Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

morusa
14. srp 2007

Ahojte holky, zakládám novou diskuzi na výše uvedené téma, myslím ,že tady nikde není, zatím jsem našla jen, kolik se přibralo apod.Bylo by fajn ,kdybyste napsaly, kolik jste která nabrala a jak dlouho Vám trvalo ty kilča shodit, popřípadě jak...jestli pouze kojením nebo omezováním stravy nebo cvičením či jestli máte nějaký zaručený recept... Docela mě to zajímá, protože mně každý říkal, jak mám hlavně kojit a kilča půjdou dolů, no a i když plně kojím, tak váha už měsíc a půl stojí, vlastně jsem shazovala jen po dobu šestinedělí, což je v mém případě ne moc lichotivé, jelikož jsem přibrala 25kg za těhotenství plus 5kg těsně před otěhotněním po vysazení prášků,no a momentálně mám dole jen 15kg, jím zdravě a dokonce třikrát týdně cvičím a váha prostě stojí. 😒

miminak
7. lis 2007

Takže to vlastně debilní je .... 😕 😅 😝 😔 😲 😀 😀

morusa
autor
7. lis 2007

Mimi: no právě, pokud během mateřský změníš rozhodnutí a místo dvou let se rozhodneš být doma tři, tak to postrádá logiku...

miminak
7. lis 2007

.. no když budeš pak doma rok zadarmo .. 😀 😀 mě by to nevadilo, spíš by mi to vadilo naopak .. prostě chcu po státu vydindat všechny prachy, páč i tak je to směšný ... 😝
Když řeknu že chcu být doma dva roky a budu tři, o peníze nepřijdu, ale naopak (řeknu tři a půjdu za dva roky) Ti nic nedají .. hele já piju zase čaj s rumem a začínám se do toho motat, ale ty to chňápeš neeee 😀 😀

miminak
7. lis 2007

Tedy jako nechci říct, že být rok doma zadarmo je v pohodě, ale že bych nerozfrcala všechny peňouze a nechala si tam na ten rok rezervu ..

morusa
autor
7. lis 2007

😀 😀 😀 😀 😀 Rozumim

miminak
7. lis 2007

Ufff sem si oddychla 😅 😀

morusa
autor
7. lis 2007

Se mi podařilo konečně uspat dítko, tak asi taky pošupajdím do hajan. 😔

miminak
7. lis 2007

Já taky, jsem out a musím mít sílu na zítřejší BS 😕 😅 😝 popřemýšlej o té tabulce a něco zpácháme 😀 😀

miminak
7. lis 2007

BROu BROu a díky za ipku, dlouuuuhou .. odepíšu zajtra 😉

morusa
autor
7. lis 2007

Brouuuuuuuuuuu

anddy
8. lis 2007

mam depku ☹ ahoj, nic nestiham v noci vstavam co hodinu, pres den spi jen venku, je tu hnusne, jsem nevyspana, tlusta 😢 napiste mi do tabulky 123,875kg pze tak to je a tak to bude!! 😠 az nebudu protivka tak se vokazu, takze cau na jare 😀 😝

kaelan
8. lis 2007

ale Anddy mě tam napíšou 125,458kg páč já jsem tu nej nej nej... 😀 😀 tabulku beru ale bojím bojím asi si budu muset něco vymyslet nějakej úbytek 😀 😀 😀 😀
du spat a sem taky tlustá ted jsemse pozorovala v zrcadle jak jsem se vysprchovala a chce se mi brečet,zvracet a jiný věci ☹ ☹ ☹ nějradši bych se ožrala 😀 😀 😀

sokolka
9. lis 2007

Tak děvenky abyste neměli moc velký depky tak já po mých úbytcích na váze jsem teď přibrala kilčo. Asi přestanu večer žrát..... ☹

sokolka
9. lis 2007

Sedá na mě depka takže jsem sežrala půjku čokolády. to mi to s tím nežraním moc dlouho nevydrželo.... ☹ 😅

miminak
9. lis 2007

Woe Sokolíku, sem slyšela že je to nová dietka .. jen čokoška 😕 😅 😀 😀

sokolka
9. lis 2007

jo tak to je parádička. Tak jsem zvědavá jak budu vypadat. To budu krasavica obecná... 😀

morusa
autor
9. lis 2007

Klíííd, ženský.Sem měla k večeři hranolky s kečupem a tatarkou a k tomu volský voka...tři, tělo si to žádalo. Ale mám radost, jsem právě vyhrála sázku s drahoušem 😀

miminak
9. lis 2007

O co jste se vsadili a co jsi vyhrála??? 😲 😵

morusa
autor
9. lis 2007

Mi tvrdil ,že Vesničko má středisková vyhrálo Oskara, já tvrdila ,že ne a měla jsem pravdu, bylo to jen nominovaný. Kdybych prohrála ,tak mi koupí model autíčka, kterej musím složit, někomu by se to nemuselo zdát tak hrozný, ale já jsem extrémně netrpělivej člověk a tohle by byl fakt bič na mě, asi bych se z toho zbláznila.Ale vyhrála jsem a drahouš, až zhubnu, se mnou půjde po obchodech, bude utrácet za moje hadříky a ještě si to bude hrozně užívat, kupovat mi kávu a lákat mě do dalšího a dalšího obchodu. 😀

miminak
9. lis 2007

Tak to je výýýborný 😀 😀 Gratuluji k výhře snů 😀 😉

miminak
9. lis 2007

To balim, jsem out 😝 😝 Zuzina usnula, jdu asi žehlit nebo jen tak civět na tývku ... 😕

miminak
9. lis 2007

Moruš, ipku nosím v hlavě, ale potřebuji čas .. o víkendu jsem zazděná, tak v týdnu .. a co ta tabulka, mám na ní začít makat?? 😀 😀 😅 😕

morusa
autor
9. lis 2007

Taky se tu bavím 😀 Drahouš šel trucovat na záchod. Já si ten den tááááák užiju.
Jinak přemejšlela jsem o té tabulce, ta je hotová za chvíli ,ale chceme ji tu veřejně vystavovat? Bych klíďo jakože posílala přes mejl a pravidelně aktualizovala, co ty na to? a taky zbytek...

morusa
autor
9. lis 2007

Platíš mi pivo 😀

miminak
9. lis 2007

Jo a dneska jsem se pěkně nabaštila v restauraci 😅 tak jsem v úterý na tu váhu zvědavá .. psala si v úterý žeee 😕

sokolka
9. lis 2007

Morus gratulace, to bych si taky nechala líbit... 😀

morusa
autor
9. lis 2007

Joo, v úterý. Co jsi měla dobrého?

miminak
9. lis 2007

Klíďo píďo, tak to zfoukni ať tammůžeme v úterý nasypat nějaký data .. 😀 😀 za co chceš jako pivo 😕 já vím, za myšlenku tabulky coooo 😅 nic nebude, dostaneš bylinkový čajík .. po tom se netloustne 😀 😀 😀 😀

morusa
autor
9. lis 2007

Když dva lidi řeknou něco ve stejnou chvíli, tak si řeknou ,že platí pivo, my jsme to teda neřekly, ale myslely jsme na to...

miminak
9. lis 2007

Měla jsem kuřecí prsa s lilkem a brambor jeden ve slupce s česnekovým dipem 😵 Su spokojená 😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru