• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

17. března 2017 
autor
Varfa: Ahoj, vítej. A nechceš teda radši přidat do tabulky, až porodíš? Teď bys stejně nemohla shazovat a tam jde hlavně o to psát, kdo kterej den co shodil nebo nabral :wink:
11. lis 2007 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mimi, jojo, sláva tlustým :grinning:

Furt přemejšlím, jestli by ta tabulka nešla někam upíchnout a zamknout, abychom k ní měly přístup jen my :confused: Nenapadá Vás něco?
11. lis 2007 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Morouso na rodina.cz se dají zamykat alba a přidělovat přístupová práva myslím...
je fakt,že je to jsou diskrétní informace,na druhou stranu mě zajímá jak si povedete,chci vám fandit. navíc tam mám pár želízek v ohni..... :grinning: :wink:
11. lis 2007 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
papaya: Tak já na to kouknu.Neboj, my to tu stejně všechno vyblejeme :grinning:
11. lis 2007 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak s úspěchem se člověk rád pochlubí že jo :grinning:
11. lis 2007 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
pap tak zelizka v ohni jo :grinning: urcite alcatko, ta asi vyhraje :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jo holky a nemel by se tam dat jeste udaj vyska? :angry: pze nekdo kdo meri 1.8 a vazi 62kg tak tam taky jako nepatri, pze to neni tloustka :dizzy_face:
11. lis 2007 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezis ja pisu jako dement :stuck_out_tongue_closed_eyes: proc jak ze? :unamused:
11. lis 2007 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a nove prichozi vitejte do klubu :wink:
11. lis 2007 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
anddy: Tam se váha vůbec neuvádí právě. :wink:
11. lis 2007 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé tak to je pravda,přidám se až po porodu,jen bych vám tam dělala teď brykule.Ale teď se hlásím aspoň jako roztleskávačka :grinning:
12. lis 2007 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy nene,Alča to není :wink: tu tam ani nedávejte,ta se tam cpe jen proto,že musí bejt u všeho :grinning: :grinning: nebo jen pod podmínkou,že přes Vánoce přibere aspoň 10 kilo :grinning:
Varfo sem chtěla navrhnout,že bys mohla bejt svačinářka,ale vzhledem k tomu,že to je hubnoucí tabulka by to asi moc vhodně nebylo :sweat_smile: :grinning:
12. lis 2007 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leda že bych nosila mléčné svačiny,odtučněné jogurtíky a odtučněné mlíčko :grinning:
12. lis 2007 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
papyne, co to zase meles?!Ses proti mne zase, ze?vobludo :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2007 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pipky, me jako uz serete :grinning:
Tak este raz, pac ja ci a ci byt v tabulajzne :grinning:

Nejsem typ, co rika, ze je tlustej, aniz by byl, pac chce slyset, ze neni :grinning: Chapete? :grinning: Na to mam jirina, ten me ujistuje ze jsem uuzasne stihla a vsude pevna :grinning:

ALE, merim 167cm, vazim 58 kg, hnaty, ruciska a mozek vazi malo kg, ale prdel a stehna a boky vazi moc kg, a ke vsemu vsude je celu a vsude to visi a prevysi :grinning: Nutne, ale nutne potrebuju, aby ma celi sla do dza a aby kila v problematickych partijich sla taky do dza, lepe receno, aby kila se premenila nejakym bezpracnycm zazrakem na svaly a na sirce ubyla :grinning: tudiz k vam patrim!!Nutne !!!
Nikkousi, fotky nesjou fotomontaz, ale stiny udelaj hodne, fakt prisaham :sweat_smile:

A uz me neserte :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2007 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ted jsem se divala na tabulku, je primo uuzasna, Lucko, ses jednicka, ale muj nick neni Alcatko(provokaterka) :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2007 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali, jj, patříš do tabulky, s těma kilama navíc tam fakt patříš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2007 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale ty tvoje kila jsou provokující, teda aspoň pro mě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. lis 2007 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naty, dekuju, ses tady asi jedina moje kamoska :grinning:
12. lis 2007 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, díky, ale upřímě ti ty tvoje mini kilíčka závidím :grinning:
12. lis 2007 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobra dobra tedy :grinning:
12. lis 2007 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alču tam nedávejte!! má míry jako já a já nejsem tlustá :rolling_eyes: :rolling_eyes: já sem právě hubená :grinning:
ty woe ajčo,co bys chtěla :fearful: matka,po porodu,všechno vytahaný,smiř se s tím,že to nebude jako dřív :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
já sem před porodem,teda před otěhotněním měla 65 a to teda už bylo na hranici kdy jsem si říkala,že začínám kynout,ale takových 60 mi přišlo vzhledem k výšce ok. Modelka sem teda nebyla,ale ženský tvary byly :sunglasses:
12. lis 2007 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee alcatko tak to joooo, ted jsi to objasnila :sweat_smile: no jasne, ze k nam patris chudatko obeeezni :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2007 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak morus tabulinka je úžasná.... :grinning: Sice Alčátko trošinku vybočuje, ale určitě tam patří, že...... :wink: :grinning:
12. lis 2007 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte,

děkuji za pochvaly, zejtra probíhá první hlášení údajů :grinning: Jak často to chcete posílat mejlíkem? Já nějak nemám čas na tu Rodinu kouknout a prozkoumat, jak to tam hodit a zamknout :unamused:
12. lis 2007 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj babulenky :dizzy_face:
no tabulka úžasná Moruš :wink: jen při Alčiných kg jsem se zasmála ... :sweat_smile: ale když už se tam vetřela .... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :grinning: :grinning:
Což takhle hlásit údaje každé úterý a aktualizovat 1x za měsíc?? Za týden ty pokroky nebudou takové, ale za měsíc už by tam něco mohlo být vidět neee :confused: :sweat_smile: :pensive:
12. lis 2007 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mimi: Tak nějak jsem si to myslela :dizzy_face:
12. lis 2007 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslíme podobně :sunglasses:
Ipka Moruš bude, ale fakt nestíhám .. jen dojdu přečíst poštu a mizím ... :pensive: ale myslím na Tebe mocinky moc a omlouvám se :pensive:
12. lis 2007 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Se nestresuj, Ipka počká, dyk mám doma taky málého ďáblíka, takže chápu převelice. :grinning:
12. lis 2007 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky stejně vás obdivuju,že do toho jdete takhle před vánocema :sweat_smile: Na druhou stranu za měsíc by už mohly být vidět první výsledky a třeba vás to nakopne vydržet a ty vanilkový rohlíčky nežrat :zipper_mouth:
držím palce :wink:
12. lis 2007 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a pekla jsem manžovi na přivítanou Pařížské kostky (z Receptíků) a výborný .. jsem nevěděla že mě manža hnedle vytočí, páč by tam měl za týden odjet znova .. takže papám kostky a zítra budu asi valit bulvy ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: :pensive:
12. lis 2007 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek