Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

morusa
14. srp 2007

Ahojte holky, zakládám novou diskuzi na výše uvedené téma, myslím ,že tady nikde není, zatím jsem našla jen, kolik se přibralo apod.Bylo by fajn ,kdybyste napsaly, kolik jste která nabrala a jak dlouho Vám trvalo ty kilča shodit, popřípadě jak...jestli pouze kojením nebo omezováním stravy nebo cvičením či jestli máte nějaký zaručený recept... Docela mě to zajímá, protože mně každý říkal, jak mám hlavně kojit a kilča půjdou dolů, no a i když plně kojím, tak váha už měsíc a půl stojí, vlastně jsem shazovala jen po dobu šestinedělí, což je v mém případě ne moc lichotivé, jelikož jsem přibrala 25kg za těhotenství plus 5kg těsně před otěhotněním po vysazení prášků,no a momentálně mám dole jen 15kg, jím zdravě a dokonce třikrát týdně cvičím a váha prostě stojí. 😒

morusa
autor
1. lis 2007

anddy: Prdlajs, nevíš, o čem mluvíš 😠 Je to pohoda.

miminak
1. lis 2007

Suki - neserrrrrrrrrrrrr 😀 😀
Anddy - woe je to dobrý 😉
Moruš - nekecej, ty si na tom taktéž so good 😎

anddy
2. lis 2007

Mimi ja vim ze mi chces zalichotit, ale ja vim svyyyy viiiis 😀 😠 ony ty hadry hoooooodne veci kryji 😀 😀 😀

anatanka
2. lis 2007

Ja jsem nabrala ve tehu 12 kg, po porodu mi neco zbylo, ale byla jsem rada. Nevesla jsem se do zadnyho obleceni, tak jsem hned letela na nakup a nakoupila si novy hadriky, hlavne kalhoty a v obchode jsem si pripadala jak Alenka v risi divu, protoze jsem se musela vzdycky trikrat vracet pro jinou velikost. Vubec jsem nemela odhad na svoje novy rozmery. Novy kalhoty mi poslouzily ale vsechny jen cca 14 dni, vaha mi sla strasne rychle dolu a ted jsem tam, co jsem byla. Jen je to vsechno ejste takopvy rosolovity... 🙂

miminak
2. lis 2007

Anddy, neserr, zásadně nelichotíííím 😀 😀 😅

simona
3. lis 2007

já jsem nabrala 20 kg a mám pořád 8 nahoře. Nic mi není z mého původního šatníku, musela jsem si nakoupit pár věcí v obrovských velikostech,abych měla vůbec co na sebe. Taky kojím, vstávám v noci a váha se nehne. ☹

anddy
4. lis 2007

miminaku hod sem taky naaaaky aktualni foto 😎
simono- vitej do klubu 😀

kaelan
4. lis 2007

ahoj kočeny 😀

Andy koukala jsem na foto a seš fakt uúúplně normál krásná 😉
já radši žádný aktuální foto nedávám páč to by jste teprve viděly pořádný špeky vy chcíplinky 😀 😀 😀

tak zatím a hubnutí 3krát zdar 😀 😀 😀

elucinka
4. lis 2007

ahoj holky, tak se k vám přidávám, v těhu jsem nabrala +21kg a teď 5 týdnů po porodu mám ještě 8kg... 😒 a nějak se to nehýbe směrem dolů...☹ mám to všecko ve stehnech a na zadku...a kdybyste viděly ty strije (zadek a stehňasy), tak vám bude špatně 😝 Původně rifle vel. S, nebo 36. Teď XL, a jedny černý gatě mám č.46 a jsou mi akorát ☹

miminak
4. lis 2007

Zdarec babinec 😵

Anddy, woe neser, kdybys mě viděla .. zvracela bys 😕 😀 😀 ale jestli máš žaludek v oukeji, něco Ti sem hodím 😕

Kael - viď že je to kus, ona jen tak prudíííí 😝 😀 a ty taky neser 😅 😀

elucinky - holka neblázni, jsi ještě v šestinedělí 😉 ne každej to odsere jako my (Moruša, Anddy a Kael) 😅 😕 🙄 😔 Bude dobře, uvidíš 😉

morusa
autor
4. lis 2007

čus baby, mám vyzkoušeno,to ,co nezhubnete během šestinedělí, tak nezhubnete už nikdy 😀 Néé, kecám,ale vítejte.My čtyři grácie jsme fakt ztracený případy... 😝

kaelan
4. lis 2007

Mimi já už dlouho nezvracela snad naposled v 5 měsíci tak sem něco hod 😀 😀 😀 😀 ale ono to taky tak horký nebude že né? 😝

Eluci ty vogo 8 kg to je úplný leháro to dáš dolů jak nic uvidíš já jsem 6 měsíců po a mám jěště 11 tak vo co go??????? 😀

Mimi si tu jěště nebo zase někde surfuješ????????? 😀

miminak
4. lis 2007

Woe lítám z tématu na téma jak magor 😝 😀 kdyby tu tak nechali jen toto 😕 😅 😀 😀 😀

kaelan
4. lis 2007

no já taky trochu lítám ale jen jemně 😀 a su ráda že je tu aspon někdo bo jsem si dlouho nepokecala 🙂

miminak
4. lis 2007

Su tu a ještě dlouho budu, páč manža zítra odlétá pracovat až na kraj světa a já budu tady sama samotinká .. asi unetovaná k smrti, s haldou smetí a kostí od kuřat 😀 😀 😀

kaelan
4. lis 2007

deš zítra na BS???????? 🙂 stejně seš dobrá tak dlouho a pořád nepolevuješ
ty chceš asi hodně zpátky svou postavu že jo? 😀

morusa
autor
4. lis 2007

Děfčata, ráno stoupám na váhu, kdo jde do toho se mnou? 😝

miminak
4. lis 2007

Kael, to jako chci .. já přeci neumřu jako tlustá, upocená, zavšivená a nemohoucí matka několika capartůůůů 😀 😀 😀 😅 😕

Moruša, mám to v plánu až za týden .. ale pro sichr a pro Tebe to hudělám 😕 😝 😅

kaelan
4. lis 2007

jo dnes jsem dělala jakousi děrovanou buchtu a je fakt dobrá sežrala jsem asi 3 kousky ☹ ☹ ☹ já se fakt z toho už nevyhrabu 😠

jo kamoška je 14 dní po porodu a zůstává jí ještě 4 kg což shodí hned páč kojí 😉 a je to taková ta postava typu Alčus 😀 😀 😀

morusa
autor
4. lis 2007

Mimi: seš fakt kámoš 😅 😉
Kael: sem dneska sežrala 4 kousky štrůdlu, slovy čtyři...jsem nikdy nejedla buchty a sladký tak jako ted, to je to kojení 😠

miminak
4. lis 2007

Woe Moruš, tak až přestaneš .. znáš ty keci neee 😀 😀 😀
Kael, já nic, ale včera jsem si dala Fidorku hořkou .. ou ou 😝 Jo a BS a BF pořád jedu, jenže v úterý nemohu, páč manža je v řiti šikmovokých a je to večer a to nikoho nenechám aby Zuzinu koupal a krmil a uspával, páč by to nesvedl 😀 😀 ale ve čtvrtek jdu, páč je to zrána a to bude hlídat bábi .. tedy možná 😅 😕

miminak
4. lis 2007

Moruš, krásná fotka 😵

morusa
autor
4. lis 2007

Jéé 😕 ,děkuju

miminak
4. lis 2007

Děfčata, tak je tam celé foto postavy ke zblití ... 😝 😝 Můžete juknout 😅

miminak
4. lis 2007

No tak jako mě je zle, šup šup ať to mohu smáznout 😕 😔

morusa
autor
4. lis 2007

mimi:ty??ty si stěžuješ?Dyt je to naprosto v pohodě,ale rozumim ti,jde o pocit...A líbí se mi tvoje těhu fotky,moc.Dam tam taky nějakou bříškatou.

miminak
4. lis 2007

Moruša, ty si asi pila .. 😅 vždyt je to hrozný .. k zblití 😝 😝 Díky, těhu fotky byly prima, tam jsem bicho mohla vyvalit, teď ho zatahuju .. 😀 😀 Hoď, jsem zvědavá 😕 😉

morusa
autor
4. lis 2007

Mimi: Jak to víš? 😀 😀 Dávám lambrusco,ale jenom jednu skleničku, jsem to už nemohla vydržet. Jdu na to.

miminak
4. lis 2007

No páč bys mi nemohla napsat, že je to v pohodě .. 😀 😀

morusa
autor
4. lis 2007

mimi:Víš co, nejsi tlustá, nepůsobíš jako koule ,já to mám stejně ,ale protože máme kila navíc, který tam dřív nebyly, tak se holt necejtíme good, ale ti říkám, v létě jsme hvězdy. 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru