• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

17. března 2017 
jo a sokoliku WELCOME :grinning: :dizzy_face:
10. lis 2007 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sem se do tý tabulky pustila ještě včera, tak až mi Mimi pošle mejl, tak Vám ji pošlu mejlem na okouknutí. :wink:
10. lis 2007 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar buchtice matice, ja ja chci byt taky v tabulince :grinning: :grinning:
Pribraa jsem 20 kágé, dolu mi slo 8 kágé a chci jeste 2 kágé dolu :sweat_smile:
10. lis 2007 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jeste chci vymenit prdel a boky, jestli by to slo a kdyxz uz budem u toho, tak i hlavu, stacil by oblicej, diky :grinning:
10. lis 2007 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tvoje 2kg, který chceš dát ještě dolů, by nás tam akorát rozčilovaly :grinning: :grinning: Ale jako jestli hodně chceš,tak mi písni do IP mejla a ještě, kolik jsi zanechala v porodnici.
10. lis 2007 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Alčí tvoje starosti s postavou a obličejem bych chtěla mít.. :grinning:
10. lis 2007 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty vole alcatko :angry: ja az budu mit 2 kg navic tak budu chtit z tabulky vymazat :grinning: ale ja v te tabuline budu asi furk :angry: :frowning2: :cry:
10. lis 2007 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
A na mě ste zapoměly na toho nějvetšího buřta?????????????????????????? :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Morus písnu ti do IP tak mě tam jěště přidej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. lis 2007 ve 12:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já dám klidně i váhu na to seru at všichni vidí že mám fakt hodně :frowning2: :frowning2:
10. lis 2007 ve 12:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a já jdu dnes a zítra na hody k našim takže fakt nevím co ta váha v úterý to zase bude + jak kráva :frowning2: :frowning2: :frowning2:
10. lis 2007 ve 13:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
bezte do dza vsechny :grinning: Dve kila a nebudu se chtit veset, nee ze jako budu spokojena :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ted jsme zase fotili nejaky fotky - radoby umelecke a kdybyste videly ty kejty..jsem se tu normalne rozbulela na Jirina a rozervala, ze je fotograf na hovno, kdyz neumi skryt nedostatky :pensive:
10. lis 2007 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Morus, se mi nechce preklikavat na ipajznu :sweat_smile: Alcatko.j@seznam.cz
v porodnici 5 kg :confused:
10. lis 2007 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty woe Alíku neser mě :rolling_eyes: já ji tam nechci, prudérku .... :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2007 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ona dělá naschvály s těma dvouma kilama, to vám říkám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
10. lis 2007 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vy jste provokatérky, jste asi ještě neviděly vyvrženou velrybu na pláži co, jak sedí u PC :confounded:
10. lis 2007 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. lis 2007 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
zastrč ten jazyk....nic nebude :grinning:
10. lis 2007 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
panebooze, mam tu cerstvou fotku, kterou kdybyste videly, tak jdete blinkat :sweat_smile: tak me vazne neserte, mam celu, vsude snad a to sem myslim patri, mam kyty a mam prdel a boky a malej mozek :sweat_smile:

A v tabulce chi byt, mam na to pravO!!!!! :grinning:
10. lis 2007 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo bych se do tabulky fakt taky hodila

ali mám všechny ty části těla jako ty, ale mnohonásobně větší, počkej až tě potkám v Lipníku tak tě vyfotím a hodím sem foto aby všichni viděli jak kecáš :angry:
10. lis 2007 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kecy v kleci Alíku ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Do tabulky se takový hubeňouři psát nebudou ... :grinning: :grinning: to pak my tlustý, budeme mít ještě větší deprézi ... :pensive:
10. lis 2007 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alču do tabulky nebrat :angry: zdechlina maj samostatný tabulky
10. lis 2007 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
maky - :grinning: :grinning: :grinning:

ona váží 45 kg i s postelí :unamused: a ještě by chtěla těch 40 schudnout :astonished:
11. lis 2007 v 01:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako chceš, Alouši říct, že všechny ty fotky, jak máš v albu jou fotomontáž, nebo jak jako??? :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2007 v 01:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak,ženy, tabulka je hotová, ještě někdo se k nám chce přidat? Poslední šance. :grinning:
Večer, nejpozději zítra dopol to pošlu mejlem.
11. lis 2007 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Alčo, neboj,seš tam, máš vyjímku, jinak hubený neberem. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2007 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
moruso, já se k vám taky přidám, aspoň mě to bude povzbuzovat v hubnutí :wink:
dám ti do IP maila. Jaké všecky údaje potřebujete do tabulky, asi jste to tu psaly, ale nevím, kde to hledat....dííík.
11. lis 2007 ve 12:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
moruso, máš to všecko v IP :wink:
11. lis 2007 ve 12:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvenky,už dlouho Vás chodím číst,myslíte,že se můžu přidat,ikdyž jsem teprv těhule?Ale problémy s váhou jsem měla ještě před těhu,takže myslím,že bych se do tabulky hodila. :wink:
11. lis 2007 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo holky, já potřebuju ubrat na váze strášně moc, tak se k vám přidávám taky :dizzy_face:
11. lis 2007 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Morušo, se nám ten náš klubík pěkně rozrostl ... :grinning: :grinning:
Tak děfffčata welcome to fat club :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Kael, woe s twbou počítáme to je jasný :dizzy_face: jen ta Alenka nás tam bude prudit ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
11. lis 2007 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek