahoře proto, protože sotva jsem zjistila ,že šlo něco dolů, tak jsem se začala sledovat a hlídat v jídle ,takže se ode dneška zase nesleduju a nehlídám a uvidíme.
Jinak já ráno místo snídaně mám ovoce, obvykle banán, pak si udělám tousty se sýrem a zeleninou obvykle , odpoledne si dám ke kávičce občas nějaké sladké pečivo a pak mám až večeři, což bývají rybičky a nebo zelenina se sýrem a tmavým pečivem, takže nemyslím, že na to ,že jsem kojící matka, tak bych se přežírala.
29. říj 2007 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
anddy: hod nám pak na chvilku tu fotku, určitě to tak hrozný nebude.
29. říj 2007 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
TEDY DĚFFFČATA :pensive:
Sem si myslela, že jako táhneme za jeden provaz .. woe :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jako Kael, si nevzpomínáš když jsme si měřily obvody pupků, stehen a tak?? :confused: No kolik jsem měla .. skoro nejvíc :pensive: Tak neserte :grinning: :grinning: :grinning:
Já jsem 3 měsíce nezhubla ani deko :sweat_smile: , tak teď mám nárok :wink:

A mezi námi, jsem na tom jako Moruša, jen ona je hubenější :grinning: :grinning: zbývá mi cca 6 kg do předtěhu a 5 - 6 kg k normě :sweat_smile: už jsem psala, že jsem před těhu nějak přibrááála :fearful:

Takže tak, tedy mám výhradní právo to tady okupovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2007 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mimi: Co sem lezeš??? :grinning: :grinning:
Woe, mně zbejvá už zase 8,5kg a pak 5kg předtěhu, takže na tom vůbec nejsme stejně. :grinning:
29. říj 2007 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jenže tys byla před těhu super twiggy, ale já super normal ultra :sweat_smile: :grinning: :grinning:
29. říj 2007 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nekecej, si nemáme co vyčítat, sem viděla tvoje fotky. :wink: Hele, čím dál víc jsem na nás zvědavá na jaře, fakt že jo.
29. říj 2007 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Viď, jen abychom se nedivily .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
29. říj 2007 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě teda zbejvá tak 10 kg + 1 nový takže součet je 11kg. :frowning2: :frowning2: :frowning2:

jo a na to měření si Mimouši vzpomínám moc dobře páč moje extra super stehýnka měla nejvíc :cry: :cry: :cry: :cry:

Morus já se nějak nesledovala taky sem na to dlabala a vidíš + 1 kg :angry:

hubnutí zdar a BS též :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2007 ve 21:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Woe tak o prudíš když máš zhubnout míňnež já .. :rolling_eyes: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2007 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já se radši neměřím, stačí, že jsem se vyfotila ve spodním prádle před zrcadlem, zezadu,zepředu a z boku a říkám Vám,děvčata, to byste utekly samy před sebou...
29. říj 2007 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a Siss tys byla výstavní těhule :wink: a neblázni seš týden po porodu :slight_smile:
to budeš mít dole jedna dvě po prvním mimi to jde rychle :grinning: takže se neboj budeš zase super kost i když to seš i teď :wink: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2007 ve 21:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. říj 2007 ve 21:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Moruš, to znám .. bych blila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
29. říj 2007 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Morus to ti tak věřím :grinning: :grinning: :grinning: vy jste normálně lhářky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a neserte jsou tady tlustý :cry: nasraný :angry: bez nálady :cry: jako myslím sebe :frowning2:
29. říj 2007 ve 21:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to by mě asi praskla čočka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2007 ve 21:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kaelan:já opravdu matu horní částí těla, tu mám fakt v pohodě, jakmile stojím, tak je to katastrofa, jsem hruška, velká prdel, tlustý stehna, kurňa,tak mi to už věřte.

a přidávám se k těm tlustejm, nasranejm ..bez nálady.
29. říj 2007 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Woe neser :confounded:
29. říj 2007 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek